Şimdi Ara

Otomatik vitesli araba almak istiyorum.Lütfen Yardım!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
18.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2002 Honda cıvıc ideal bence arkadaşım 17.500 ytl ye aldı.şehir içi 8-8.5 litre yakıyor ortalama olarakParça fiyatları piyasa ortalamalarında ,performans çok önemli değil diyorsan Hyundaı getz'in otomatik vitesli modelleri 2004-2005 17.000 civarında.Yakıt ve parça fiyatlarıda sanırım uygundur.İkinci el otomatik vites alırken çok iyi testen geçirilmeli çünkü şanzıman masrafları düz vitese göre en az ikiye katlıyor.
  • senin ilacın civic dostum, yakıt tam istediğin gibi,şanzuman ve motor 10 numara, özellikle otomatik şanzumanı mükemmel yapmışlar,saçma sapan işler yapmıyor ve gaza çok seri tepki veriyor.bence bu segmentteki hiçbir aracın otomatik vitesi civic kadar verimli olamaz. 206 konusuna gelince,traktör al daha seridir,tam bir bayan arabası 0-100 20 sn civarı, arabada 3 kişi varken 1'e düşmeden yokuş bile tırmanmıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: SERKAN DENİZ

2002 Honda cıvıc ideal bence arkadaşım 17.500 ytl ye aldı.şehir içi 8-8.5 litre yakıyor ortalama olarakParça fiyatları piyasa ortalamalarında ,performans çok önemli değil diyorsan Hyundaı getz'in otomatik vitesli modelleri 2004-2005 17.000 civarında.Yakıt ve parça fiyatlarıda sanırım uygundur.İkinci el otomatik vites alırken çok iyi testen geçirilmeli çünkü şanzıman masrafları düz vitese göre en az ikiye katlıyor.

• bu arada üretilen civiclerin,yarısı otomatik vites bu yüzden,temiz araba bulma olasılığın ve çabuk satma şansın daha yüksek
  • arkadaşım bence civic en iyisi.benim akrabada civic 1.4 var. arabanın hızlanması ,vites değişimi çok super.yokuşu 4 kişi ile 3.viteste çekti
  • Bencede civic iyi bir seçim. O bütçeyle ancak civic alırsın
  • corsa easytronik in gaza verdiği tepkiler nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

tek kelimeyle corsa diyorum.. şehir içi gün boyu dur-kalk yapsan en fazla 5,5 litre yakıyor.. benzinli alıp lpg ile uğraşana rahat rahat dizel arabaya bin daha iyi... easytronik vites çok rahat.. hem dizelin hemde otomatiğin rahatlığı...

bende kesinlikle corsa derim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.