Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Sizlere de zahmet oluyor herkese vakit ayırıp yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.
    Trifix i-size'ın geriye kullanım özelliği olmaması kötü ancak yine de cevabınıza göre bir axiss fixi bir de trifix i-size koltuğu deneyeceğim. Hangi koltuk içime sinerse onu alacağım.
  • Bugün ebebekten Besafe izi comfort x3 aldık. Kızım rahat etti. Daha arabaya kurmadım. Hoşuma gitti, araştırmasınıda yapmıştım. Yüksek olması önemliydi. Kızım biraz sıkıntılı. İlla görmek istiyor. Besafe yüksek diye de tercih ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Joker'de çalışıyorum sorularınız varsa bende yardımcı olmak isterim :)
  • Merhaba
    Bebe Confort MiloFix Oto Koltuğu kullanan varmı. Koltuk 0-4 yaş kullanımı için, fakat internette bir iki yorumda içinin dar olduğu bebegin gelişimene bağlı olarak 1 yaşından sonra bile içine sıgmayacagı belirtilmiş. joker de fiyat indirimde 500TL 0-18Kg(çift yönlü) koltuklar için güzel fiyat, adac testti de başarılı ama 1-1,5 yaşından sonra sorun çıkartırsa almanın bir anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kijma -- 17 Ekim 2017; 10:55:9 >
  • kijma K kullanıcısına yanıt
    Ben dün jokerde gördüm bu ürünü. İçi biraz dar ama bence çocuk en az 3 yaşına kadar sığar. O kadar küçük bir koltuk değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danismend83

Ben dün jokerde gördüm bu ürünü. İçi biraz dar ama bence çocuk en az 3 yaşına kadar sığar. O kadar küçük bir koltuk değil.

Bilgi için teşekürler. Maxi-Cosi Axissfix ile kıyasladığınızda yatış yeri için boyut olarak çok fark varmı. Bebe Confort MiloFix dahamı dar. Maxi-Cosi ile Bebe Confort aynı marka resimlerde yatış yerleri aynı gibi duruyor.
    3 yaşına kadar götürürse alabilirim, amaç arakaya bakar konumda kullanabilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kijma

quote:

Orijinalden alıntı: Danismend83

Bilgi için teşekürler. Maxi-Cosi Axissfix ile kıyasladığınızda yatış yeri için boyut olarak çok fark varmı. Bebe Confort MiloFix dahamı dar. Maxi-Cosi ile Bebe Confort aynı marka resimlerde yatış yerleri aynı gibi duruyor.
    3 yaşına kadar götürürse alabilirim, amaç arakaya bakar konumda kullanabilmek.

Dar bir koltuk degil ikiside ayni firmanin urunu

İki urunde maksimum 15 aya kadar geri destekler milofix biraz daha az surede biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 17 Ekim 2017; 17:43:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M_aTRa_X; teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar jokerden soo baby travelo ana kucağı aldım tavsiye eder misiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar jokerden soo baby travelo ana kucağı aldım tavsiye eder misiniz acaba

O fiyata alabileceginiz en iyi ana kucagi 379 tl ye soobaby explora alip kombinleyin bence.

• Hocam ikiz beklediğimiz için kombinleme yapamıyoruz maalesef

• Herkese merhabalar,

Doğuma 3 ayımız kaldı. Ben de ana kucağı ve bebek arabası araştırıyorum.

Tam yatışa sahip olduğundan Cybex Cloud Q modelini tercih etmeyi düşünüyorum. Bebek arabası olarak da hem bu markayla uyumu hem de katlama kolaylığı sebebiyle mamas papas armadillo flip xt 2 modelini eşimle birlikte beğendik.

Sizce bu tercihler yerinde midir? Yerine şunu seçsen dahi olur diyebileceğiniz bir model var mıdır? Görüşlerinizi rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperboy84

Herkese merhabalar,

Tam yatışa sahip olduğundan Cybex Cloud Q modelini tercih etmeyi düşünüyorum. Bebek arabası olarak da hem bu markayla uyumu hem de katlama kolaylığı sebebiyle mamas papas armadillo flip xt 2 modelini eşimle birlikte beğendik.

Sizce bu tercihler yerinde midir? Yerine şunu seçsen dahi olur diyebileceğiniz bir model var mıdır? Görüşlerinizi rica ederim.

Maddi sikinti yoksa tercihleriniz yerinde.Ama anakucagina o kadar para vermeye gerek yok basit bişey tavsiye ederim aton basic gibi

• quote:

Herkese merhabalar,

Agirligi problem degilse alabilirsiniz ama urun gercekten agir.

• Şimdiden hayırlı olsun. Bütçe ile ilgili bir durum olmakla birlikte düşündüğünüz anakucağı fiyatına örn Chicco'nun 3'lü setini (anakucağı, puset ve portbebe) alabiliyorsunuz. Emin olun çabuk büyüyorlar ilk aylarda, şöyle baktım erkek bebek 6 ayda 8 kg oluyor. Oda zaten 9-18 kg koltuk menzili. Biz 3'lü setin anakucağını bile etkin kullanamadık, durmadı, acıktı, ağladı vs. kucak istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimean -- 19 Ekim 2017; 16:41:56 >
  • @drmelihx görüşünüz için teşekkürler. bütçe çok uçuk fiyatlı ürünler olmadıkça sıkıntılı değil çok şükür.

Cybex Cloud Q modelini tam yatışlı olması sebebiyle dünüyordum. Bebek arabasına taktığımda tam yatış pozisyonuna alınca portbebe gibi bir ihtiyaç olmayacaktı.

Ancak, @M_aTRa_X üstadın belirttiği gibi model aşırı ağır ise (5,4 kg) eşim için sıkıntı yaratabilir.

Ağırlık sebebiyle bu üründen vazgeçersem, portbebe ihtiyacı doğacak, bebek arabası modelinde de değişikliğe gitmem gerekecek gibi gözüküyor.

Bebek arabası, ana kucağı vb. ürünler için 4-5 bin civarı bütçe ayırabiliyorum. Bu bütçe içinde, ana kucağı, bebek arabası (katlandığında az yer kaplayan) yani bebeğin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak ürün önerileriniz var ise rica edebilir miyim?

@Crimean üstad teşekkürler. Haklısınız bazı ürünlerin kullanım ömürleri kısa. Ancak ilk bebek ilk heves diyelim. Bu sebeple tercihlerimizde bütçe biraz geri planda kalıyor.

• quote:

@drmelihx görüşünüz için teşekkürler. bütçe çok uçuk fiyatlı ürünler olmadıkça sıkıntılı değil çok şükür.

Cybex Cloud Q modelini tam yatışlı olması sebebiyle dünüyordum. Bebek arabasına taktığımda tam yatış pozisyonuna alınca portbebe gibi bir ihtiyaç olmayacaktı.

Ancak, @M_aTRa_X üstadın belirttiği gibi model aşırı ağır ise (5,4 kg) eşim için sıkıntı yaratabilir.

Ağırlık sebebiyle bu üründen vazgeçersem, portbebe ihtiyacı doğacak, bebek arabası modelinde de değişikliğe gitmem gerekecek gibi gözüküyor.

Bebek arabası, ana kucağı vb. ürünler için 4-5 bin civarı bütçe ayırabiliyorum. Bu bütçe içinde, ana kucağı, bebek arabası (katlandığında az yer kaplayan) yani bebeğin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak ürün önerileriniz var ise rica edebilir miyim?

@Crimean üstad teşekkürler. Haklısınız bazı ürünlerin kullanım ömürleri kısa. Ancak ilk bebek ilk heves diyelim. Bu sebeple tercihlerimizde bütçe biraz geri planda kalıyor.

Armadillo flip xt2 cok guzel bir arac. Portbebe ihtiyaciniz olmaz tek anakucagi size yeter bence. Portbebe ihtiyaci yasarsaniz arac degistirmenize gerek yok turkiyeden erisebileceginiz quinny portbebe uyumlu araciniza.

Ana kucagi icin nacizane fikrim maxi cosi cabriofix gayet kullanisli urundur. Biraz daha uste cikarsak pebble plus . İki urunude karsilastin ( cloud q ve pebble plus ) karar verin bence.

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    @M_aTRa_X Üstad ilginize çok teşekkürler. Belirttiğiniz modellerin hepsini canlı karşılaştırıp öyle karar vereceğiz.
  • Golf 7 aracı olupta koltuk kullananlar foto yolluyabilir mi? Araçta nasıl duruyor?

• https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/foppapedretti-isodinamyk-9-36-kg-isofixli-oto-koltugu-290293433

Linkteki ürün 699tl fiyatı var şu an. alınır mı? Kuponum var, 550tlye geliyor. Maximumkart puanı da düşersek 490tl olur bana maliyeti.

Markaya dair hicbir yorum bulamadım. Bilir kişi arkadaşlardan yardım bekliyorum. F/p bakımından yorumlar mısınız?

Bir de videoda kancayı koltuğun arkasına takıyor. Fakat benim aracım sedan, uyumsuzluk olur mu?

Kızımız şu an 10 aylık; 9-36 grubunun çok önerilmediğini okudum ama bu ürünü almasam da başka 9-36 ürünü düşüneceğim.

Bugün içinde bilgiye ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.