Şimdi Ara

Otomatik Server ağına bağlanabilir mi ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
1
Favori
39
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Yeni Format atılmış bir Bilgisayar a (fima için kullanılacak) sağtıklayıp özelliklere gelip Sistem özelliklerindeki Çalışma grubu yani bağlı olduğu ağı El il girmeden format attığım iso ya gömülü bir kod çalıştırarak AĞ(Network)'a el değmeden (ZeroTouch) sokmak mümkünmüdür ? Mümkünse hangi yöntemler ile bu olabilir. Dün 10 saatimi verdim bilmiyorum nasıl yapıcam yardım edebilicek arkadaşlara teşekürler. Server bilginiz ile yada serversız yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
    |
    |
    Firma Domaine bağlı ise bir pc bilgisayar adını atıyorum test yapar imajını alırsınız.Win kuracagınız zaman hazır imajdan döner sadece bilgisayar adını değiştirirsin.Aksi taktirde domainden çıkarıp tekrar domaine alman gerekicek. Yada senin istediğin sistemde bir grup policy oluşturman gerekicek ama bunuda networkden çekmesi için yine domaine alman gerekicek.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.