Şimdi Ara

Otomatik CİVİC Tekliyor... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
18.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    600-700 bin olacaktı :)))
  • desene yav
  • caucass kullanıcısına yanıt
    hocam valla bundan onceki arabam Toyota ipsum 2005 avrupa versiyonu sanirsam toyoto verso olacak su 7 kisilik arabalarindan :) araba araba hocam toyoya da uzdu bizi valla elektirik aksani surkekli hata veriyordu onu satip hem ekonomik araba alim dedim :) onceden civic 2002 model araba vardi bende 2 yil gezdim sanirsam hic ata vermedi sorun verdi sadece fren tabucunu degistirmistim :) neyse konumuza gelecek olursak Civic 2005 model arabami yukarda saydgim bu tekleme sanki fren yapiyorms gibi olan sorununu bu gun bir ustaya goturdum bakti benzin filtresine degistir dedi motorda shanzumanda bisse yok dedi. neys e benzin fitlresini degistirdim yine ayni ama benzin fitresini degistiren adam dedi belki fren tabuclarindan yada bujiden olabilir dedi bakalim yarin baktiracam
  • Ya bu bahsettiğin modelleri hiç duymadım, kazakistana özel modellermi bunlar

ben 6 kere toyota alıp sattım, her türünü kullandım hiç birinde en küçük bir sorun yaşamadım

honda desen en az toyota kadar sorunsuz

acaba diyorum sizin oradaki arabaları bilinçsiz mi kullanıyorlar
    malum kazaklar ata binmeyi çok sever , hala atla dolaşıyorlarmış, arabalardan anlamıyorlardır zaar

Türkiyeye gelsen o sorunu anında bulup ucuza çözerler

kazakistanda benzin bol ve ucuz diye biliyorum, yanılıyormuyum, neden ucuz benzin kullanıyorlar ki

bu arada oralarda ne iş yapıyorsun, kesin dönüş ne zaman
  • caucass kullanıcısına yanıt
    evet buralarda benzin ucuz ortalama 1 dolarin biraz altinda 0.85 dolar civari ya ben cok geziyorum ondan ekonmik araba alim dedim daha simdilik kesin donus bek gozukmuyor ufukta :) turkiyede ne zaman benzin ucuzlar ozaman gelirim :) arabalardan anlamiyorlar :) kazakistan kirgizistan zaten komsu :) bugun fren tabuclarini degistirdim biraz duzelme var eskiye nazaran bakalim yarinda bujiye ve bilgisayara sokacam arabayi olmazsa artik boyle surmeye devam ederim
  • quote:

turkiyede ne zaman benzin ucuzlar ozaman gelirim

desene hiç gelmeyeceksin

olsuun kazak kızları da güzeldir, yani en azından bir kaç güzel çıkar içlerinden
  • benzın 1 doların altına dustugunde kesın donuste bır tane sana getırecegım kazaklardan soz :=)
  • bi tane de kırgız kızı isterem
  • mat2000 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Sizin forumda yazdığınız gibi bendeki Honda jazz Da da aynı problem var D de lpg deyken problem olurken S de ve benzinde problem olmuyor

Problem tam olarak nasıl çözüldü acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeyyScofield H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun.

Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama varsa mutlaka yetkili servise gidin. Bu tarz arızalar için en iyi yer orası.

Ben LPG'deki elektriksel soruları (tüm tesisat elden geçti) çözdükten sonra sorun giderilmişti.

Yalnız LPG sorunlarını çözerken şanzımanın yağ ve filtresini de değiştirtmiştim.

Size önerim yetkili servise gidin onlara size daha net bir bilgi verirler.

LPG'den ise iyi bir Lpg ustasına yönlendirirler. Değilse zaten kendileri yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.