Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serrikoc

Gittigidiyorda attabebek mağazalarında %23 indirim kuponu var. Bende uzun zamandır Matrax arkadaşımızın tavsiyesiyle Maxi Cosi Rodifix almayı düşünüyordum. Son kampanyayı ben alana kadar stok bittiğinden kaçırmıştım. Bugün aynı koltuğun Concrete Grey modelini 710 TL +50 chip paraya aldım. Bu rengi düşünmüyordum belki eski tarihlidir ama diğer renklerle arasında 200TL fark olunca tercihim bu yönde oldu. Almak isteyen arkadaşlar varsa faydalanabilir.
    Hayirli olsun guzel gunlerde kullanin. Attabebek babymall firmasinin kullanici adi bilginiz olsun , eski tarihli gonderemezler fiyati gayet makul almissiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sizin bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanız sayesinde aldım. Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Bilgisine güvenilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Kızımız 2 yaşında. Boyu 90 cm ye yaklaştı. 9-18 britax römer king ıı ats kullanıyoruz. Fakat kemerin takılma yeri rahatsızlık vermeye başladı. 18-36 bir koltuk arayışına girmeli miyim? Römerden memnunduk. Eğer zamanı geldiyse 18-36 koltuk öneriniz ne olurdu? 1000 tlye kadar bütçemiz mevcut.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mikale

Selamlar,

Bilgisine güvenilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Kızımız 2 yaşında. Boyu 90 cm ye yaklaştı. 9-18 britax römer king ıı ats kullanıyoruz. Fakat kemerin takılma yeri rahatsızlık vermeye başladı. 18-36 bir koltuk arayışına girmeli miyim? Römerden memnunduk. Eğer zamanı geldiyse 18-36 koltuk öneriniz ne olurdu? 1000 tlye kadar bütçemiz mevcut.

Teşekkürler
    En az 5cm boy daha atmaniz lazim. Kafa bolumunu yukari kaldirarak kullanmaya devam etmeniz gerekmekte.

• ebebek mağazalarda maxi cosi axiss fix 1999 TL. 650 Lira da hediye ceki veriyor. Magazadan stok sordurup kargoyla getirtebiliyorlar. Çek için yarın son gün.

• Bilgi için teşekkürler. Axissfix’i 1999 tl den 650 de çek hediyesi ile aldım. Ankarada sadece teşhir kalmış durumda. O da Ankamall de. Ben söğütözündeki tek kalanı aldım.

• 2 yaşında bir kızım var 12 kg boyu 80-90 cm arası tam emin değilim.Sürekli şehirler arası yolculuk yaparız. İsofix li güvenilir bir koltuk almayı düşünüyorum lakin araştırdıkça işin içinden çıkamadım.
    1- cybex sirona i size m2
    2- Besafe Izi Comfort X3 Isofixli 9-18 kg Oto Koltuğu
    3- Besafe Izi Modular I-Size Oto Koltuğu 0-18 kg
    4- Britax Römer Dualfix 0-18 kg
    5- Concord Absorber XT 9-18 kg
    bu koltuklar arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim ve neden? yardımcı olursanız sevinirim. @M_aTRa_X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucamus -- 15 Nisan 2018; 21:54:4 >
  • Merhaba,

opera istanbul'da 9-18 kg için cybex juno 2 de indirim olduğu bilgisini gördün. 1499 dan 999 a düşmüş. Isofix var mı yok mu emin olamadım tam.
    fiyat nasıl sizce, koltuk iyi mi?

bunun dışında bu civarda daha iyi diyebileceğiniz bir ürün var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2artı8

ebebek mağazalarda maxi cosi axiss fix 1999 TL. 650 Lira da hediye ceki veriyor. Magazadan stok sordurup kargoyla getirtebiliyorlar. Çek için yarın son gün.
    Web sitesinde 2599 gözüküyor. Tüm mağzalarda geçerli mi bahsettiğiniz fiyat?

• TEREROKA kullanıcısına yanıt
    Sitedeki plus modeli. Mağazalardan stok sordurun bulunduğunuz ilde.

• galis0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, değerli yorumlarınızı alabilirsem çok sevinirim arkadaşlar. Teşekkürler.
  • Merhaba, buradaki tavsiyeler ile aldığım Cybex Free Fix koltuk artık biraz ufak geldiği için ihtiyacı olan birine uygun fiyata verebilirim. Tertemiz durumda iso fix'li 15-36 Kg modeldir.

Satın aldığımda video çekmiştim yarı fiyatına vereceğim.

İletişim için özel msj atabilirsiniz. Garanti belgeleri ve evrakları durmaktadır.

Şİmdi yeni çekilen resim :

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 12 Nisan 2018; 23:51:22 >

• merhaba,

13 aylık 10-15kg 80cm civarı boyumuz var. güvenilir bir ğrün tavsiye edebilir misiniz? besafe izi comfort cok önerildi ama 3000₺ cok geldi bana fiyatı , bir de oto koltuguna adaptasyonumuz zor olacak sanıeım, konforlu cabuk alısabileceği bir ürün olursa süper olur @M_aTRa_X

• quote:

Orijinalden alıntı: galis0

Merhaba,

opera istanbul'da 9-18 kg için cybex juno 2 de indirim olduğu bilgisini gördün. 1499 dan 999 a düşmüş. Isofix var mı yok mu emin olamadım tam.
    fiyat nasıl sizce, koltuk iyi mi?

bunun dışında bu civarda daha iyi diyebileceğiniz bir ürün var mı?
    hocam bahsettiğiniz ürün şu ise isofix'in olduğu gözüküyor ürün resimlerinde de:

https://www.operaistanbul.com/collections/indirimli-oto-koltuklari/products/cybex-9-18-kg-oto-koltugu-juno-2-fix-hot-spicy-havlu-kilif

ürün buysa daha uygun fiyatları da mevcutmuş

https://www.akakce.com/oto-koltugu/en-ucuz-cybex-juno-2-fix-isofix-9-18-kg-fiyati,833290.html

• ahbap kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. sizin tavsiye edeceğiniz model var mı?

800-900 civarı en fazla.
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Ben daha yeni araba aldım ve 3,5 yaşındaki kızım için oto koltuğu almak istiyorum. Boyu 92 cm ve kilosu 18. Almışken güvenli bir koltuk olsun istiyorum. Fiyat olarak tabi ne kadar bütçemi az tutarsam kar ama 1500 liraya çıkabilirim.

Cybex Solution M-Fix Oto Koltuğu 15-36 kg nasıl dır acaba? 999 TL fiyatı var birkaç yerde. Bildiğim kadarıyla iyi marka Cybex.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-ko -- 19 Nisan 2018; 19:36:47 >
  • Bugün ebebek den besafe comfort izi x3 aldım izofix li modelini aldım 2175 tl umarım memnun kalırız.. biraz pahalı ama sadece dönebilme hariç isteğim bütün özellikler mevcut en önemlisi de yüksek olması arabanın arkası biraz gömük olduğu için sıkılır diye düşündüm bizim ufaklık 😀 camdan izlesin şimdi dışarıyı 😀 bilgisi olan arkadaşların yorumunu bekliyorum teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

Bugün ebebek den besafe comfort izi x3 aldım izofix li modelini aldım 2175 tl umarım memnun kalırız.. biraz pahalı ama sadece dönebilme hariç isteğim bütün özellikler mevcut en önemlisi de yüksek olması arabanın arkası biraz gömük olduğu için sıkılır diye düşündüm bizim ufaklık 😀 camdan izlesin şimdi dışarıyı 😀 bilgisi olan arkadaşların yorumunu bekliyorum teşekkürler..
    Hayirli olsun almissiniz artik nasil bir yorum bekliyorsunuz.

• Maxi cosi tobi oto koltuğu araştırıyorum 2-3 gündür. N11 de ilkebebe mağazasında yüzde 15 indirim var. 849 TL ye geliyor şu anda bulunabilecek en uygun fiyat. Almak isteyen varsa kaçırmasın.

• Araştırmalar sonucu Besafe izi comfort x3 isofixli aldım 2175 lira , venezia avm deki e bebek açılış sebebiyle 29 Nisan'a kadar 150 liraya 50 lira çek veriyor , 700 lira çek aldım.Yani 1475e gelmiş oldu.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.