Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Paris, Cenevre, Tokyo ve Frankfurt Auto Show ile aynı kategoride yer alan 12. Uluslararası Auto Show’da sektör canlılık kazandı. Sergilenen otomobillerin çok büyük kısmının alıcı bulduğu fuar, ziyaretçi sayısında rekora koştu. Auto Show 2008’i 650 bin ziyaretçi gezdi.

Otomotiv sektörünün iş hacmini artıran Auto Show, 10-19 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği OICA akreditasyonuna sahip Auto Show, İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD desteğinde düzenlendi.

Kurdelasını Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın kestiği fuarın açılışında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi de yer aldı.

Auto Show 2008’e 200’e yakın firma katıldı. 120.000 m² alanda düzenlenen organizasyon büyük ilgi gördü. Giriş kapılarında kuyrukların oluştuğu, salonların ziyaretçilerle dolup taştığı fuarda 48 marka yeni modellerini tanıttı.

VW, Porsche, Ferrari, Maserati, Lancia, Alfa Romeo, Saab, Chevrolet, Lamborghini, Bentley, Seat, Audi, Skoda, Mercedes Benz, Smart, Chrysler, Volvo, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Lexus, Toyota, Dacia, Nissan, Renault, Mazda, Hyundai, Jeep, Mitsubishi, Opel, Fiat, Daihatsu, Suzuki, Citroen, Great Wall, Kia, Geely, Subaru, Proton, Ford, Peugeot, Honda, Ssangyong, Tata, Samand, Chery ve Dodge Auto Show 2008’deki markaları oluşturdu.

BMW 3 serisi LCI- 7 serisi; Nissan GT-R; MINI John Cooper Works, Land Rover LRX, Dodge Journey; Subaru Impreza Sedan ve Subaru Forester; Volvo XC 60; Skoda Superb, Peugeot 407 ve 407 Coupe, Renault Lafuna Coupe, yeni Renault Symbol, Megane Coupe Konsept, Ing Renault F1Team R28; Dacıa 3 Sandero, Logan Sedan MVC, Toyota Avensis ve Toyota Prius, Opel Insigna, Chevrolet Cruze Autoshow’da tanıtıldı. Ferrari’nin California modelinin lansmanı da Autoshow’da yapıldı.

Her iki yılda bir düzenlenen İstanbul Auto Show'un 2010 organizasyonu Istanbul Fuarcılık tarafından ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği desteğinde 28 Ekim – 07 Kasım 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Evet,Ben kaçırmam bu olayı,650.000 ziyaretçi bekleniyor,çok süper olucak çook...

ÖNEMLİ

Ulaşım

Fuar Künyesi

Fuar Tarih&Saatleri

CNR EXPO

www.itf-autoshow.com

www.cnrexpo.com/tr

****************************************************************************************************************************

Tuning show bu yıl 22 - 25 Nisan 2010 tarihleri arasında CNR'da olacaktır.Ancak henuz detaylı bır bılgı yoktur.

CNR EXPO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REVENT0N -- 1 Eylül 2009; 11:34:40 >

• En son gittiğimde 2006 ya da geçen sene klima bozuktu

Kıştı ama sıcaktan ölmüştük.Üzerimizde kazaklar,montlar

Özellikle beklediğiniz bir araç var mı arkadaşlar?

Ben Megane III bakacam(Acaba olur mu ?)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Screamer

En son gittiğimde 2006 ya da geçen sene klima bozuktu

Kıştı ama sıcaktan ölmüştük.Üzerimizde kazaklar,montlar

Özellikle beklediğiniz bir araç var mı arkadaşlar?

Ben Megane III bakacam(Acaba olur mu ?)

2009 yılında yollara çıkacak arabaları sergiliyorlar,neden olmasın :)

bende 2004 ve 2006 daki fuarlara gitmiştim,florya uzak'da olsa gidilir

benim bekeldiğim kia standı ve kuga yı yakından incelemek

Dip Not:Acaba bu yeni Kia Forte'de olucak mı bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REVENT0N -- 28 Ağustos 2008; 13:31:17 >

• GÜNCELLLL!!!!
  • doğuş oto nun audi kaprisi tutucakmı gene bakalım...
    merso s serisisni kurcalattırıyo audi a4 e bindirmiyordu.....
    hepsinin kapılar kapalı ....

bide ilk günden satılan araçlara uyuz oluyorum....
  • Megane III'ü ve yeni Golf'ü merak ediyorum ben..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

doğuş oto nun audi kaprisi tutucakmı gene bakalım...
    merso s serisisni kurcalattırıyo audi a4 e bindirmiyordu.....
    hepsinin kapılar kapalı ....

bide ilk günden satılan araçlara uyuz oluyorum....

bmw 1.serisini bile kapatıyo ayıp ya,direksiyondan resim alamıyoruz

• bu konu güncel olmalı,haydi tatışalım,kim neyi nasıl bekliyor
  • fuar ücretlimi acaba?ücretli ise beleş nasıl girebiliriz?
  • 1999 dan beri kaçırmadım gene kaçırmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [dodo]

1999 dan beri kaçırmadım gene kaçırmam.

2 yılda bir olmuyomuydu? 98 olmasın?
  • 2000,2002,2004 ve 2006 da gittim.
    inşallah bu senede gideceğim.

ben tek gitmeyeceğim ama tek gidenler DH olarak toplanabilirler de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

2000,2002,2004 ve 2006 da gittim.
    inşallah bu senede gideceğim.

ben tek gitmeyeceğim ama tek gidenler DH olarak toplanabilirler de.

Millet bilet isini soracaktim belese getirebilecegimiz yerler var midir? Var sa yardimci olurmusunuz? Ögrenci adamiz koyar bize o kdr parayi bilete vermek
  • bedava bulursam ( ki hiç para vermedim bugüne kadar) gitmeden önce fazla var diye yazarım.
    o zaman paylaşırız biletleri
  • bu fuar beni bunalıma sokuyor bir yandan hayalimdeki arabalar bir yandan fena hatunlar
  • bir zamanlar her sene yapılıyordu bu fuar
  • insignia yı ilk görüşüm olacak
  • Opel katılan markalar arasında yazılmamış ancak atlanmış da olabilir..
    Umarım İnsignia fuarda olur.
    Yeni Golf' ü de merak ediyorum. Canlı görmek gerek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CRDİ

quote:

Orjinalden alıntı: [dodo]

1999 dan beri kaçırmadım gene kaçırmam.

2 yılda bir olmuyomuydu? 98 olmasın?

Eskiden her yıl oluyordu. 2001 krizinden sonra iki yılda bir yapılma kararı alındı. Ama sanırım 1998'dede gitmiştim. Siena'ya falan bindiğimi hatırlıyorum.

Forumca buluşup gidekmi ?

• kasımda değilmiydi ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.