Şimdi Ara

Otogaza yüzde 5,51 indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda da hala yansımadı milangaz 2.07 den devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

her çıkışın bir inişi, ya da her inişin bir çıkışı vardır derler ya atalar..

ben merak ediyorum. petrol varil fiyatı 120 dolardan 35 dolara düşmesine rağmen kıçını pek oynatmayan bizim ülkenin benzin fiyatları, aceba petrol fiyatlarını tekrar artması, 70 dolar, 100 dolar olması halinde ne yapacak?
    bu EPDK nın hesabına göre olacakları söyliyeyim.

petrol fiyatları diyelim 1 yıl içerisinde 70 dolara gelsin.. doların da 3 TL den böyle bir durumda 4 TL yi bulacağını varsaysak.

95 Okatan Kurşunsuz Benzin fiyatı = 4,30 TL x 2 x 4/3 = 11,46 TL bir fiyat çıkıyor.

yani arkadaşlar buraya yazın, kimse olayın bu yönünü düşünmüyor mu?

bir yıl gibi kısa bir zamanda 10 liradan benzin alırsanız şaşırmayın. hayal bile etmediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Ben de bunu düşündüm hocam. Eğer öyle olursa o zaman ne yapacaz?
    Petrol bir daha 100 dolarları görene kadar birileri anayasayı değiştirip padişah olur zaten çoktan. O zaman belki buraya bile dökemeyiz içimizi.

• ben bugün 1,79 TL den aldım
  • Trabzon'da indirimden önce en uygun lpg fiyatı 2.45 ti indirimle 2.37 ye düşürmüşler sağolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

ben pompacı olsam birisi bana 10 liralık gaz at abi dese onu pompayla döverim..

Turbo diye bi adam var forumda. Benzinciye 5 liralık benzin at demiş. Adamlardaki bunu kovmuş. Mahkemeye vericem diyodu.

10 liralık isteyen gene iyi istemiş. :D

• hayırlı olsun
  • İstanbul da eski zamli hali ile 1.99 TL ye aliyordum . simdi şehir değiştirdim LPG 2.42 idi bu indirim gelmesine rağmen hala 2.42. Adamlara söyledim klasik merkez kendi belirliyor biz müdahale edemiyoruz dediler. Yani küçük yerlerde rekabet olmayınca istedikleri fiyatı dayiyorlar acayip sinir oldum. Ayni gaz benim İst deki istasyonda simdi 1.89

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.