Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatına İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yeni Türknet aboneliği başlatıyorum kredi kartına otomatik ödeme talimatı verene 65 tl'lik paket 30 tl'ye düşüyormuş ama öğrenci olduğum için kredi kartı alamadım.

1) Başkası adına kredi kartı ile talimat versem indirimden yararlanabilir miyim?

2) Belki daha sonra kredi kartı alabilme ihtimaline dayanarak sonradan talimat versem yine indirim olur mu?

Önerileriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öyle bir şey yok, sadece kurulum ücreti normalde 60 lira, kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verene 30 lira.https://turk.net/kurulum-hizmeti/
  • Türknet'e sıfırdan abone oluyorsanız zorunlu kurulum ücreti ödüyorsunuz. Bu kurulum ücreti normalde 60 TL, kredi kartı ile ödeyip otomatik ödeme talimatı verilirse 30 TL. Ekipler gelip kablolama, modem kurulumu vs. bütün işlemleri hallediyorlar bu hizmette. Yani paket fiyatından hariç bir de kurulum ücreti ödeniyor ilk abone olurken.

Eğer ki hali hazırda bulunan bir aboneliğiniz veya ev telefonu hizmetiniz olsaydı bu hizmeti Türknet'e taşıyarak abone olduğunuzda kurulum ücreti ödenmiyor.

Paket fiyatına gelirsek YAPA(Türknet) altyapısı için 100mbps'ye kadar 65 TL, VAE(Türk Telekom) altyapısı için 35mbps'ye kadar 65 TL, 100mbps'ye kadar ise 80TL.

Ayrıca şunu da belirteyim Nisan veya Mayıs ayında paket fiyatına zam gelecek. Büyük ihtimal geçen sene olduğu gibi bu sene de 5 TL zam olur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 13 Mart 2019; 22:33:8 >
  • Ohoo belediye seçim vaatlerinden bile büyük bir olay olurdu dediğiniz şekilde olsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    niye iptal talep ederseniz aradıklar zaman iptal üçret fazla derseniz indirim yapıyorlar bende 3 ay 30 TL ye kullandım
  • Baskasinin ver sorun olmaz. Uni ogrrncisiysen is banlasi kredi karti veriyor haberin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.