Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Böylesine buyuk bır organızasyon daha elit kesime hitap etmeli. Kartal oto pazarı gıbı olmuş

Herkes sizin yazınıza başka değinmiş ama ben alıntıladığım kısımla ilgili açıdan, gerçekçi bir tespiti belirtmeden duramayacağım. Bu fuarı kesinlikle küçümsemiyorum ama maalesef dünya çapındaki otomobil sitelerinin "Motor Shows, Auto Shows, vb." kategorileri altında adı bile geçmiyor bizim fuarın. 25 Ekim'de başlayıp, aynı tarihte bitecek olan Sao Paolo fuarı bile daha çok konuşuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Bende ilk gün VIP olarak gıdenlerdenim.

Ancak vip ve normal zıyaretcıye bellı bır standart getırmelerı gerek..

Yapacaklar bilet ucretlerini soyle 150-200 TL Ozaman sadece belli bir kesim gelmiş olur

Haberlerde izledım sabah ıpını koparan fuara gelmıs metrelerce kuyruklar fln..

Böylesine buyuk bır organızasyon daha elit kesime hitap etmeli. Kartal oto pazarı gıbı olmuş

alacak olanı da almayacak olanı da hıc alakasız olanı da orda...

Dedıgım gıbı VIP ozel bır standart getırılecek bilet ücretleri ise 200 TL den aşagı olmayacak

ozaman tadından yenmez bir organızasyon olurdu. Boyle kapıcı mesutun bıle orda oldugu bır yer degil..

Bu dediklerin V.İ.P günü içinse haklısın.Yok değilse; maalesef çok sakat bir düşünce yapın var.

Parası olan elit adam kapıcı mesut elit değil di mi.Siz mi belirliceksiniz insanların elitliğini.
    Gitmişsin VIP olarak size ne kapıcı Mesut'tan..
    Yazık.Resmen terbiyesizlik.
    Aklıma kapıcı diyince Rıza Çalımbay'a fenerli taraftarların yaptıkları geldi.
    Zihnyet aynı olunca para da olsa olmasa da bişi deişmiyor.

Ben yarın gidicem 15 tl verip kapıcı Mesut olarak..

• quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

@playumb

Yanıtınız için teşekkürler hocam pazartesi gideyim fuara

@Faux Carnival

Eğer fırsat verirlerse elbetteki ilgi odağımız X6 M olur

En güçlü SUV...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Bende ilk gün VIP olarak gıdenlerdenim.

Ancak vip ve normal zıyaretcıye bellı bır standart getırmelerı gerek..

Yapacaklar bilet ucretlerini soyle 150-200 TL Ozaman sadece belli bir kesim gelmiş olur

Haberlerde izledım sabah ıpını koparan fuara gelmıs metrelerce kuyruklar fln..

alacak olanı da almayacak olanı da hıc alakasız olanı da orda...

Dedıgım gıbı VIP ozel bır standart getırılecek bilet ücretleri ise 200 TL den aşagı olmayacak

ozaman tadından yenmez bir organızasyon olurdu. Boyle kapıcı mesutun bıle orda oldugu bır yer degil..

Bu dediklerin V.İ.P günü içinse haklısın.Yok değilse; maalesef çok sakat bir düşünce yapın var.

Parası olan elit adam kapıcı mesut elit değil di mi.Siz mi belirliceksiniz insanların elitliğini.
    Gitmişsin VIP olarak size ne kapıcı Mesut'tan..
    Yazık.Resmen terbiyesizlik.
    Aklıma kapıcı diyince Rıza Çalımbay'a fenerli taraftarların yaptıkları geldi.
    Zihnyet aynı olunca para da olsa olmasa da bişi deişmiyor.

Ben yarın gidicem 15 tl verip kapıcı Mesut olarak..

Bence Kapıcı Mesut = Çoluk çocuk,bebek,apaçi,+60 Teyzeler,Sadece mankenlere bakmak için gelenler,taşkınlık yapanlar,görgüsüzlük yapanlar,gürültü çıkaranlar vsvs 15 tl verip efendi efendi gidenlere niye laf etsinki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orijinalden alıntı: Jwx

Dün gördüm 60-65 yaşındaki teyzenin ne işi olabilir orada.

Senin gibi adamın yeryüzünde ne işi olabilir bende onu merak ettim. Sana ne milletin yaşından, cinsiyetinden. Sadece senin gibi 16 yaşındaki çocuklar mı ilgilenecek otomobillerle? Sadece blue çağındaki sivilceli veletler mi o fuarda olcak

Sakin ol dostum bu kadar hakarete gerek yok.
    16 yaşında değilim,velet,sivilceli,blue çağında da değilim.O yılları geçeli 10 yıl o yüzden yanlış konuşmuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consultant34 -- 30 Ekim 2010; 23:03:33 >
  • Maalesef güzel yurdumuzun içinde bir kısım insan cinsi var ki onlar,medeniyet görüp ders alacağına kendi ilkelliklerini maharetmiş gibi göstermeyi çok seviyor.Bu gibi insanlarda iç güdüsel kültür vardır,ne yapsanız evrimselleşmez,o yüzden bazı arkadaşların yazdıklarını bu duruma isyan olarak algılıyorum.Neticede bu para meselesi de değil çünkü ''kıroyum ama para bende''modeli insanlarda bir hayli mevcut toplumumuzda.
  • bugün (pazar) 2 de girip 8 de cıktık ...7 gibi oldukça tehnalaşmaya başlamıştı ..haftasonu bile böyle oluyorsa haftaiçi 5 den sonra gidip çok rahat gezilebilir ..mercedes ve mwv yi takdir ettim 1-2 üst model hariç tüm arabalara teklifsiz binip inceleyebiliyorsun(yada kurcalayabiliyorsun) audi kendini ne zannediyorsa a1 i bile kilitlemeye çalışıyor boş kaldıkça ..
    burdaki yorumcuların coğu genç yada orta yaştadır sanırım .a7 yi beğenmezine şaşırdım ..çok uzun bir araç değil mi? hele arkası bana hoş gelmedi ..
    en iyi grlişimi jetta da gördüm resmen passatın statüsünden çamış gibime geldi !
    sınıfında 3008 iç dizayn olarak diğer modellerden çok ileri geldi ..
    bugün video çektim biraz editlersek artık youtube da açıldığına göre oraya atarız haftaiçi (içmekan yok ama görüntüye sığmıyor güzel olarak)

ayrımcılık herzaman mantıklı gibi bir bahane ile başlar zaten ..bugun fuarda ayıralım yarın mahalleleri ayıralım ..beğenmediğimiz insanları mümkünse çarşı pazarda da gözümüz görmesin ! sadece zevk için vakit geçirmek için yada ısrar etmiş torunu mutlu olsun diye fuara gelen 65 inde birinden neden hoşnutsuz oluyorsunuz ki! bugün kaç defa çekim yaptımığı gördüğü halde önümden geçenler oldu ama birbirimize tolerans göstermezsek toplumsal yaşantımız hep memnuniyetsizlik dolu olur ..birgün çocuktunuz birgün çocuğunuz olabilir ve bir günde muhtemel yaşlı olacaksınız . o gün geldiğinde fuara gidebilmeniz için biz bugunden ayrımcılığa karşı çıkıyoruz .

• Valla çok enteresan şeyler konuşuluyor bu başlıkta fuardan çok kişilerin kişisel ve bir çoğu sakat düşünce yapıları... yok vipmiş vip değilmiş, kapıcıymış, teyzeymiş, bilet parasıymış şuymuş buymuş anlaşılan fuar hakkında konuşacak çok bir şey yok bu nedenle ben fuara gitmekten vaz geçtim.ayrıca fuara getirdiği arabanın yanına yaklaştırmayan firmalarada kocaman bir BAN
  • Taze taze resimler

Mercedes-Benz

• Evo'yla HB impreza can yakar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dominic- -- 30 Ekim 2010; 23:22:46 >
  • Arkadaşlar bu 65lik teyze olayını ben yazmıştım.
    Ama herkes hakaret olarak algılamış ve konu amacından bayağı sapmış.
    Benim kimseyi küçümseme gibi niyetim olmadı olamazda.Benimde o yaşa yakın bir annem var.Ama forumdaki kardeşlerimiz bayağı gergin.
    Elinde bastonla kalabalığın arasında dolaşmaya çalışan teyze gözüme çarptı ve üzüldüm.Sizde takdir edersiniz ki o kalabalık arasında gençler bile zor yürüyor.
    Yaşlı gelmesin fakir gelmesin bebe gelmesin diye bir düşüncem,zihniyetim yok.
    Konu dışına çıkmayalımda giden arkadaşlarımızın yorumları,resimlerini inceleyelim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuemrek

Taze taze resimler

Eline sağlık kardeş.Gtcnin fotosunu çekememiştim.
    Gerçekten muazzam bu araç bakmaya doyamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orijinalden alıntı: Jwx

Dün gördüm 60-65 yaşındaki teyzenin ne işi olabilir orada.

Senin gibi adamın yeryüzünde ne işi olabilir bende onu merak ettim. Sana ne milletin yaşından, cinsiyetinden. Sadece senin gibi 16 yaşındaki çocuklar mı ilgilenecek otomobillerle? Sadece blue çağındaki sivilceli veletler mi o fuarda olcak

15 yaşındayım. Sivilcelerim var. Blue çağındayım. 16 yaşından büyüklerin gitmesi normal benim gitmem anormalmi ?
  • Off.."Gel beni sür" diyor

Eline Sağlık Dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dominic- -- 30 Ekim 2010; 23:31:15 >
  • şeytanın aleti
  • telefon kamerası ile anca bu kadar

Not: Sağ tıklayıp resmi göster derseniz 800x600 boyutunda görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algkmn -- 30 Ekim 2010; 23:49:05 >

• Eline sağlık dostum...Bu arada o çektiğin açık mavi phantom "Aga" nın
  • evet öyleymiş :)
  • teşekkürler yuemrek ve algkmn arkadaşlarım,

işte gerçek araba ve forum sevdalıları, az laf çok iş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

Eline sağlık dostum...Bu arada o çektiğin açık mavi phantom "Aga" nın

bi kere o mavi phantom değil

599 gto'nun önündeki siyah model california mı? onunda tek fotoğrafı mevcut mudur?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.