Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugrahank

quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogokcek

Bütçe dahilinde alınabilecek en güzel ürünleri tespit etmişsiniz zaten.
    Joker Next Level Ankara mağazasında Besafe X4 Combi modelini 1500 ₺ ya görmüştüm ama malesef teşhir ürünü. Diğer markaların en yakın modelleri de indirimli günlerde bile 1900 liradan aşağı satılmıyor.
    Concord Reverso çarpışma testi sonuçları muazzam ama ekstra yatmama durumundan şikayetler duymuştum.
    Recaro söylediğiniz fiyata kulağa çok hoş geliyor.

Cevabınız için teşekkür ederim . Concord reverso şuan belki uyar ama oğlan 2-3 yaşına gelince koltuğun eğimi sıkıcı gelebilir. Recaro daha yüksek. E bebek de bir günlük recaro indirimi varmış kaçırdım . Ankara'ya geleceğim perşembe mağazalarda bizzat deneyip sonrasında indirip kovalayıp almak hedefim.

ankara yerel mağazalarında hafta sonu şubatın son kampanyası var tüm oto koltukları %30 indirimde olacak.

Yerel mağazalardan kastınız hangileri ? Ankara'ya pek hakim değilim. Recaro zero 1 yada Concord reverso bakıyorum . Bu markaları satan bir yer olursa süper olur.

Recaro ssadece ebebekte concord da cok eski koltuk.

Babymall ve toker magazalari yerel magazalar

2way pearl 2bin civari axissfix 1.900 civari oluyor cift yonlu alternatif.

ek olarak;

Recaro ürününün kesinlikle seri nosuna bakın;
    https://www.which.co.uk/news/2017/08/car-seat-recall-recaro-zero-1-child-car-seat/

kemer problemli bazı ürünleri geri çağırıyorlar çünkü türkiye ye girişi var mı bu serilerin bilgim yok , bi kaç ebebek şubesinden baktım serileri farklıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 20 Şubat 2018; 23:55:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Cocuk 15 aylik hocam.

15 kiloyu gorunce dedim 3 - 5 ay sonra sorun yasayacaksam simdiden kovalayayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Cocuk 15 aylik hocam.

15 kiloyu gorunce dedim 3 - 5 ay sonra sorun yasayacaksam simdiden kovalayayim.

cocuğunuz daha küçük 4 yaşına kadar yolu var söylediğim gibi. 15-36 lar 9-18 lerle nerdeyse aynı genişliktedir. sizin koltuğunuz tekrar söylediğim gibi boy olarak 105 cm ye kadar götürür ek olarak diğer koltuklar için çok erken 15-36 koltuklarda iç kemer yoktur 15 aylık çocuğa aracın kemeri olmaz şuanda boyunun 1 metre olması gerekiyor yoksa boynuna gelir.
    Hocam ayrintili cevabiniz icin tesekkur ederim.

Bu durumda devam edelim. Selamlar.

Dediğiniz hususlara mutlak dikkat edeceğim . Recaro daha cüsseli duruyor, yanal destek açısından daha iyi gibi. Axisfix pek beğenmedim. Concord eski ise ,2way pearl ve recaro zero bakacağız o zaman . Concord indirimle beraber 1250 civarı hepsiburada.com da.Fiyata rağmen pek tervih edilesi değil mi ?

• quote:

Dediğiniz hususlara mutlak dikkat edeceğim . Recaro daha cüsseli duruyor, yanal destek açısından daha iyi gibi. Axisfix pek beğenmedim. Concord eski ise ,2way pearl ve recaro zero bakacağız o zaman . Concord indirimle beraber 1250 civarı hepsiburada.com da.Fiyata rağmen pek tervih edilesi değil mi ?

Aslinda denemeniz ve gormeniz gerekiyor koltugu. Komple ters yone ve egim veremiyorsunuz, eger cocugunuz severse 4 yasina kadar kullanirsiniz

Esas istediğim bu koltuk:

http://www.pramworld.co.uk/besafe-izi-kid-i-size-x2-classic-black-cab#.Wo0lb4E8Wh8

Lakin; Türkiye'de bulunmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.pramworld.co.uk/besafe-izi-kid-i-size-x2-classic-black-cab#.Wo0lb4E8Wh8

İzi combi piyasada az da olsa mevcut belki bulabilirsiniz

• Merhaba,
    Çocuğum 7 kg'a ulaştı ve yavaş yavaş bakmaya başladım. Sanırım bu ay indirimler mevcut o yüzden bu ay almayı düşünüyorum. Okuduklarıma göre 2000 TL civarı bütçeyle 2 way pearl, recaro zero ve axissfix önerilmiş.
    Bu bütçeyle bunlardan birini mi almalıyım?
    Başka öneriniz veya indirimli olarak alabileceğim başka yerler varsa tavsiye beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lqual

Merhaba,
    Çocuğum 7 kg'a ulaştı ve yavaş yavaş bakmaya başladım. Sanırım bu ay indirimler mevcut o yüzden bu ay almayı düşünüyorum. Okuduklarıma göre 2000 TL civarı bütçeyle 2 way pearl, recaro zero ve axissfix önerilmiş.
    Bu bütçeyle bunlardan birini mi almalıyım?
    Başka öneriniz veya indirimli olarak alabileceğim başka yerler varsa tavsiye beklerim.

Koltuklar gayet iyi. Donebilen dusunuyorsaniz 2way i seceneklerden cikarabilirsiniz.

Izi combi ever mevcut ama izi kid X2 arıyorum. Yatma ve bacak mesafesi harika.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugrahank B kullanıcısına yanıt
    Besafe izi kid x2 ile izi combi x4 temelde aynı koltuk. Detaylar içinhttps://www.besafe.com/product-int/izi-combi-x4-isofix/ bakabilirsiniz. Piyasada bulunabiliyor.

Matrax bunu bildiği için böyle bir öneride bulunmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogokcek

Besafe izi kid x2 ile izi combi x4 temelde aynı koltuk. Detaylar içinhttps://www.besafe.com/product-int/izi-combi-x4-isofix/ bakabilirsiniz. Piyasada bulunabiliyor.

Matrax bunu bildiği için böyle bir öneride bulunmuştur.

O zaman özrü bir borç bilirim . @Matrax

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

İzi combi piyasada az da olsa mevcut belki bulabilirsiniz

X4 olarak welcome baby diye bir sitede buldum. 2400 lira . Acaba indirime girebilecek bir ürün mü ? Be safe Ankara'da satan nereler var biliyor musunuz?

İlk mesajımda yazmıştım teşhir ürünü olmasını dert etmezseniz Ankara Next Level Joker mağazasında 1500 lira fiyatla yakın zamanda görmüştüm.

• ogokcek O kullanıcısına yanıt
    Aklımdan çıkmış , yarın Ankara'da olacağım Oran'da. Gitmeden evvel ararım en azından denemiş oluruz oğlumuz sevecek mi. Bu arada teşhir ürünü olmasının ne gibi sakıncaları olabilir ? Düşüp darbe almadı ise ? Kılıf yıkanır takılır arada 1000 liralik bir fark mevcut sıfır ile .

• quote:

Izi combi ever mevcut ama izi kid X2 arıyorum. Yatma ve bacak mesafesi harika.

izi kid x2 yi hiç görmedim ama görsellere bakınca izi combi x4 ile aynı koltuk gibi duruyor. ( izi combi x4 - izi combi x3 e göre daha fazla yatıyor x3 le karışmasın. )

izi combi x4 ün ek artısı düz yöne kemerle bağlanabiliyor.
  • ogokcek O kullanıcısına yanıt
    Mağazayı aradım ellerinde sadece X3 varmış. Telefondaki hanımefendi izi combi x4 hic olmadi dedi, teşhir sordum ona da yok dedi :)

Kesin eminim ellerinde vardı. Hatta fotoğrafını çekmiştim ve sizinle paylaşıyorum. Ben belgeyle konuşurum. Model yılına kadar sordum ben. Reyondan birinden teyit ettirmekte fayda var. Ama 11 gün geçmiş üzerinden satılmışsa ona bişey diyemem.
    Kendi mağazasından haberdar olmayan biri yüzünden yalancı durumuna düşemem.
    Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogokcek -- 22 Şubat 2018; 13:13:11 >

• Merhaba arkadaşlar 8 aylık 9.5 kilo bebeğime haftasonu Maxi Cosi axissfix aldık. Cybex sirona 2100, be safe x3 1700, axissfix 1883 tlydi. Üçü arasında axissfix daha sevimli geldi birazda satıcının yönlendirmesiyle axissfix tercih ettik ancak bebeğim şu anda ancak sığıyor gibi 4 yaşına kadar nasıl kullanacak tereddüt ettim. Çocuğu 2-3 yaşında olup kullanan içimi rahatlatacak bir arkadaş var mı acaba😊??

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.