Şimdi Ara

otomatik vites sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba ben forumda yeniyim yazım hataları veya konu kirliliği için şimdiden Özür dilerim. benim 2002 model fiat brava sx arabam var aracimi d modunda kullandığım zaman 1-2-3viteslerde herhangi bir sıkıntı yok fakat 4.vitese geçmeye çalışıp kendini korumaya aliyor ve şanzıman arıza ışığı yanıyor. Arabayı stop edip tekrar çalıştırdığım zaman uyarı sönmüs oluyor 3.viteste giderken herhangi bir sorun yaşamıyor um.benzer problem yaşayan ve ya çözüm önerileri olan varsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faydemir F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de mevcut, herzaman olmamakta. Eğer çözüm bulduysanız paylaşırsanız sevinirim.
    Selamlar.
  • Ben herzamsn manuelden yanayim

• bende otomatik ozel seri deri koltuklu modeli var 2000 250bınde yeni sanzıman taktırdım. otomatıgın ıcını dısını cok ıyı bılırım. sokup dagıtıp toplamıslıgım var.senın sorunun buyuk ıhtımal selenoıd ama kobloları konum salterını ve sanzıman devır sensorunu oncelıgınde kontrol etmekte fayda var.yag degısımınde mobıl 220 ıle 50bın km de bır yapın. yapılmadıysa yagı degıs.otomatık mareaların en buyuk derdı sanzıman yag fıltresının degısımının zor olması. cunku sanzımanın ulasılmıycak bı yerınde komple dagıtmadan fıltre degısmıyor. komple tamır kıtı fıltre dahıl ıyısı 700 lıra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.