Şimdi Ara

Otomatik Vitesli araç tavsiyesi Bütçe azami 17 Bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hanımla beraber kullanabileceğimiz otomatik küçük bir araç arıyorum Beklentilerim;

- Otomatik şanzuman sorunsuz olmalı
    - Klima olmalı
    - 4 kapı olmalı

Biraz araştırdım karşıma 97 98 99 2000 model opel corsalar çıktı. Bu kasa corsaları nasıl bilirsiniz ? Şanzumanı sağlam mıdır ? Yakıt tüketimi ne kadardır ?

BÜTÇE 17.000 TL TAVSİYELERİNİZ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzoorroo -- 30 Nisan 2012; 16:28:26 >

• bunlarin sanzuman cvt mi, tork konvertor mu ???
  • cvt deniyor forumlarda ama kesin bilgim yok.
  • Tavsiyesi olan ?
  • ben sizin yerinizde olsam otomatik lpgli fiat marea alırdım.hep hoşuma giden bi araçtır.yalnız bütçeyi 1-2 bin aşar
  • otomatik corsada olabilir
  • quote:

otomatik corsada olabilir

Evet artık otomatik corsa bakıyorum 97-2000 model arası 1.4 GLS tercihim. Bu modelden kullananlar bilgi verebilir mi? Şanzumanu ömürlü müdür ? Km de ne kadar yakar ?
  • yüksek model
    sorunsuz
    japon(%49 toyota)
    4 kapılı
    az yakan 1.0 motor 59 beygir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-sifir-gibi-65642715/detay#
  • İlandaki corsanın ederi ne kadardır ? Kaç lira verilir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-sahibinden-bakimli-82746348/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

"Hanımla Beraber Kullanılacak Otomatik Arıyorum"

yerine

"Hanımın da Kullanabileceği Otomatik Arıyorum"

derseniz daha güzel olur...
  • quote:

"Hanımla Beraber Kullanılacak Otomatik Arıyorum"

yerine

"Hanımın da Kullanabileceği Otomatik Arıyorum"

derseniz daha güzel olur...

Dikkatiniz için teşkkürler. DÜzeltildi.
  • Bence palio 1.2 16V CVT otomatik iyi bir seçim olacaktır. Model yılı 2002 ile 2005 arası 13bin ile 16bin tl arasında bulabilirsiniz.

• honda tamam da clionun corsaya göre güvenli bir araç olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca fransız otomobillerinin otomatiği nasıl olur o konuda da ciddi şüphelerim var.
  • bahsettiğiniz corsa eski model frqnsız veya alman olması ile alakası yok. bu model clio çarpışma testlerinden 4 yıldız aldı. şanzıman olarak da herhangi bir sıkıntısı yok. klasik 4 ileri tam otomatik şanzıman. corsa bir sonraki kasa olsa trcih edilebilir. ama bu modellerde clio alınabiir.
  • sorunsuz otomatık istiyorsan o bütceye
    en iyi secenek suzuki swifttir 13000den uygunada
    bulabilirsin sorunsuz sanzımanı var diye biliyorum
    klimalı olanı da var sanırm
  • aman hanım kullanmasın boşver
  • 2000 model75.000 km de açık sarı renk otomatik 1.4 GLS klimalı buldum. LPG yok fiyatı 13.000 TL ne dersiniz ? Alınır mı ? Fiyat Makul mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

2000 model75.000 km de açık sarı renk otomatik 1.4 GLS klimalı buldum. LPG yok fiyatı 13.000 TL ne dersiniz ? Alınır mı ? Fiyat Makul mu?

Gercekten 75bin km ise alinabilir. Ben 2004 model x5imi sadece hafta sonlari cikarmama ragmen 96bin kmde :) Bahsettiginiz arac 2000 model ve 75binde , dikkat edin derim
  • quote:

Gercekten 75bin km ise alinabilir. Ben 2004 model x5imi sadece hafta sonlari cikarmama ragmen 96bin kmde :) Bahsettiginiz arac 2000 model ve 75binde , dikkat edin derim

Ekspertiz raporuna ulaştım sağolsun satıcı dürüstmüş. Km yi bilmem ama arka bagaj kapağı değişmiş, kaput,sol ön çamurluk, sol arka çamurluk, sol arka band altı boyalı, Motor iyi elektrik arızası yok şanzuman iyi, yağ ve su kaçağı var denmiş. Vazgeçtim zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.