Şimdi Ara

Otomatik 1.6 yeni corolla mı, otomatik 1,3 mrgane mı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lpg takacaksınız corolla, takmayacaksanız megane. Bu kadar basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane ı eledim o halde. Motoru daha iyi ama değer kaybı yaşamak istemiyorum. 1.0 comfort dsg golf ve 1.6 otomatik.corolla arasındayım.

• Corollanın 1.6 motoru nasıl beyler cvt ile ?
    2005 mode. 1.6 102 bg passatım vardı, onun gibi baymasın beni rampada

• quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

Corollanın 1.6 motoru nasıl beyler cvt ile ?
    2005 mode. 1.6 102 bg passatım vardı, onun gibi baymasın beni rampada
    Bende zamanında 1.6 2005 laguna vardı atmosferik şuanki corolla 1.6 aracım ile motorun alakası yok.

Performansı çok daha iyi ama tabiki turbo performansı beklemeyin bayideki aracı test edin üzecek bir performansı yok lpg olmasına rağmen

Ben aldığım zamanlar 1.6 megane vardı donanım ve yeni olması nedeni ile corolla tercih etmiştim.

Ama lpg olmadan binecekseniz ben olsam megane alırdım 1.3 motorun performans ve devir oranları çok iyi.

LPG taktıracaksanız kesinlikle corolla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 27 Haziran 2020; 13:13:59 >
  • lpg düşünülmüyorsa corolla alıp keyfinize bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Bende zamanında 1.6 2005 laguna vardı atmosferik şuanki corolla 1.6 aracım ile motorun alakası yok.

Performansı çok daha iyi ama tabiki turbo performansı beklemeyin bayideki aracı test edin üzecek bir performansı yok lpg olmasına rağmen

Ben aldığım zamanlar 1.6 megane vardı donanım ve yeni olması nedeni ile corolla tercih etmiştim.

Ama lpg olmadan binecekseniz ben olsam megane alırdım 1.3 motorun performans ve devir oranları çok iyi.

LPG taktıracaksanız kesinlikle corolla

Alıntıları Göster
    Çok seri kullanmam zaten. Hatta genellikle atmosferikler benim turbo dizeli sollar. Ama rampada bayılmak vs sıkıntı. Eski motorlar gibi değil oldukça iyileştirilmiş diyorsunuz👍 aslında turbo motor sebebiyle megane tercihbedecektim ama ordada beni edc korkutuyor.. Eğer performansı iyi ise otm. Corolla düşünürüm. Yol sesi ve yakıtı ne durumdadır acaba çünkü lpg düşünmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

Çok seri kullanmam zaten. Hatta genellikle atmosferikler benim turbo dizeli sollar. Ama rampada bayılmak vs sıkıntı. Eski motorlar gibi değil oldukça iyileştirilmiş diyorsunuz👍 aslında turbo motor sebebiyle megane tercihbedecektim ama ordada beni edc korkutuyor.. Eğer performansı iyi ise otm. Corolla düşünürüm. Yol sesi ve yakıtı ne durumdadır acaba çünkü lpg düşünmem.

Alıntıları Göster
    18.000 km yaptım rampaları genelde 4 kişi olsak bile en düşük 3 ile çıkmışımdır oda önüme biri çıktıysa hızım kesilmişse genelde 4 ve 5 ile rahat rahat çıkıyorum.

Yol sesi var özellikle kötü asfaltta megane de durum nedir bilmiyorum ama ben müzik dinlemeyi sevdiğim için pek rahatsız etmiyor yol sesi.

Yol sesi dışında sessiz bir araç rüzgar sesi falan rahatsız edici değildir veya yol sesinden duyamıyorum oda bir ihtimal

Ben rakiplerinden kötü olduğunu düşünmüyorum konfor olarak rakiplerinden iyidir çünkü bağımsız var bu zamana kadar hiç bir çukurda tak sesini duymadım.

Yol tutuşundan bahsetmeme gerek yok bağımsızlarla çok iyi yol tutuyor otopark testin de sinan da bahsetmişti bu konudan.

Yeni kasa olması , Arkaların bağımsız olması ve arka havalandırmanın standart olması corolla öne geçiriyor birde lpg uyumu açıkcası 1.6 atmosferik motora lpgsiz binmek mantıklı bir hareket değil benzin şirket den falan değilse

Akıcı yolda 7-8lt yakıyor.Dikkat etmeden kullanır biraz trafiğe girerseniz 10lt görmeniz zor değil.

Benim şuan 55cc motorum bile çok yakıyor benzin pahalı olduğu için bir depo 250-300 tl dolduktan sonra araba ne kadar az yaksa insana dokunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 28 Haziran 2020; 16:42:50 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.