Şimdi Ara

Otomobil İkiye Ayrıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 yaşındaki çocuk bu otomobilden sağ çıktı

Otomobil İkiye Ayrıldı

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kaşı yönden gelen araçla çarpışan otomobil ikiye ayrıldı.

Edinilen bilgiye göre, İzmir istikametinde Turgutlu istikametine seyreden Gülcan Düşünür (41) yönetimindeki 35 DKP 43 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sebebiyle refüjü aştı. Otomobil daha sonrada karşı yönden gelen Aziz Onur Irmak yönetimindeki 34 NN 5604 plakalı otomobil ile çarpıştı.

Dehşete düşüren kazada, otomobil sürücüsü Gülcan Düşünür olay yerinde hayatını kaybetti. Düşünür’ün 6 yaşındaki oğlu Berat Düşünür ise kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Diğer otomobil sürücüsü Aziz Onur Irmak ve yolcu koltuğunda bulunan Ali İhsan Kaya’da kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu.

Sürücüsünün öldüğü, 6 yaşındaki minik Berat’ın yer aldığı otomobilin ise ikiye bölünmesi dikkat çekti. Bu görüntüler, herkesi hayrete düşürürken, kazanın büyüklüğünü de ortaya koydu. Kemalpaşa Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edilen yaralıların durumunun iyi olduğu ifade edilirken, jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı...

http://www.cnnturk.com/turkiye/6-yasindaki-cocuk-bu-otomobilden-sag-cikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Tofaşk

Tofaş değil o araç. Önce bir habere bakın sonra yorum yapın. Bu kadar kör cahil olmayın.
  • Adrenalin sporlarına tonla para harcayan arkadaşlarıma sesleniyorum.Alin bir 5 bin liraya Tofaş trafikte yardıra yardıra gezin Azrail ensenizde olacak bundan güzel Adrenalin,Risk olmaz

Edit:Arabanın markası belli değilmiş ilk yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 19 Nisan 2017; 10:48:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkı bunlara binmeye zorlayan vergi sistemine lanet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jantlarda hyundai logosu var accent heralde

• Buyrun;http://i.cnnturk.com/ps/cnnturk/75/0x0/58f62e3861361f1ffc5160f2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Adam -- 19 Nisan 2017; 10:50:2 >
  • ESKİ ARAÇ + AŞIRI HIZ= ÖLÜM. Bu arada araç Hyundai...
    Allah rahmet eylesin. Çarpışan iki araçtan yeni olandakiler hafif yaralı. Eski aracın hali ortada.
    Ötv si kdv si derken halkı bu araçlara mecbur bırakanlar, efsane kasa vs. saçmalıkları ile garip ikinci el piyasası, sonucu bu oluyor malesef. Eski araç eskidir. Normal halk araçlarının efsanesi mefsanesi olmaz. Bu nedenle gelişmiş ülkelerde bu araçlar cep telefonu fiyatının yarısıdır. Kimse canını bu araçlara emanet etmek istemez. kullanma kılavuzlarında bile bir çok markanın kullanım ömrü 15 yıl yazar.
  • Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    Aracın kanka kapağı direk şahin kapağı hocam,bu arabayla 15 yilimiz gecti

• araba hyundai excel arkadaşlar. 91-95 arası bir model. kopmanın nedeni metal yorgunluğu.
    20 yaş üzeri araçları trafikten men etmek şart.
    kullanmakta ısrar edenlerden de yüksek mtv isteyeceksin, bak o zaman piyasada bir tane şahin ve türevi eski model araç kalıyor mu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 19 Nisan 2017; 10:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Jantlarda hyundai logosu var accent heralde

Bunu yazmak icin girmistim.

• Hyundai excel
    Otomobil İkiye Ayrıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 19 Nisan 2017; 10:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

15 yıl geçmişte hocam ben de kapağı, hyundai sks 104 modeline benzettim
  • rahmetli direksiyon hakimiyetini kaybetmiş. acaba cep telefonuyla mı ilgilendi, çocuğu mu dikkatini dağıttı veya uykulu mu araç kullandı? yoksa o yolda direksiyon hakimiyetini kaybettirecek bir kusur yoktur bildiğim kadarıyla. ankaradan izmire giderken, dönerken vs o yoldan çok geçtim. o yolda trafik ışıkları çoktur, işlek bir yoldur. fazla virajlı değildir.
  • araç kendini feda ederek, 6 yaşındaki çocuğun hayatını kurtarmış.
    helal olsun bu şaseyi bu komponentleri üretene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Galiba bir 15 yil daha binmeniz lazim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 19 Nisan 2017; 11:23:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

araba hyundai excel arkadaşlar. 91-95 arası bir model. kopmanın nedeni metal yorgunluğu.
    kullanmakta ısrar edenlerden de yüksek mtv isteyeceksin, bak o zaman piyasada bir tane şahin ve türevi eski model araç kalıyor mu..

O dediğiniz 3.dünya ülkelerinde olmaz maalesef, millet keyfinden bu hurdalara binmiyor, alım gücü olsa millet zaten teneke excel'e binmez.Vergilerin düşmesi lazım ama siz çözümü vergileri arttırmaktz bulmuşsunuz.İlginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Tofaşk

Tofaş değil o araç. Önce bir habere bakın sonra yorum yapın. Bu kadar kör cahil olmayın.

Haberi açmamıştım evet. Tofaştan başka bölünen eski araç görmeyince tofaş sandım. Hatta şahinin jant kapaklarına benzettim. Cahillikle alakası yok bunun. Seni iki defa cebimden çıkartırım ben. Haddini bil.

• Kadinlar arac kullanamaz tezine karsiyimdir; ancak kadinlarin dogustan gelen detay dikkatleri, genel dikkatlerinden daha kuvvetlidir.

Yaninizdan gecerek iki arac onunuzde duran aracin icindeki baska bir kadinin boynundaki kolyeyi inceleyebilecek kadar detayli dikkatleri vardir; ancak gel gelelim ki o trafigin icerisinde aracinizin pozisyonu manevrasi vb. seyleri fark etmezler.

Kadinlar yuzundeki bir tane sivilceyi gecirmek icin gunlerce ugrasirlar; ancak biz erkekler o sivilceyi fark etmeyiz bile. Cunku o begendigimiz yuz ayni yuzdur uzerindeki bir tane gecici izin farkina bile varmayiz.

Trafikte arac kullanirken telefonla ya da makyajinin duzgun olup olmamasiyla ilgilenmeleri de detay dikkatlerinden kaynaklanmaktadir.

Trafikte kadin suruculerin yaninda bir muddet erkeklerin bulunmasi onlarin genel dikkatlerini artirmada faydali olacaktir. Haliyle kadinlarin kaza yapma oranlari cok cok azalacaktir.

Kazada vefat eden kisiye Allah rahmet eylesin, yakinlarina da Allah sabir versin. Yaralilara da acil sifalar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

araba hyundai excel arkadaşlar. 91-95 arası bir model. kopmanın nedeni metal yorgunluğu.

O dediğiniz 3.dünya ülkelerinde olmaz maalesef, millet keyfinden bu hurdalara binmiyor, alım gücü olsa millet zaten teneke excel'e binmez.Vergilerin düşmesi lazım ama siz çözümü vergileri arttırmaktz bulmuşsunuz.İlginç.

hocam bizim milleti eskiyi hurdayı sever. sen sıfır arabadan vergiyi hiç almasan bile, onlar yine gider eski şahinleri alırlar. o yüzden eski araçlarda mtv vergisi çok yüksek olmalı. hem çevreyi kirletiyor, hem de trafikte insanların canını tehlikeye atıyor.

ama neeerde bizim hükümette böyle ince bir düşünce? tek bildikleri beton ve rant ekonomisi.

• tofaş diye geldim, değilmiş gidiyorum...
    şaka bir yana ucuz atlatmışlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.