Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ones

Arkadaşlar maxi cosi tobiye bakarken Britax Römer Versafix dikkatimi çekti. hepsiburadada yüzde 20 indirim olduğu için bunlardan birini almayı düşünüyorum. siz hangisini önerirsiniz. bizim oğlan 9.5 kg ve 75 cm.

Versafixte kafalik yoktur. Aklinizi karistirmaniza gerek yok tobi gayet iyi koltuktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yosefin

Erman bey merhaba;maxi cosi axissfix ile be safe arasında kaldık. Kızım 9 aylık 10 kg. Koltukta oturmayı sevmediği için maxi cosinn 360 derece dönme özelliği ilgimizi çekti ama bu konularda pek bilgimiz yok. Hangisini alalım teşekkürler şimdiden

Geriye dogru seyehat iciin axiss daha konforlu olur. Be safenin hangi modeliyle kiyasliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Hocam bende bu ara 9-18 lere bakıyorum. Aynen dediğiniz iki marka model arasindaydim ,bu fiyatlar guncelse müthiş çünkü kaç gündür baktığım fiyatlar daha ucuktu

yalnız bu atta bebek bana pek güven vermedi. internette de şikayet edeni çok. aynı şekilde n11 dede ürün satıyor. orada da şikayet edenler az değil.

Attabebek babymall.com.tr nin saticisi bilginiz olsun problem yasamazsiniz.

Sizin yazdiginiza guvenerek atta bebekten maxi cosi tobiyi aldim. Insallah sikinti olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba;maxi cosi axissfix ile be safe arasında kaldık. Kızım 9 aylık 10 kg. Koltukta oturmayı sevmediği için maxi cosinn 360 derece dönme özelliği ilgimizi çekti ama bilgisi olan arkadaşlar yorum yapar mısınız hangisini alalım? Teşekkürler

• quote:

quote:

Erman bey merhaba;maxi cosi axissfix ile be safe arasında kaldık. Kızım 9 aylık 10 kg. Koltukta oturmayı sevmediği için maxi cosinn 360 derece dönme özelliği ilgimizi çekti ama bu konularda pek bilgimiz yok. Hangisini alalım teşekkürler şimdiden

Geriye dogru seyehat iciin axiss daha konforlu olur. Be safenin hangi modeliyle kiyasliyorsunuz?

Be safe izi comfort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yosefin -- 24 Nisan 2017; 9:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Römeri gözün kapalı al.

cevabın için teşekkür ederim. tobi römere göre biraz daha yükse göründüğü için tobiyi tercih ettim. bizim oğlan dışarıyı izleyince biraz daha rahat duruyor koltukta.
  • ones O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Tobi
  • ones O kullanıcısına yanıt
    Doğru karar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Hocam bende bu ara 9-18 lere bakıyorum. Aynen dediğiniz iki marka model arasindaydim ,bu fiyatlar guncelse müthiş çünkü kaç gündür baktığım fiyatlar daha ucuktu

yalnız bu atta bebek bana pek güven vermedi. internette de şikayet edeni çok. aynı şekilde n11 dede ürün satıyor. orada da şikayet edenler az değil.

Attabebek babymall.com.tr nin saticisi bilginiz olsun problem yasamazsiniz.

Sizin yazdiginiza guvenerek atta bebekten maxi cosi tobiyi aldim. Insallah sikinti olmaz.

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

• quote:

quote:

quote:

Be safe izi comfort

iki ürün birbirinden çok farklı. Güvenlik olarak arkaya dönük kullanırım derseniz axissfix i öneririm. Seyehat halinde iken döndürme kesinlikle tavsiye edilmiyor. Yani çocukla yan seyahat ederim derseniz aklınızdan silin axissfixi. Ek olarak güvenlik olarak geriye dönük seyahat ile alakalı videoları youtubeden bulabilirsiniz. Ana kucağı eğimi ile oto koltuğu eğimi farklı olduğu için geriye dönük seyehatte oturabilir cevreyi izleyebilir çocuğunuz veya uyuduğu zaman geriye döndürüp daha güvenli seyahat edebilirsiniz. İzi comfort un en büyük artısı yüksek olması fiyat olarak üst seviyelere çıkmak istemiyorsanız izi comfort u beğendiyseniz kemerli modelini alıp geçin ama söylediğim gibi geriye dönük seyahat düşünüyorsanız axissfix güzel koltuktur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Be safe izi comfort

iki ürün birbirinden çok farklı. Güvenlik olarak arkaya dönük kullanırım derseniz axissfix i öneririm. Seyehat halinde iken döndürme kesinlikle tavsiye edilmiyor. Yani çocukla yan seyahat ederim derseniz aklınızdan silin axissfixi. Ek olarak güvenlik olarak geriye dönük seyahat ile alakalı videoları youtubeden bulabilirsiniz. Ana kucağı eğimi ile oto koltuğu eğimi farklı olduğu için geriye dönük seyehatte oturabilir cevreyi izleyebilir çocuğunuz veya uyuduğu zaman geriye döndürüp daha güvenli seyahat edebilirsiniz. İzi comfort un en büyük artısı yüksek olması fiyat olarak üst seviyelere çıkmak istemiyorsanız izi comfort u beğendiyseniz kemerli modelini alıp geçin ama söylediğim gibi geriye dönük seyahat düşünüyorsanız axissfix güzel koltuktur.

Teşekkürler.Axissfix aldım ancak üstten geçen kemer bakış açısına olumsuz bir etki yapar mı endişeliyim

• Yosefin Y kullanıcısına yanıt
    Kemeri içten geçirtirseniz olmaz. Cam tarafından geçirmeyin ;) O kemer çift yönlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Kemeri içten geçirtirseniz olmaz. Cam tarafından geçirmeyin ;) O kemer çift yönlü

Satış görevlisi taktığı için bir şey yapamadık teşekkür ederiz uyarınız için düzeltelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Satış görevlisi taktığı için bir şey yapamadık teşekkür ederiz uyarınız için düzeltelim

Kemer otomatik ayarlar sagdan dondururseniz solda soldan dondururseniz sagda olur. Kemere oyuncaklarini asarsaniz sizin icin cok kullanisli olur

• üstadlar 5 aylık kızım var. Henüz araba koltuğu için erken ancak indirim kovalayıp uygun zamanda alım yapmak istiyorum.

isofixli modellerde ne öneriniz olur. hangi modelleri kovalamak lazım.

yardımınız için teşekkürler.
  • d@yw4lk3r D kullanıcısına yanıt
    Cybex'ten Sirona ve Sirona M
    Maxi Cosi'den Axissfix
    Recaro'dan Optiafix.

bunları takip edebilirsiniz.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler Erman bey. saygılar
  • Erman Hocanın görüşleri doğrultusunda Britax Römer Safefix Plus aldık 1100 TL'ye geldi. Kendisine ve konuya katkı sunan arkadaşlara teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ürün geldikten sonra görüşlerimizi paylaşırım. Saygılar
  • Merhaba,

Temmuzda 4 yaşına girecek bir oğlumuz var. İkinci oğlumuz da 10 gün sonra doğacak inşallah. Kuzeninden gelen ve büyük oğlumuz için kullandığımız ana kucağı, 9-18 kg ve henüz kullanmadığımız çok yeni olmayan 15-36'lık koltuklarımız var. İkinci oğlumuz için ana kucağı ve 9-18 kg lık koltuğu kullanıp, büyük oğlumuzda da 15-36'lık koltuğu kullanabiliriz. Fakat 15-36'lık koltuk idare eder durumda yani çok yeni değil, bu yüzden yerine yeni bir koltuk alabilirim.

Ne tavsiye edersiniz, 15-36 kg lık koltuk ile idare edelim mi, yenisi şartmıdır? Fikir verebilir misiniz?

Bu arada koltukların hiçbiri isofix'li değil. 15-36'lık koltuk sadece altlık şeklide. Sırt bölmesi yok.

Teşekkürler.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    erman hocam ana kucagini kac cm boya kadar kullanabiliriz yakinda yurtdisi seyahat planimiz varda malum yanimizda oto koltugunu goturemeyecegimden mecburen ana kucagiyla gitmemiz gerekiyor kizim suan 71 cm 7,7 kg

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.