Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrc71

quote:

Orijinalden alıntı: mrc71

Allah rızası için fuara giden arkadaşlar;

Mercedes CLS yeni kasanın, önden arkadan yandan,uzaktan her açıdan fotoğrafını çekebilirmi..

İnsaniyet adına, yalvarıyorum...

Giden arkadaşlar lütfen şu yazımı dikkate alın....

2 dakkanızı ayırıp bol bol cls fotosu çekin, bol bol dua ederim sevaba girersiniz.

kardeş almayımı düşünüyorsun merak ettim.internette bir sürü fotosu var neden foto istiyorsun anlamadım...

• Evet bu manken nedense pek bi cool takılıyordu,ben zaten bunlara günlük hayattan aşinayım der gibi :p

Diğeri de bunun tam tersi herkese poz veriyordu sempatik bir şekilde :))
  • Fuara açılış günü gittim, VIP günü diğer adıyla. Tek diyeceğim bir şey var, CLS mi A7 mi diye düşünüyordum ve yanımdakilere girerken A7 kim CLS'ye rakip olmak kim demiştim. Ancak içeride çok net bir şekilde fark ettim ki A7, CLS'yi katlamış. Dışı çok güzel olsa da CLS bende çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. İç mekan A7 ile mukayese kabul etmez. Adamlar araba yapmış.
  • Bu nası bı autoshow ya sadece arabalara uzaktanmı baktırıolar butun arkadaslar sadece aracların dıs gorunumlerını cekmısler ıcerıden goruntu alan doru duzgun arkadasımız yok .

Bunun yanı sıra dıkkat edıyorum butun aracların yanları bantlarla cekılı hıc kımseyı bant ın arka kısmına almıyorlar sanırım bu nasıl bı ıstır kardesım anlam veremedım kızlarımı sergılemeye getırmıs bu adamlar .

Bol bol yenı passat resmı ıstıyorum mumkunse esden dostdan içli dışlı

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• Bende ilk gün VIP olarak gıdenlerdenim.

Ancak vip ve normal zıyaretcıye bellı bır standart getırmelerı gerek..

Yapacaklar bilet ucretlerini soyle 150-200 TL Ozaman sadece belli bir kesim gelmiş olur

Haberlerde izledım sabah ıpını koparan fuara gelmıs metrelerce kuyruklar fln..

Böylesine buyuk bır organızasyon daha elit kesime hitap etmeli. Kartal oto pazarı gıbı olmuş

alacak olanı da almayacak olanı da hıc alakasız olanı da orda...

Dedıgım gıbı VIP ozel bır standart getırılecek bilet ücretleri ise 200 TL den aşagı olmayacak

ozaman tadından yenmez bir organızasyon olurdu. Boyle kapıcı mesutun bıle orda oldugu bır yer degil..
  • Vallahi ben perşembe oradaydım. SLS AMG dahil her şeye bindik, hatta bindim kapıları da kapattım. Merak edilen bir konu daha vardı, tuş falan yok. Bildiğiniz uzanıp çekiyorsunuz kapıyı, pardon kanadı.

Aston Martin, Ferrari, Maserati, Porsche, Lamborghini, Bentley ve Rolls Royce dışında her şey açık. Onlar da açık aslında, ama randevuyla girilebiliyor. Hatta bir Aston Martin DBS çalıştırdılar, salon inledi. Aston Martin'de kapı kolunun nasıl çalıştığı ile ilgili demonstrasyon istedim hatta. Sonunda erdim muradıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

Bu nası bı autoshow ya sadece arabalara uzaktanmı baktırıolar butun arkadaslar sadece aracların dıs gorunumlerını cekmısler ıcerıden goruntu alan doru duzgun arkadasımız yok .

Bunun yanı sıra dıkkat edıyorum butun aracların yanları bantlarla cekılı hıc kımseyı bant ın arka kısmına almıyorlar sanırım bu nasıl bı ıstır kardesım anlam veremedım kızlarımı sergılemeye getırmıs bu adamlar .

Bol bol yenı passat resmı ıstıyorum mumkunse esden dostdan içli dışlı

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

passat başlığına bakmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 30 Ekim 2010; 16:09:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Bende ilk gün VIP olarak gıdenlerdenim.

Yapacaklar bilet ucretlerini soyle 150-200 TL Ozaman sadece belli bir kesim gelmiş olur

Böylesine buyuk bır organızasyon daha elit kesime hitap etmeli. Kartal oto pazarı gıbı olmuş

Dedıgım gıbı VIP ozel bır standart getırılecek bilet ücretleri ise 200 TL den aşagı olmayacak

ozaman tadından yenmez bir organızasyon olurdu. Boyle kapıcı mesutun bıle orda oldugu bır yer degil..

Emin ol o zaman 100 kişi giderdi.Bir daha da İstanbul'da bu tür bir fuar olmazdı.Kimseyi zorla göndermiyorlar sonuçta fuara,daha seçkin fuarlara gitmek isteyen zaten Paris,Frankfurt,Detroit gibi daha devasa fuarlara gitmekte özgür. Ayrıca sektör Ağaoğlu vb.. milyarderlerin sayesinde değil sizin kapıcı Mesut diye tabir ettiğiniz halk sınıfı araç alanların sayesinde ayakta duruyor...Zaten fuarların amacı da budur,araçlarını satmak amacıyla müşterilere tanıtmak isteyen firmaların katıldığı organizasyonlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 30 Ekim 2010; 13:05:50 >

• Ama gerçekten çok alakasız insan vardı.
    Dün gördüm 60-65 yaşındaki teyzenin ne işi olabilir orada.
    Ayrıca dışarıda beklerken ufak tefek bir adam yaklaştı yanıma paramı evde unutmuşum nasıl girebilirim bana yardımcı olurmusun 5 dakika bakıp çıkacağım dedi.Afalladım açıkçası.
    Bi standart koymaları gerçekten lazım geliyor artık.
    Otomobil hakkında fikir edinmek isteyen,almak isteyen gibi bilinçli vatandaşların orada olması lazım.
    Yukarıda yazan arkadaş doğru demiş otopazarından farkı yoktu gerçekten.
  •  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Tek tek resimleri eklerken bi sorun çıktı. Bende albüm olarak siteye resimleri yükledim. Geri kalanlarıda en kısa sürede yükleyeceğim.

http://www.kolayresim.com/album/Autoshow-2010_1705.html

• quote:

Bu dediklerin V.İ.P günü içinse haklısın.Yok değilse; maalesef çok sakat bir düşünce yapın var.

• quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Bu dediklerin V.İ.P günü içinse haklısın.Yok değilse; maalesef çok sakat bir düşünce yapın var.

Bence çok doğru söylüyor...

Dünya çapında bir show en nihayetinde...Ankara'daki "show" denen rezalet bundan daha beter olmuştu...

Arabalara dokunmaya çalışanı mı ararsın ağlayanı taşkınlık yapanımı ararsın...Tabi biletler 15 TL olunca...

• biletixden aldıgımız 10 liralık biletle arabaya uzaktan bakıyoruz yani :)

vay bee

vip biletim yok nerden alınıyor..
  • Bir dakika. Arkadaşlar dün (29 Ekim) gidenler konuya açıklık getirebilir mi?

Arabalara binilemiyor mu?!?!? Öyle bir şey varsa inanılmaz, perşembe günü SLS AMG, Jaguar XJ dahil her arabaya bindik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Bir dakika. Arkadaşlar dün (29 Ekim) gidenler konuya açıklık getirebilir mi?

Arabalara binilemiyor mu?!?!? Öyle bir şey varsa inanılmaz, perşembe günü SLS AMG, Jaguar XJ dahil her arabaya bindik.

şu normal biletlemi biletixde satılıyor 10-15 liramı ne
  • ben cuma gunu fuara gidenlerdenım
    öncelikle heryerde bulunan apacı dıye tabır ettıgımız abaza-ayı artık her ne dıyorsanız kendılerıne bunların ıcerı alınması gercekten kotu olmus. arabayı bosveren mankenlere agzı sulanan "lan karının göğüslerini gordunmu balon gıbı gangaaa" dıyen dallama cemıyetı oradaydı. hatta bu cemıyetın uyelerı bırakmıslar araclara bakmayı mankenlerle foto cektırme yarısına gırmıslerdı.
    kuyruga gelınce otopark sorunu yasamadık hıc. cunku bırarkadasımla gıttık fuara. saolsun ısı ıle ılgılı fuarlara da katıldıgı ıcın fuara gırıs yapabılecegımız baska bır noktaya aracımızı park ettık ve 2 dakıka ıcınde kendımızı bılet reyonunda bulduk.

gelelım manken ve stand gorevlılerıne bır cok standın manken ve gorevlılerı hıcbır sey bılmıyorlardı. calısmadan gelmısler yanı. sordugumuz teknık sorulara yanıt alamadık. stand gorevlısı arkadaslar bıle sadece katalogu okuyup gelmısler bunu kınadım doğrusu.

son olarak aston martın ferrarı porsce bmw gıbı markaları ayrıca kınıyorum. nedenı hem aracını gostermeye gelmısler hemde alanlarına set cekmısler kımse gelıp bakmasın dıye. ıcerı ıkı manken koymuslar. helekı lombolarda mankenlerın araclarla uyumunu gosterır gıbıydıler.
    yanı bu aracları gormek için illa vip mı olmak lasım. diyelim ki elit tabakaya yada baska deyışle o aracı alana gostereceksen sedece o zaman fuarda ısın ne. galeriler bunun için var. aracını gıt galerıde sergıle sadece.

• bu gun ıtıbarıyle galerıde arac bakacagım
    en azından ıcını dısını rahatca ınceleme ırdeleme fırsatım oluyor. gitmişken sıcak bır karsılama hatır cayı da cabası.
    aklıma gelmısken ekleyım Audı standındakı arkadasların satıs ısteksızlıgıde ayrı bır konu. 2011 model Q7 arac almaya nıyetlenıyorsunuz opsıyonlu bır sureden bahsedıyorlar. galerılere geldı bıle bu araclar dıyoruz. sen gıt oradan al o zaman bakalım neresı eksık artık sanzımanu mı bozulur defransıyelı mı hatalı olur bılmem dıyor adam.
    hiç begenmedım bu senekı fuarı arkadaslar ben. şahsi düşşüncelerimi belirttim kimseye değildir laflarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

quote:

quote:

Dünya çapında bir show en nihayetinde...Ankara'daki "show" denen rezalet bundan daha beter olmuştu...

Arabalara dokunmaya çalışanı mı ararsın ağlayanı taşkınlık yapanımı ararsın...Tabi biletler 15 TL olunca...

sadece para mı insanı görgülü yapar, ya da parasız insan görgülü efendi olamaz mı, ayılıkla fakirliği ayırın bence, o fuar 30 lira da olsa 15 lira da olsa 100 lira da olsa oraya dekolte bacak görmeye gidenler mutlaka olacak, cebinde 15 lirası olan adam otomobil meraklısı olamaz mı? son cümlede yazdıklarınız gerçekten çok ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 30 Ekim 2010; 16:21:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mike_xxlarge

ben cuma gunu fuara gidenlerdenım
    öncelikle heryerde bulunan apacı dıye tabır ettıgımız abaza-ayı artık her ne dıyorsanız kendılerıne bunların ıcerı alınması gercekten kotu olmus. arabayı bosveren mankenlere agzı sulanan "lan karının göğüslerini gordunmu balon gıbı gangaaa" dıyen dallama cemıyetı oradaydı. hatta bu cemıyetın uyelerı bırakmıslar araclara bakmayı mankenlerle foto cektırme yarısına gırmıslerdı.
    kuyruga gelınce otopark sorunu yasamadık hıc. cunku bırarkadasımla gıttık fuara. saolsun ısı ıle ılgılı fuarlara da katıldıgı ıcın fuara gırıs yapabılecegımız baska bır noktaya aracımızı park ettık ve 2 dakıka ıcınde kendımızı bılet reyonunda bulduk.

gelelım manken ve stand gorevlılerıne bır cok standın manken ve gorevlılerı hıcbır sey bılmıyorlardı. calısmadan gelmısler yanı. sordugumuz teknık sorulara yanıt alamadık. stand gorevlısı arkadaslar bıle sadece katalogu okuyup gelmısler bunu kınadım doğrusu.

son olarak aston martın ferrarı porsce bmw gıbı markaları ayrıca kınıyorum. nedenı hem aracını gostermeye gelmısler hemde alanlarına set cekmısler kımse gelıp bakmasın dıye. ıcerı ıkı manken koymuslar. helekı lombolarda mankenlerın araclarla uyumunu gosterır gıbıydıler.
    yanı bu aracları gormek için illa vip mı olmak lasım. diyelim ki elit tabakaya yada baska deyışle o aracı alana gostereceksen sedece o zaman fuarda ısın ne. galeriler bunun için var. aracını gıt galerıde sergıle sadece.

Kendiniz yazmışsınız "lan karının göğüslerini gordunmu balon gıbı gangaaa" diyen tayfa çoktu diye...Onlar ferrariyi,lamboyu kaldıramazlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

quote:

quote:

sadece para mı insanı görgülü yapar, ya da parasız insan görgülü efendi olamaz mı, ayılıkla fakirliği ayırın bence, o fuar 30 lira da olsa 15 lira da olsa 100 lira da olsa oraya dekolte bacak görmeye gidenler mutlaka olacak, cebinde 15 lirası olan adam otomobil meraklısı olamaz mı? son cümlede yazdıklarınız gerçekten çok ayıp

Bizde merak ediyoruz ama onların yaptığını yapmıyoruz...Sakince inceliyoruz bakıyoruz vs vs...

Tabiki herkes gidebilir ancak edebiyle adabıyla....

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.