Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Erman Bey, öncelikle bilgi paylaşımınız için teşekkür etmek istiyorum. İkiz bebeklerim var bütçeme uygun üç ürün arasında kararsız kaldım: römer trifix, safefix ve besafe izi comfort x3 kemerli (fark ikiyle çarpıldığı için isofixlisi bütçemi aşıyor). Hangisini tavsiye edersiniz?
    Bir de sayfaların çoğunu okudum ancak top tether ve ön bar konusunda kullanım kolaylığı/güvenlik farkları nelerdir kısaca anlatabilir misiniz, ilk sayfadaki anlatımda henüz oraya gelmemişsiniz sanırım. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meldemirel -- 18 Ocak 2017; 11:42:35 >
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim. Ben bunlara bakayım ayrintili olarak. Biraz magaza dolasayim. Belki daha sonra size tekrar danisirim.

Sevgiler, selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Erman Bey, bu arada önerdiğiniz listedeki ürünlerin fiyatlarına baktım.

Bebe confort milofix 700-800

Maxi Cosi Axissfix 1700-1800

Maxi Cosi 2 way pearl 1000-1100

civarında fiyatlar gördüm. Ama kafamı karıştıran bir şey var. Bu ürünler isofix ile birlikte mi bu fiyatlara? Baza diye bir şey var, onunla birlikte fiyatlar çok farklı oluyor. Baza isofixten farklı bir şey mi?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: okir

Erman Bey, bu arada önerdiğiniz listedeki ürünlerin fiyatlarına baktım.

Bebe confort milofix 700-800

Maxi Cosi Axissfix 1700-1800

Maxi Cosi 2 way pearl 1000-1100

civarında fiyatlar gördüm. Ama kafamı karıştıran bir şey var. Bu ürünler isofix ile birlikte mi bu fiyatlara? Baza diye bir şey var, onunla birlikte fiyatlar çok farklı oluyor. Baza isofixten farklı bir şey mi?

Teşekkürler.

2way harici bazasi dahildir. Baza olayi sadece 2way pearlde var onada ihtiyaciniz olan 2way fix

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meldemirel M kullanıcısına yanıt
    top tether ile ön bar çok farklı şeyler.

Bence Safefix alın. Römerin en başarılı koltuklarından biri benim gözümde. Yatışı, takılışı, montesi her şeyiyle çok kullanışlı ve güvenli bir ürün.

top tether ile ön ayak farkı vardır. Aslında tam bir fark da denmez. Her isofixli koltukta(9-18) ön ayak yada top tether olması lazım. Biri top tether seviyor kullanıyor biri ön ayak. İkisinin de işlevi bebek koltuğunu otomobilin sırt koltuğuna dayamak.
  • okir O kullanıcısına yanıt
    2 way pearl de baza ayrı fiyattır.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    ermantpc kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

• Merhabalar,
    İkiz bebek arabası ve oto koltuğu arayışım devam ediyor. Şuana kadar elde ettiğim tek ürün hakkında fikrinizi merak ediyorum.

Bu bebek arabasını alarak;
    http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/book-for-two
    Bu adaptör yardımı ile;
    http://tr.pegperego.com/uploads/product_images/10983/adapter_bookfortwo_2carseat.jpg
    Bu oto koltuğunu eklemeyi düşünüyorum.
    http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/primo-viaggio-sl#product-accessories
    Maxi cosinin ürünlerininde bu arabaya eklendiği belirtilmiş ama örnek göremedim.

Yaşadığım yer itibariyle pek fazla ikiz bebek arabasını inceleyemiyorum. Böyle giderse izmire doğru gideceğiz. Ancak maxi cosinin ana kucaklarını inceledim. Hem hafif hem kaliteli duruyor. İkiz olmayacak olsa alternatif bol. Ama ikiz olunca hem travel hem kompakt bir sistem bulmak zor oluyor.

• Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel. Döviz bu kadar artmasaydı, amazondan çok çeşit alabilirdiniz ama şuan gereksiz yüksek gelir.
  • gittigidiyor'dan 100TL bonus kampanyası ile 1845TL'ye maxi-cosi axiss fix aldım bizim kuzuya en sonunda.

yorumlarınız ve bilgiler için teşekkürler erman hocam
    Amazonda var. Dolar olarak kazanç elde ediyor olsaydık oldukça ucuz fiyatı.
    https://www.amazon.com/Peg-Perego-Atmosphere-Double-Stroller/dp/B01GSORHD4/ref=sr_1_15_a_it?ie=UTF8&qid=1484772180&sr=8-15&keywords=peg+perego+book+for+two

Aynı set Türkiye'de sadece bebek arabası 2500 TL, ana kucakları (alttaki isofixli bölüm hariç) 2 tane 1500 TL.
    1000-1500'leri hesaplarken 4000 TL'lere çıktık :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhabalar,
    İkiz bebek arabası ve oto koltuğu arayışım devam ediyor. Şuana kadar elde ettiğim tek ürün hakkında fikrinizi merak ediyorum.

Bu bebek arabasını alarak;http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/book-for-two
    Bu adaptör yardımı ile;http://tr.pegperego.com/uploads/product_images/10983/adapter_bookfortwo_2carseat.jpg
    Bu oto koltuğunu eklemeyi düşünüyorum. http://tr.pegperego.com/bebek-urunleri/primo-viaggio-sl#product-accessories
    Maxi cosinin ürünlerininde bu arabaya eklendiği belirtilmiş ama örnek göremedim.

Yaşadığım yer itibariyle pek fazla ikiz bebek arabasını inceleyemiyorum. Böyle giderse izmire doğru gideceğiz. Ancak maxi cosinin ana kucaklarını inceledim. Hem hafif hem kaliteli duruyor. İkiz olmayacak olsa alternatif bol. Ama ikiz olunca hem travel hem kompakt bir sistem bulmak zor oluyor.

maxi cosinin yeni arabası dana for 2 yi alabilirsiniz firmayla görüşün bu ay tanıtımını yaptılar fuarda
    + cabriofix + family fix kombini yaparsınız daha sonra alt bazanın üstüne pearl alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 19 Ocak 2017; 0:46:26 >

• Maxi-Cosi ve quinny ürünlerini ankara'da düşünen varsa bugünden itibaren 25 ine kadar %30 indirim uyguluyor E-bebek firması. gayet uygun fiyata geliyor.

Zam gelmeden güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 19 Ocak 2017; 0:47:52 >
  • Merhaba,

Bebe Confort Milofix ile ilgili biraz dar olduğuna dair yorumlar okudum. Ölçülerini araştırdım şu sitede ayrıntılı şekillerle ölçülerini vermişler:https://www.joker.com.tr/urun/bebe-confort-milofix-gr01-oto-koltugu-total-black-2958?gclid=CIuqzpu0ztECFUaNGwodoLUO9Q Oturma yerinin iç genişliği 28 cm olarak görünüyor. Sybex Sirona ve Maxi Cosi Axissfix ile karşılaştırmak istedim, ama bu iki markanın sadece dıştan dışa ölçüleri verilmiş her yerde. Acaba Bebe Confort Milofix'te bir darlık ya da küçüklük söz konusu mu? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Maxi-Cosi ve quinny ürünlerini ankara'da düşünen varsa bugünden itibaren 25 ine kadar %30 indirim uyguluyor E-bebek firması. gayet uygun fiyata geliyor.

Zam gelmeden güzel fiyat.

Keşke İstanbul'da da olsaydı...

• okir O kullanıcısına yanıt
    Saraçhane de hala maxi cosi satanlar var. piyasadan uyguna alabilirsiniz.
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

:)

Maxi cosi urunleriyle kullanmak isteniyorsa alternatif bugaboo donkey var fiyat ucuyo.

Peg ustune takilmal istenirse aparat ustune aparat takiliyor ve sacma bir hal aliyor.

Oneride bulundum bunun nesine guldunuz anlayamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Erman Bey,

1 ay'a kadar kız bebeğimizi bekliyoruz inşallah. Bu sebeple concord neo bebek arabası almaya karar verdim. Sizin de önerilerinizi rica ederim.

İnternette araştırdığım kadarıyla Concord'un oto koltuğu (ana kucağı) hediye veren vip bebek firmasının iki ayrı seti var.

İlkinde concord neo yanında AVIONAUT KITE+ ve adaptörü ile birlikte 1959 TL'ye satıyor.
    N11-1

İkincisinde de yine aynı firma Concord neo yanında Cybex Aton ve adaptörünü 1990 TL'ye satıyor. Cybex Aton'da resimlerden gördüğüm kadarıyla tentede var sanırım.
    N11-2

Acaba hangisi tercih edilmeli. Ya da sizin önereceğiniz başka bir bebek arabası ve ana kucağı olur mu ? Bütçem maksimum bu civarda.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba
    İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Bu ürünleride listeye ekledim. Ancak artan kur fiyatları uçurmuş, ikiz bebek arabası, 2 ana kucağı, 2 baza bize 5000TL civarına geliyor. :D Baza ve oto koltuklarına vereceğim paraya acımıyorum ancak bebek arabalarının bu kadar pahalı olması hiç mantıklı gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.