Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 15-36kg koltuk almayı düşünenler için uzun süredir takip ettiğim ve 1200 tl nin altına düşmeyen cybex solution m-fix'i bugün almaya karar verdim.

tam hepsiburada'dan 1200 tl'ye alacakken fiyat güncellendi hatası verdi ve ekstra %20 indirimle şu an 959,20 tl. bu fiyata aldım. (fiyatı 1151,20 tl yapmışlar şu an )

almayı düşünenler değerlendirebilir.
    https://www.hepsiburada.com/cybex-solution-m-fix-oto-koltugu-15-36-kg-stardust-black-p-HBV000007S38U?magaza=Bars%20Bebe

ayrıca koltuk geldikten sonra forumdan tavsiye üzerine aldığım maxi cosi axissfix 0-18 kg oto koltuğunu da satacağım. ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronos10 -- 22 Kasım 2018; 14:39:53 >

• Arkadaşlar selamlar 2 yasındaki oğlum için 9-36 kg mı yoksa 15-36kg koltuklaramı bakmam gerekir. Şu an 12 kg.
  • Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Kraft Fenix Fix Grup 1 - 2 (9 - 25 kg)
    https://www.hepsiburada.com/kraft-fenix-fix-grup-1-2-9-25-kg-p-HBV0000051Z0S?magaza=OzlemBebe
  • ucamus U kullanıcısına yanıt
    Sizin için kullanım süresi çok uzun olmayacaktır 18kg limiti olduğu için.
    Daha uzun süre kullanım için 9-36kg bandındaki ürünlere bakabilirsiniz.
  • 18kg'ye kadar olan ürün arayışında olanlar için tercihimi paylaşayım.

Hepsiburada fiyatı daha iyi olmasına rağmen Cuma günü ebebek'den 2200tl'ye Besafe izi Comfort x3 isofixli aldım.

Britax ile Besafe arasında kalmıştım. Kiddy gibi güvenlik testinde çok iyi olan bazı markaların önünde bir bar bulunuyor. Bu barın terleme eğilimindeki bebek ve çocuklarda olumsuz olduğunu duymuştum.

Bar olmayan en güvenli Besafe ve Britax kalmıştı.

Almanya'dan uygun fiyatla Britax getirme imkanım vardı. Ancak yüksek olduğu için ve etrafı izleme fırsatı verdiği için Besafe tercih ettim. Britax için bahsedilen bir olumsuz durum da uyurken başın öne düşmesi olayıydı.
  • Dostlar bu arabayı 398 den aldım uygun mu fiyatı piyasada bin tane modeli var bu arabanın kafam karıştı.Kalitesi hakkında yorumlarınızı rica edicektim

Chicco 00079258640000 London Up BB Ön Barlı Baston Puset/Lacivert, Mavi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M0G120F/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Dostlar bu arabayı 398 den aldım uygun mu fiyatı piyasada bin tane modeli var bu arabanın kafam karıştı.Kalitesi hakkında yorumlarınızı rica edicektim

Chicco 00079258640000 London Up BB Ön Barlı Baston Puset/Lacivert, Mavi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M0G120F/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    Acil tavsiyeye ihtiyacım var siparişin son saatleri iptal olucak

• Merhaba arkadaşlar 6 aylık oğlum var ve malum oto koltuğu arayışına başladım.Bu konuda cok tecrübem yok o yüzden yardımınızı rica edecektim.Max 1750 tl civari bütcem var aracim isofixli tavsiyelerinizi bekliyorum. Aşagıdaki linkte bulunan ürünü önerir misiniz?

https://www.operaistanbul.com/products/cybex-9-18-kg-oto-koltugu-juno-2-fix?variant=8135194869854

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil40

Merhaba arkadaşlar 6 aylık oğlum var ve malum oto koltuğu arayışına başladım.Bu konuda cok tecrübem yok o yüzden yardımınızı rica edecektim.Max 1750 tl civari bütcem var aracim isofixli tavsiyelerinizi bekliyorum. Aşagıdaki linkte bulunan ürünü önerir misiniz?

https://www.operaistanbul.com/products/cybex-9-18-kg-oto-koltugu-juno-2-fix?variant=8135194869854
    Fiyat güzel ama acaba çocuk içinde rahat eder mi? Terleme, sıkılma vs?

• 9-36 kg için tavsiye edeceğiniz koltuk var mı? Güvenlik önemli benim için terletmesin isofixli yüksekliği iyi olsun dışarıyı seyredebilsin istiyorum fiyat sınırlamam yok üstatlardan tavsiye istiyorum. Bari bu sefer umut fakirin ekmeği tavsiye gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: ucamus

9-36 kg için tavsiye edeceğiniz koltuk var mı? Güvenlik önemli benim için terletmesin isofixli yüksekliği iyi olsun dışarıyı seyredebilsin istiyorum fiyat sınırlamam yok üstatlardan tavsiye istiyorum. Bari bu sefer umut fakirin ekmeği tavsiye gelir
    güvenlik istiyorsanız 0-18 grup bakacaksınız. Çocuğun yaş grubun vs olmadan bir öneride bulunmak mümkün değil.

ek olarak terletmeyen koltuk yok.
  • toslumbaa T kullanıcısına yanıt
    Hocam memnun kaldınız mı? Ben de indirime girmesini bekliyorum bu ürünün

• 3 yaşına girecek şubat ayında 13,5 kg kızım yardımcı olursanız sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucamus -- 2 Aralık 2018; 18:21:41 >
  • maligezgin kullanıcısına yanıt
    Bugün bende yukkodan Heyner Capsula Multifix Ergo 3D 9-36kg Isofix Oto Koltuğu sipariş verdim. Bakalım inşallah memnun kalırız
  • marcus83 kullanıcısına yanıt
    başkan memnun musun koltuktan? Birde çocucğun özellikleri nedir? Bende kararsız kaldım benimki şubatta 3 yaşında olacak ve şu an 13.5 kilo 92 cm
  • cybex sironadan, besafe izi flex fixe geçtik.

elimde 1 adet sirona ve pamuklu kılıfı mevcut. autumun gold modeli, hep kılıfla kullandık, 2 yıl önce almıştım.
    ikinci el piyasası hakkında bilgisi olan var mı?
  • guide G kullanıcısına yanıt
    BENDE BU MODELİ DÜŞÜNÜYORUM BUNU KULLANAN ÇOCUĞUNUZUN ÖLÇÜLERİ NEDİR ACABA YAŞ KG BOY?
  • Sanirim su anda 9-18 kg araliginda F/P olarak en uygun koltuklar X3 ve Tobi. Bunlar arasindan hangisini secmek mantikli?

BeSafe in fiyati 1300₺ bandinda MaxiCosi ye göre 300₺ daha uygun. King 2 nin fiyatı 2000₺ yi gecmis. Gecmis incelemelerde bu urun en ucuzken su anda bariz sekilde en pahali konumunda.

Bugun Tobi ile X3’u kiyaslama imkanim oldu sanki X3 daha yuksek gibi geldi. Ancak Tobi’nin yan kisimlari daha onde. Cocuk daha cok gomuluyor koltuga.

Daha onceden inceleyen ya da tercih eden arkadaslarin tavsiyesi hangisidir? Bu modeler disinda tavsiye edebileceginiz bir urun var midir?

• 15-36 koltuk arayışlarına başladım. Daha önce chicco keyfit ana kucağı ve cybex sirona 0-18 kullandık. Bu konuya çok baktım zamanında. Sirona biraz dar gelmeye başladı. Bu aralıkta da en pahalısı en iyisi diyebilir miyiz? Dayanıklılık da çok önemli. Çok uzun yıllar kullanılacak. Tavsiyelere açığım. Konuyu geriye doğru okumaya başladım.

Şunlar gözüme çarptı ama fiyatlar kötü çok
    Cybex Solution M-Fix Isofix 15-36 kg 1600 civarı
    Be safe ixi flex fix 1600 civarı

Cybex solution q3 2500
    Cybex q3 plus 3000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 12 Aralık 2018; 18:2:16 >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.