Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadsşlar benim bebek 7 aylık. Koltuğu büyüğü ile değiştirip boşa çıkacak olan varsa isofixli olmak kaydıyla satışına talibim. Sıfır almak yerine temiz kullanılmış ikinci el almak mantıklı gibi. Siz ne dersiniz arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Denedik bugün Erman Hocam. Mağazadaki görevli 65 cm üzeri kullanabilir dedi. Şu an oğlum 74 cm. 11 kg. kampanyadan dolayı fiyatı 769 tl ye düşmüş. bugün son günüydü ve daha önce bu modeli soranlara alınabilir diye cevap yazmışsınız bu yüzden aldık ama 1 ay sonra kullanmayı düşünüyoruz. Onbar dan dolayı sıkılır diye endişe ettik ama 10 dk falan durdu koltukta sıkılmadı. Boyu kaç cm olunca kullanmayı tavsiye edersiniz?

teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Koala Çin malı, Recaro orjinal marka!

Recaroyu al tabiiki

Erman Bey dün Recaro yu inceledim ama koltuğu biraz sert gibi geldi. 1000TL fiyat bandında izofixi olan 9-18kg önerebileceğin başka ürün var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesikoglu -- 31 Temmuz 2017; 9:12:45 >
  • Merhabalar günlerdir okuyorum ilçede yaşıyorum gidip bakma inceleme imkanım Yok sinirlerim bozuldu..

bebeğim 70 cm 8.5 kilo 8 aylık..

Bütçem en fazla 700

Bir yardım ediverin şu kardeşinize rica ediyorum.. chicco go one modeli iyi gibi geldi ama bilemedim..yardımlarınızı bekliyorum ..şimdiden teşekkür ederim..🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otokoltuk arayışımıza dün son verdik.

Çift yönlü,isofixli derken bütçemizin el verdiği en iyi modeli almaya çalıştık.

Besafe izi x3 isofix alarak bu arayışı sonlandırdık.

Herkese iyi forumlar.

Tavsiyeler için teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba,

Şu an dist. dahil bir çok yerde 750 TL ye alınabilen Cybex Juno 2 Fix hakkında düşünceniz nedir ?
  • Merhaba, öncelikle bu kadar faydalı bilgiyi bir araya getirdiğiniz için tebrik ve teşekkür ediyorum.

ben bebek koltuğu konusunda kendime herhangi bir fiyat limiti koymadım. arabayla çok seya_hat eden her seyahatte de ortalama 1500 km yol yapan bir aileyiz dolayısıyla bebeğin en güvende olacağı ve en rahat edeceği ürünü bulmaya çalışıyorum.

benim aklıma yatan CYBEX SIRONA PLUS oldu. güvenlik test sonuçları, öne ve arkaya yönelimli (bebeği sürüş yönünün tersine oturtacağım mümkün olan en uzun süre) ve her iki yöne isofixli oluşu, 360 derece dönme kabiliyeti gibi nedenler beni nihai olarak bu modele getirdi.

İşin üstadlarından tavsiyelerini ve özellikle bu marka model için görüşlerini almak isterim.

Bizim oğlan 7 aylık, 6.800 kg ve 67 cm.

Şimdiden çok teşekkürler.

model budur.

http://cybex-online.com/tr/carseats/sirona.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOYAGERAS

Merhaba, öncelikle bu kadar faydalı bilgiyi bir araya getirdiğiniz için tebrik ve teşekkür ediyorum.

ben bebek koltuğu konusunda kendime herhangi bir fiyat limiti koymadım. arabayla çok seya_hat eden her seyahatte de ortalama 1500 km yol yapan bir aileyiz dolayısıyla bebeğin en güvende olacağı ve en rahat edeceği ürünü bulmaya çalışıyorum.

benim aklıma yatan CYBEX SIRONA PLUS oldu. güvenlik test sonuçları, öne ve arkaya yönelimli (bebeği sürüş yönünün tersine oturtacağım mümkün olan en uzun süre) ve her iki yöne isofixli oluşu, 360 derece dönme kabiliyeti gibi nedenler beni nihai olarak bu modele getirdi.

İşin üstadlarından tavsiyelerini ve özellikle bu marka model için görüşlerini almak isterim.

Bizim oğlan 7 aylık, 6.800 kg ve 67 cm.

Şimdiden çok teşekkürler.

model budur.

http://cybex-online.com/tr/carseats/sirona.html

Gayet guzel urun eger. Dusunuyorsaniz uygun fiyatli 2.500 tl civarina bulmanniza yardimci olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Erman Hocam cybex Sirona kullanıyoruz, çocuk 2 yaşına girecek. Hala geriye dönük kullanıyoruz ama kemerden kurtarıyor kendini.
    Besafe nin kemer tutucusu vardı sanki, öyle bir şey mi alayım. Ne yapayım bir fikriniz var mı?

bende Cybex Sirona 0-18 isofix almayı düşünüyorum. tavsiye eder misiniz?
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    vallahi tadından yenmez öyle bir güzellik yaparsanız :)
  • quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

kısmet artık kesin alım kararını verindce 3'e 5'e bakmayacağım ama söylediğiniz fiyat ta genel piyasa ortalamasının altında. teşekkürler.

bu arada sormak isterim Besafe iZi Modular i-Size'da incelediğim modellerden biriydi. Cybex Sirona'ya muadil yani benzer bir ürün fakat biraz daha yüksek ve daha geri yatışı iyi olarak yorumlanıyor. Yani güvenlik 3 aşağı 5 yukarı aynı gibi ama bebeğin rahatlığı açısından sanki Besafe daha ön planda.

besafe'in isofix base + koltuk ta neredeyse aynı fiyata geliyor. siz hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

kısmet artık kesin alım kararını verindce 3'e 5'e bakmayacağım ama söylediğiniz fiyat ta genel piyasa ortalamasının altında. teşekkürler.

bu arada sormak isterim Besafe iZi Modular i-Size'da incelediğim modellerden biriydi. Cybex Sirona'ya muadil yani benzer bir ürün fakat biraz daha yüksek ve daha geri yatışı iyi olarak yorumlanıyor. Yani güvenlik 3 aşağı 5 yukarı aynı gibi ama bebeğin rahatlığı açısından sanki Besafe daha ön planda.

besafe'in isofix base + koltuk ta neredeyse aynı fiyata geliyor. siz hangisini tavsiye edersiniz?

İkisii muadil urunler degil muadili maxi cosi axissfix. Besafe donus imkani yok cikarip takiyorsunuz.

• Merhaba.1 yaşında bir kız annesiyim.Forumu bir süredir takip ediyorum ama tüm mesajları okuyabilmiş değilim.Mesaj konusunda da acemilik yaşıyorum sanırım bir yere daha yazdım kusuruma bakmayın lütfen.

kızım için oto koltuğu tavsiyesinde bulunabilir misiniz?1 yaşında .daha yeni 9 kg oldu 73 cm boyunda.izofixli,ön ve arka yönelimli kullanabileceğim,yatış pozisyonu olan ya da buna en yakın pozisyonu bulunan,rahat oturma alanı bulunan ,fiyat olarak 2000 tl ye kadar alınabilecek en iyi koltuk önerileri bekliyorum.Özellikle işin ehli arkadaşların yardımını bekliyorum.O kadar çok okudum ki kafam modeller arasında gidip geliyor.tek emin olduğum 9-18 kg alacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kız_annesi

Merhaba.1 yaşında bir kız annesiyim.Forumu bir süredir takip ediyorum ama tüm mesajları okuyabilmiş değilim.Mesaj konusunda da acemilik yaşıyorum sanırım bir yere daha yazdım kusuruma bakmayın lütfen.

kızım için oto koltuğu tavsiyesinde bulunabilir misiniz?1 yaşında .daha yeni 9 kg oldu 73 cm boyunda.izofixli,ön ve arka yönelimli kullanabileceğim,yatış pozisyonu olan ya da buna en yakın pozisyonu bulunan,rahat oturma alanı bulunan ,fiyat olarak 2000 tl ye kadar alınabilecek en iyi koltuk önerileri bekliyorum.Özellikle işin ehli arkadaşların yardımını bekliyorum.O kadar çok okudum ki kafam modeller arasında gidip geliyor.tek emin olduğum 9-18 kg alacağım :)

Maxi-Cosi 2way Pearl ve Maxi-Cosi Axissfix öneririm. Fiyat olarak 1700 civarı bütçenize uyuyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

İkisii muadil urunler degil muadili maxi cosi axissfix. Besafe donus imkani yok cikarip takiyorsunuz.

tamamdır teşekkürler... ben cybex sirona ya odaklanıp mağazada yakından görüp oğlanı da oturtup biraz test edeyim.

bu arada bizim oğlan biraz ufak tefek 7 aylık , 67 cm ve 6800 gram. bu nedenle 9-18 veya 9-36 lık bir model yerine 0-18 tercih ediyorum. Cybex te bu tanıma uygun. sizce doğru mu yapıyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

tamamdır teşekkürler... ben cybex sirona ya odaklanıp mağazada yakından görüp oğlanı da oturtup biraz test edeyim.

bu arada bizim oğlan biraz ufak tefek 7 aylık , 67 cm ve 6800 gram. bu nedenle 9-18 veya 9-36 lık bir model yerine 0-18 tercih ediyorum. Cybex te bu tanıma uygun. sizce doğru mu yapıyoruz?

En az 15 aya kadar cocugunuzun arkaya bakmasi gerekiyor. Ve donus sizin konforunuz iciin gayet kullanisli oluyor bu yuzden 0-18 sizin icin daha iyi.

• Merhabalar,

Ekim ayinda dunyaya gelecek bebegimiz icin yaptigim arastirmalar sonucu soyle bir kombinasyon yapmayi dusunuyorum ne dersiniz? Urunleri yakin zamanda yapacagim bir Almanya seyahatim esnasinda Amazon'dan almayi dusunuyorum

Inglesina trilogy bebek arabasi 338Euro (Amazon.de)

Maxi cosi pebble ana kucagi 169Euro (Amazon.de)

Ve sanirim bu ana kucagini kullanabilmek icin de asagida linkini verdigim aparati almam gerekiyor.

Inglesina Trilogy/Quad Infant Car Seat Adapterhttps://www.amazon.com/...w_r_cp_api_x9oGzbR5ER82B

• quote:

quote:

Urune bugun zam gelmis

2899 plus

2699 normal versiyonu

bu söylediğiniz fiyata nereden alıyoruz acaba?
  • msvair M kullanıcısına yanıt
    Amazon.de den alışverişte sorun olmuyor mu hocam?

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.