Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

DXM06

Vallahi resimlerde gördüğüm en canlı renkler,makina nedir acaba ?

aynen, fotolar süper

Çok teşekkürler
    Makinam Pentax K-X
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

kaya5789,Dostum fotoğraf makinanın adı nedir ? Fotolar çok hoş eline sağlık...Anlıyorsun heralde bu işlerden...

Nikon D90

bu arada kaya5789 güzel fotolar gerçekten tebrikler
  • Arkadaşlar fuarı gezmemiş gibi yorumlar yapıyorsunuz.

Fuarın en güzel aracını soruyorum. Hatta dünyanın en güzel aracı.

Lütfen dikkatli yazın gönderin, rica ediyorum.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.

Fuardaki Alfa'nın kırmızısı gerçekten muhteşemdi ama juliyetin 8c'si miydi bilmiyorum. Alfa kırmızı imiş galiba ismi. Metalik.
  • Yeni Jetta'yı detaylı inceleyen arkadaşlar yorum yapabilirler mi?
  • Ben en çok Mini Coupe Concept'i beğendim.Hatta aşık oldum.O tasarımla çıkarsa almaya çabalarım :)
     Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Screamer

Ben en çok Mini Coupe Concept'i beğendim.Hatta aşık oldum.O tasarımla çıkarsa almaya çabalarım :)
     Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Özür dilerim ama yanılıyorsunuz.

• Melih çok güzel fotoğraf ellerine sağlık. Ama kızları keşke bu kadar net çekmeseydin. Ne kadar selüliti varisi olan varsa belli olmuş.

Cülyet de hoşuma gitmeye başladı. Zor sevdirdi kendisini. Ek olarak, Hyundai'deki kızların eteği pek kullanışlı değil. ix35'e oturunca Alex'in frikikleri gibi durumlar ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Melih çok güzel fotoğraf ellerine sağlık. Ama kızları keşke bu kadar net çekmeseydin. Ne kadar selüliti varisi olan varsa belli olmuş.

Cülyet de hoşuma gitmeye başladı. Zor sevdirdi kendisini. Ek olarak, Hyundai'deki kızların eteği pek kullanışlı değil. ix35'e oturunca Alex'in frikikleri gibi durumlar ortaya çıkıyor.

Pardon ama kızların eteğini vs bıraksanız da benim sorduğum soruya cevap verseniz.

Fuarın en güzel aracını soruyorum.

• quote:

Melih çok güzel fotoğraf ellerine sağlık. Ama kızları keşke bu kadar net çekmeseydin. Ne kadar selüliti varisi olan varsa belli olmuş.

Sağolasın Coşkun'um. Aslında kızların bacaklarına noise reduction yapsam iyiymiş

Kırmızı 235hp'lik Ciguletta benim en çok begendim arabaydı fuardaki.

• Sağolasın Coşkun'um. Aslında kızların bacaklarına noise reduction yapsam iyiymiş

Kırmızı 235hp'lik Ciguletta benim en çok begendim arabaydı fuardaki.

Alfa'dan bahsediyorsun sanırım?

Cevap için teşekkürler. Diğer arkadaşların cevaplarını bekliyoruz.
  • Kimse Doblo EV'yi fotoğraflamadımı yahu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 31 Ekim 2010; 21:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Pardon ama kızların eteğini vs bıraksanız da benim sorduğum soruya cevap verseniz.

Fuarın en güzel aracını soruyorum.

Kusura bakma ama seni takmıyorum.

Melih bir daha olmasın lütfen.

Mat siyah Delta'daki kızın fotoğrafını çekmediysen düşüp bayılırım.

• Mat siyah deltanın önünde curcuna vardı ben de niye diyodum şimdi anlamış oldum :) yok valla o kalabalıgı görünce girmedim arasına.
  • Fuarın en güzzeellll aracccıııııııı
  • Foruma bakıyorum da bu kadar kendini beğenmiş ve kendinden nefret eden başka bir toplum varmı acaba neden bu kadar toplumunuzu küçük görüyorsunuz anlamış değilim. Gidin bakın bakalım fransa daki en son fuarda kimler ve hangi kılıklarda vardı. Ayıp valla okudukça kendimden utandım Beyler kendinize gelin siz üst seviye bir toplumsunuz bundan şüpheniz olmasın. Kendi toplumlarını beğemeyenler ancak kölelerdir.
  • quote:

Fuarın en güzzeellll aracccıııııııı

Gallardo
  • quote:

Fuarın en güzzeellll aracccıııııııı

Fuarın en güzel aracı göreceli kavramdır kişiden kişiye değişir. Bu kadar ortamı germeye lüzum yok.
  • Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

herkes bir şeyler yazmış kimi başka taraflara çekmiş vs vs çarşamba perşembe bende gitmeyi düşünüyorum...

giderken sadece araba delisi 22 yaşında bir genç olarak asla kafamı çevirip de bi mankene de ahhh uhhh diye öküz gibi de bakmayacağım çünkü amacım bu değill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 31 Ekim 2010; 23:38:55 >
  • bizim apaci ruhumuzu niye assaliyon senin cinsel egilimini bilmem ama benim hosuma gidiyor???simdi okuzmu oldum....sen gezdir kendini....
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.