Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Otomatik Bakiye Bilgilendirme Sorunu (Yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Otomatik Bakiye Bilgilendirme Sorunu (Yardim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    250 Mesaj
    Arkadaslar merhabalar, vodafone da otomatik bakiye gosterimi nasil yapiliyor bileniniz varmi kendi sitesinde faturasiz hatlar icin otomatik ve ucretsiz yapilmakta diyor ancak biriyle konusup telefonu kapattigimda kalan dakika v.s bilgiler gelmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: just_shop

Arkadaslar merhabalar, vodafone da otomatik bakiye gosterimi nasil yapiliyor bileniniz varmi kendi sitesinde faturasiz hatlar icin otomatik ve ucretsiz yapilmakta diyor ancak biriyle konusup telefonu kapattigimda kalan dakika v.s bilgiler gelmiyor...

Vodafone ve Türktelekomda paket bilgileriniz kullanım sonrası otomatik olarak iletilmez paket harici ücretli lira harcamalarınız otomatik olarak iletilir. Paket bilgileri kullanım sonrası bilgilendirme sadece Turkcellde olan bir özelliktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/otomatik-bakiye-bilgilendirme-servisi.php

Tesekkurler, Bu linktede sanki var gibi gosterilmis o yuzden sordum bende acaba ayarlardami sorun var diye demekki paket disi harcamalar bildiriliyormus birtek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just_shop -- 5 Temmuz 2016; 0:22:12 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.