Şimdi Ara

Otomobil alacaklara kötü haber: %10 zam yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
153
Cevap
2
Favori
4.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Otomobil alacaklara kötü haber: %10 zam yolda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5031 Mesaj
    Herkes mevcut aracını kullanmaya devam etsin.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arabalar ithal, euro para birimi bizim değil yani dış güçlerin oyunu
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Panik yok, bu da teğet geçmiştir!
    ne krizi yaa, hani daha imf"ye borç verecektik
    |
    |
    o araba alınır mı? bu araba satılır mı? ona bu kadar para verilir mi? bu araba o kadar etmezz... sen olsaydın ne alırdın, ben olsaydım nasıl satardım. yok benim arabam çok yakıyor, şu marka olsaymış daha iyiymiş... şu para olsun az yaksın çok kaçsın parçası vergisi ucuz olsun, hemen elden çıksın, yok sen delimisin ona kadar arabamı yoktu... EL AYA ÇIKTI, BİZDE HEP AYNI TATAVA...
  • Yarbay
    2971 Mesaj
    Çok büyük bir krize doğru gidiyoruz.Siz siz olun paranızı harcamayın şu ara derim.Özellikle otomobile falan.
    |
    |
    Ciivi civiyi soker

|
    |
    |
    |
    wowTURKEY denen ne idüğü belirsiz sitede bu olaylar için atılan başlığa bakın hele;

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=132090&start=4710

''Yolsuzluk ve Rüşvet bahanesiyle darbe girişimi''

Yıllarca birilerinin iktidarından ekmek yiyen şu zavallıların, başta Burç denen yönetici kılıklı olmak üzere nasıl şekilden şekle girdiklerini okuyun birkaç sayfa boyunca. Çete varmış, sağcısı solcusu bu çeteye karşı savaşmalıymış. Ahahahahaha :D

Sonra da kriz çıkıyor derler. Çıkar tabi. Yıllarca şak şak şak şak diye her haltı alkışlayıp, balon ekonomiyi dolu gibi gösterdiniz. Şimdi çetelerle yatıp kalkıyorsunuz. Çeteyi görüyor herkes, gafiller sizi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1343 Mesaj
    bu sefer zamcık değil
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    balon gibide patlar sonra o fiyatlar
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Yarbay
    15013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

wowTURKEY denen ne idüğü belirsiz sitede bu olaylar için atılan başlığa bakın hele;

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=132090&start=4710

''Yolsuzluk ve Rüşvet bahanesiyle darbe girişimi''

Yıllarca birilerinin iktidarından ekmek yiyen şu zavallıların, başta Burç denen yönetici kılıklı olmak üzere nasıl şekilden şekle girdiklerini okuyun birkaç sayfa boyunca. Çete varmış, sağcısı solcusu bu çeteye karşı savaşmalıymış. Ahahahahaha :D

Sonra da kriz çıkıyor derler. Çıkar tabi. Yıllarca şak şak şak şak diye her haltı alkışlayıp, balon ekonomiyi dolu gibi gösterdiniz. Şimdi çetelerle yatıp kalkıyorsunuz. Çeteyi görüyor herkes, gafiller sizi!

Orayı da çok severdim hava tahminleri için nostaljik konular on numara forumdur.

Ama bu yönünü hiç görmemişim.

Şok oldum resmen.

• Yarbay
    13466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Orayı da çok severdim hava tahminleri için nostaljik konular on numara forumdur.

Ama bu yönünü hiç görmemişim.

Şok oldum resmen.

Ben motorlu taşıtlar, özellikle de ticari olanlara ilgi duyduğum için bakardım. Sonra Burç Acar denen elemanın aşağıdaki vidyolarına ulaştım. Bir süre haberler ve sohbet bölümüne takılınca, nasıl rezil bir yer olduğunu da görmüş oldum.

http://www.youtube.com/results?search_query=bur%C3%A7%20wowturkey&sm=3

Gezi Parkı olayları için de saçma sapan konular açmışlardı ve direkt provokasyon diye başlık atmışlardı. Ne kadar faşist, ırkçı, sapkın varsa içini oraya döküyor. Zaten muhalefet edenleri de uçuruyorlar. İktidar pompası bir site. Fotoğrafların hatrına giren varsa vardır. Bilgi içerikli başlıklar dışında boş-beleş bir ortam.
    |
    |

• Binbaşı
    1231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

Biraz siyasi olucak ama,
    Suanki hukumet resmen vergilerle insanlarin ocagina incir agaci diktiler...
    Daha utanc verici,
    Ulkenin ekenomisi cok iyi, hersey dort dortluk izlenimi verdiler...
    Keske azcik iyibir ekonomimiz olsada, cari aciktan dolayi o sisme vergileri biz odemesek....
    Ayakkabi kutularina hic deginmiyorum. Bu zamlarin onla alakali olduguna...
    Insallah yurekten inaniyorum ki, bu vergi hirsizlarina cevabi vericek biziz... Sandiklarda insallah halk hakkini teslim edilecektir(tabi olulerden oy toplanmaz ve bir gecede Suriyeli kardeslerimiz vatandas yapip oy kullandirtilamazsa...)

+596745876384
    Hiç umudum yok ama inşallah diyorum. Daha fazla yorum yaparsam en uyuz olduğum şey olan konunun içeriğini bambaşka bir yöne çekmiş olacağım için konuşmamak en iyisi

Hep anlatırım yine anlatayım. Almanyada annemin amcasının anlattığı bir olay var. Et fiyatlarındaki fahiş artışı protesto için halk stk'ların yönlendirmesiyle et alımını durduruyor ve yanlış hatırlamıyorsam 4. gününde fiyatlar düşürülüyor. Halk en temel ihtiyacından vazgeçmiş ve üreticiye haddini bildirmiş, biz şurada münasip bir yerimizin keyfine ne kadar düşkünüz, ne kadar da vazgeçilmez hale getirmişiz sıfır araç alma tutkusunu
    |
    |

• Yarbay
    15481 Mesaj
    Ulkemizi gayet guzel yiprattilar. Bunu destekleyenlerde eserlerini gormeye basliyor artik.
    |
    |
    |
    |
    Bu adamlar için "birey" "insan" diye bir şey yoktur, sadece yönetilmesi ve sömürülmesi gereken "yığınlar" vardır. Ve siz bu düşüncedeki yaratıkların insanların iyiliğini amaçladığını zannediyorsanız, siz kendi kafanızın içinde bambaşka bir dünya kurmuşsunuz ve orada yaşıyorsunuz demektir.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.