Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
154
Favori
170.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 01.04.2013'e kadar aynı sayıda fatura kredi kartınıza tanımlı olması ve 01.04.2014'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

karttan bir kere çekilse kalan faturaları bonus otomatik ödemeyi iptal etmeyip kendimiz yatırsak puanlar geri alınırmı

Evet puanlarınızın tamamı geri alınır. Eğer cezai yaptırım varsa bu da size tahakkuk ettirilir.
    Çünkü garantinin sisteminde otomatik ödemelerin hangi kanal üzerinden yapıldığı tespit edilebilmektedir.

• benim de hepsi finansbank taydı. iptal edince vakiftan talimat verebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

Vakifbank World card ta mayıs sonuna kadar her fatura ödeme talimatına 10 tl veriyor. maksimum 50 tl kazanılıyor. yani 5 fatura.
    ödeme talimatından ücret alıyor mu bilmiyorum. benden almıyor. ben maaşımı ordan aldığım için benden hiçbir şeyde ücret almıyor banka. ben verdim talimat 50 tl kazanmış olmam gerek.

6 ay bulundurma şartı var.

bende 1-2 fatura daha var. finans hariç diğerlerinde bir kampanya yok mu? bunlar finanstaydı, taşıyalım.

bu arada en iyisi finansbank. 100tl den sonrasına 3 taksit ve ücrette almıyor. puan kazanmak için 6 ay da bir ben oraya buraya taşıyorum

Selam, bende vakıfbank maaş müşterisiyim, müşteri hizmetlerini arayıp maaş müşterisi olduğumu belirtmeme rağmen otomatik ödenen faturalar için işlem ücreti alınacağını belirttiler.
    Tabi, müşteri hizmetleri verdiği cevaptan ne kadar emindi orası tartışılır, siz hiç işlem ücreti yansıtılmadığını belirtmişsiniz, hangi kurumlar için otomatik ödeme talimatı verdiğinizi belirtir misiniz?

• akbank müşteri hizmetlerini aradım 02.05.2012 tarihinde verdiğim ve 12 ay taahhüt sözüm bulunan otomatik fatura ödeme talimatlarını, kampanya şartlarında belirtilen ibareye göre 03.05.2013 tarihinde iptal ettirirsem herhangi bir sıkıntı yaşamayacağımı anladım, yinede teyit amaçlı müşteri hizmtelerini aradığımda mayıs dönemi faturalarının tümünün ödenmesi gerektiğini belirtti, yani haziranın sonunu beklemem gerekiyormuş, yazdıklarıyla söyledikleri birbirini tutmuyor maalesef..
  • Garanti internet bankaciligindan verecegim talimatlari kabul edermi acaba yoksa telefonlami vermem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Garanti internet bankaciligindan verecegim talimatlari kabul edermi acaba yoksa telefonlami vermem lazim

internet bankacılığı da kabul edilir, fark yok aralarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Garanti internet bankaciligindan verecegim talimatlari kabul edermi acaba yoksa telefonlami vermem lazim

Peki garanti cep subesinde oyle bir secenek varmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Peki garanti cep subesinde oyle bir secenek varmi

Cep şubesi cebinde yüklüyse acıp bakabilirsin :)
    Yüklü değilse ama telefonun cep şubesini yükleyebileceğin özellikte bir telefonsa yükleyip bakabilirsin.
    Yukarıdaki ikisini yapamıyorsan cep şubesi yüklü bir eş/dost/akraba telefonundan bakabilirsin.

Eğer oluyorsa buraya yazıp bizi bilgilendirebilirsin...

• ben faturaları vakıf a taşıyınca, finansbank beni hemen aradı. fatura başına silinmeyen 15tl önerdi, bende finansbanka geçtim tekrar :)))
    müşteri Civa gibidir, nerde menfaati çoksa oraya akar , değil mi :)
    demirel demişti bu lafı da, seçmen için. seçmen için pek güzel değil, ama müşteri konusuna uydu :)
  • CardFinans'a artık sinir olmaya başladım, sırf fatura talimatlarında fatura başı ücret almadığı için katlanıyorum ama bıktım artık. Ne doğru düzgün bir yerde geçiyor ne verdiği puanları harcayabilecek yer bulunabiliyor ne de doğru düzgün bir kampanya yapıyor. Kendini hiç geliştirmemesine rağmen 2 senedir "hizmet kalitesini geliştirmek adına" kart ücreti alıyor ve iade de etmiyor

Fatura başına ücret almayan bir de teb bonus varmış sanırım. Teb bonus kullananlar memnun mu? Kart aidatını geri alabiliyorlar mı?
  • Arkadaşlar,

Haziran ayında, garanti veya yk de otomatik ödemeye kampanya puanı veren var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar,

Haziran ayında, garanti veya yk de otomatik ödemeye kampanya puanı veren var mı?

Yapı Kredi 10 adet IPAD MINI (16 GB WIFI+ CELLULAR) hediye ediyor.
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/otomatik-fatura-odeme-talimati-verin-ipad-mini-kazanma-firsati-yakalayin/s-23/c-1497.aspx

• http://www.finansbank.com.tr/kampanyalar/kamp966/simdiki-faturalar-cok-degerli.aspx

Kampanya 1 Haziran - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları için geçerlidir.

Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Talimat başına 15,000 Parapuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan,

toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanabilirsiniz.

bireysel kredi kartınızdan verdiğiniz talimatlarda dilediğinizde 50 TL ile 1000 TL arasındaki dönem içi faturalarınızı vade farksız ve işlem ücretsiz 3 taksite bölerek rahatça ödeyebilirsiniz.

• yokmu bu aralar yeni kampanya arkadaşlar. 4 fatura boşta
  • teb bonus ve ykb worlde bir kampanya yokmu şu aralar..

teb 5 lira veriyormuş fatura başı
  • teb 5 taneye 50 tl veriyor
  • Axess, 1 faturaya 15 TL veriyor, 1 yıl kalma şartlı, Avea faturama versem nasıl olur, ödeme ücreti de almıyormuş Avea faturalarından.

1-31 Temmuz'da talimatlarınızı verin, FATURA yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni faturanız için 15 TL, 3 yeni faturanız için 50 TL , 6 ve daha fazla faturanız için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!
  • duyan gören var mı agustos icin kampanya...
  • Takip

• ekim ayı için kampanya varmı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.