Şimdi Ara

Otobüsün sahibiyim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün kaptan aradı, abi dedi ortalık karışık. ne oldu lan dedim. abi dedi, yolcular ayrı telden muavin ayrı telden. ne oldu oğlum anlat dedim. sen sat abi bu otobüsü dedi, bu sektör bitecek dedi, işler iyice boka sardı bende bırakıcam bu mesleği dedi. Dedim oğlum sen yılların şöforüsün ne iş yaparsın. dedi ne iş olsa yapacam ama bu işi yapmıcam dedi. oğlum dedim sakin ol anlat bakiyim ne oldu. Abi dedi koltuk yatırmadan yolcular birbirine girmiş, bizim muavin ayırayım derken ona da çakmışlar iki üç, ben kendi canımı zor kurtardım. tamam dedim kapattım, aradım muavini.. oğlum dedim yeni işin hayırlı olsun, hayırdır dedim geçmiş olsun. yok abi dedi, kaptan abartmış bişey yok. ufak bi tartışmaydı. kaptan benden espresso istedi, getirmedim diye morali bozulmuş sana ekşiyor dedi. dedim oğlum tamam da bıktım dedim nedir bu ya. 500 bine otobüs aldık, derdi parasından büyük satacam bu otobüsü dedim. muavin yalvar yakar, abi yeni girdim işe, ekmek parası, öğrenciyim harçlığımı çıkarıyorum ağladı.. tamam lan dedim. ama bir daha duyarsam bi olay, direk otobüsü sahibinden e koyarım ilk gelene de veririm ona göre. Adam olun dedim kapattım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beykoz Sekoyası -- 18 Ocak 2018; 19:34:8 >

• Y E T E R
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.