Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
154
Favori
170.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

yapı kredi internet şubesine giriş yaptığımda şöyle bir şeyle karşılaştım. belki kişisel bir fırsattır, bilemiyorum.

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar)

Detaylı bilgi için tıklayınca gelen sayfa:http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bireysel_bankacilik/odemeler/fatura_odemeleri.aspx

adios veya world kart için geçerli değil galiba sadece hesap için gibi geldi bana

kişiye özel olabilir mi? internette bilgi göremedim konu ile ilgili?

YKB nin anasayfasında var detaylı bilgi. Dün gece ben de gördüm ve heyecanlandım ama baktım sadece vadesiz hesaptan verilen talimatlar için geçerli. HİÜ ödemek istiyorsanız girin.

ykb nin ana sayfasını kontrol ettim. ordaki kampanya buradan farklı. orada çekiliş ile 50 tl veriyor. yukardaki resimde 3 talimata 50 tl diyor.
    muhtemelen kişiye özel.

• AXESS FATURA KAMPANYASI

ama 12 ay boyunca iptal etmemeliymişiz.yoksa verilen chip paralar geri alınacakmış.

Nasıl sizce kampanya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 17 Mart 2013; 13:37:12 >
  • 3-4 faturaya 50 tl kampanyası bilen var mı arkadaşlar
  • quote:

3-4 faturaya 50 tl kampanyası bilen var mı arkadaşlar

5Faturaya 50TL var!
    http://gorsel.isbank.com.tr/kampanya/cmd/9475/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abilgen -- 18 Mart 2013; 17:34:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

3-4 faturaya 50 tl kampanyası bilen var mı arkadaşlar

5Faturaya 50TL var!

4 fatura var bende ya

• iş bankası kampanyası 15 marta kadarmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus'tan 6 faturaya 100 lira bonus! (1 taneye 15, 3 taneye 50, 6 taneye 100)
    Ancak 1 yıl taahhüt istiyor.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1928
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allied

Bonus'tan 6 faturaya 100 lira bonus! (1 taneye 15, 3 taneye 50, 6 taneye 100)
    Ancak 1 yıl taahhüt istiyor.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1928

Bendeki faturalar su, avea, elektrik falan :) bana bir getirisi olmuyor bu kampanyanın...

3 fatura için 50 TL alacağım. Ama her bir fatura için en az 1 TL'den oniki aylık taahhüt için 12 TL; bu da yapar 36 TL => en az ödeyeceğim komisyon...

Kazanacağım puan tüm faturalar için YILLIK en fazla 14 TL olacak. Benim durumuma benzer olanlara duyurulur.

• Faturaya ek masraf almasaymış Bonus'un kampanya güzelmiş.
  • Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 01.04.2013'e kadar aynı sayıda fatura kredi kartınıza tanımlı olması ve 01.04.2014'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 01.04.2013'e kadar aynı sayıda fatura kredi kartınıza tanımlı olması ve 01.04.2014'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

karttan bir kere çekilse kalan faturaları bonus otomatik ödemeyi iptal etmeyip kendimiz yatırsak puanlar geri alınırmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontörlü hat için, aylık yükleme talimatı sayılıyor mu ?
    5 ft var bende, 6. için vodafone talimatı versem olur mu ?
  • İş bankasında herhangi bir kampanya yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 01.04.2013'e kadar aynı sayıda fatura kredi kartınıza tanımlı olması ve 01.04.2014'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

karttan bir kere çekilse kalan faturaları bonus otomatik ödemeyi iptal etmeyip kendimiz yatırsak puanlar geri alınırmı

Benim de aklımda böyle bir düşünce var.Bilen arkadaşlar aydınlatırsa bizi iyi olur.

• quote:

quote:

evet aynen birer kere ödeyip manuel devam etsek sıkıntı yok olarak anladım bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

İş bankasında herhangi bir kampanya yokmu

İş Bankasının kampanyası yeni bitti.

• http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1928&title=otomatik+fatura+talimatlariniza+100+tlye+varan+bonus!&b=

Kampanya detayları:

1 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL bonus; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL bonus; 6 üzerindeki talimatlar için 100 TL bonus kazanılacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
    Otomatik fatura talimatı kampanyası müşteri bazındadır.
    Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturanız için geçerlidir.
    Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 10 Mayıs 2013'te kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus kartınıza yüklenecektir.
    1'den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
    Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    01.04.2014'den önce iptal edilmiş talimatlar için veya 01.04.2014'e kadar kartta tanımlı olduğu halde karttan tahsilatı gerçekleşmemiş olan faturalar için yüklenen ödüller geri alınacaktır.
    Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
    Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,5 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır.
    Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa, Miles&Smiles ve American Express kartları dahildir.
    Altın Bonus'lar kampanyaya dahil değildir.

• quote:

quote:

Açıklamada da görüldüğü üzere sadece bir sefer otomatik ödemeden çekmesi yetiyor. Eğer böyle bir düşünceniz varsa uygulayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

quote:

Açıklamada da görüldüğü üzere sadece bir sefer otomatik ödemeden çekmesi yetiyor. Eğer böyle bir düşünceniz varsa uygulayabilirsiniz.

İş Bankası'na 5 fatura talimatı vermiştim.Zorla 3 tane fatura çıkardım bi 50 TL de Garanti'den gelsin. Garanti'nin bugunu bulduk umarım sorun çıkartmazlar ilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

quote:

İş Bankası'na 5 fatura talimatı vermiştim.Zorla 3 tane fatura çıkardım bi 50 TL de Garanti'den gelsin. Garanti'nin bugunu bulduk umarım sorun çıkartmazlar ilerde.

eğer fatura oluşmuş ve bunu garanti otomatik ödemeden çekememişse (yani siz fatura son gününden evvel faturayı yatırmış olmanız halinde) kural ihlali sayılır

burada kasdedilen, "fatura oluşmamışsa" durumudur, yani misal faturalı turkcelliniz var ve hiç konuşmuyorsunuz veya 10 tl altı faturalandırılmıyor ya, işte bu durum kasdediliyor, böyle bir durum olursa en az bir kez otomatik ödemeden çekilmesi lazım faturanızın...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.