Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar?? (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
54.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj bulunsun bakarım sonra
  • Otobüsteydik , arkadaşa telefonu verdim kulaklıkla müzik dinliyordu , "dinlemicem artık" dedi , tam telefonu veriyordu ben kulaklığından çektim,kulaklık çıktı. "Pieces Of Me" şarkısı başlıyordu , ben tam kapatacakken arkadaş kaptı telefonu kapatma tuşuna bastı , ama kapatma tuşuna basınca ana menüye dönüyor telefon... Müzik devam ediyordu , zor da olsa telefonu kapattım , heyecandan panikten karşı koltuktaki teyzenin üstüne oturdum.Millet bakıyor tip tip , İsveçli tarzında yaşlı karı-koca turist var,onlarda gülmeye başladılar baktım olacak gibi değil indim başka otobüse bindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 27 Haziran 2010; 1:05:42 >
  • şehirler arası bir yolculukta ishal olup otobanın kenarında yolculuğumu sonlandırmam en acı olaydı, uzun yola çıkarken yediklerinize dikkat edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

Sapığın biri bi kızı taciz etmişti. Millet adamı çullandı falan sonra şöför in falan dedi. Buraya kadar normal. Adam çıkarken sprey gibi bişi sıktı biber gazı sanırım herkesin gözü yaşarıyo öksürüyo falan.Allahtan yanımdaki arkadaş komünistti alışık böyle şeylere hemen aşağı eğil dedi tişörtü başıma geçirdi bişey olmadı pek bize.

• 500T'ler maalesef hayvan barınağı gibi..Zorunluluk olmasa insan yanından geçmez..
  • Valla otobüsde hiç şiki şiki bi durum yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rnk.

quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

quote:

Orijinalden alıntı: mt93

quote:

Orjinalden alıntı: RocKMyC

quote:

Orjinalden alıntı: ardicli2000

Bir gün bindim otobüse şehirlerarsı otobüs. Muğla dan hatay a giddeceğim. Saat 11 de bir mola verdik. Millet uyuyacak tabi. Neyse mola falan bitti ama herkes inmemişti otobüsten allah allah dedim. Baktım gençler muhabbet ediyorlar. DEdim gençler ne olacak kanları kaynıyor.

Neyse mola bitti. Saat gece yarısı falan biri kalkmış muavinle konuşuyor. Ne oldu acaba dedim. Gittikten sonra muavine sordum. Ne istiyor dedim. "Molada tuvalete gitmemiş .Şimdide sıkışmış tuvalete gitmek istiyormuş" dedi. Bende içimden geçirdim o kadar konuşacağınıza molada tuvalete gitseydiniz.

Neyse içim geçmiş. Uyuorum. Bir den bir sese uyandım. Muavin kapıdan birine bağırıyor. "Lan işe dediysek de tekerleğe mi işe dedik." Dedim ne oluyor. Dışarıdan da çocuk bağırıyor:" Ne yani tekerleğe işemenmez mi?" diye. TAbi ben koptum. Millet falan uyandı. Kıs kıs gülüyor herkes. Çocuk bindi otobüse. TAbi ses seda yok. Geçti yerine oturdu.
    Nasıl geçti yolculuk onun için bilmiyorum.

Zaten Adana da indi. Dayanamadı herhalde daha fazla zavallıcak.

sen bu arkadaştan mı bahsediyorsun yoksa?

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

bir defasında muğladan hataya geliyuordum neys eyola çıkalı 2 saat felan olmuştu ...otobüste kız daha fazla hep ünili kızlar dennizlide mola verdik ben sohbet felan derken tuvalete gitmeyi unuttum molada bitti ve arabaya bindik tekrar şoförde hasta bişey zaten adam bağıra bağıra sohbet ediyor yav gece 11 de arabada milleti susuturacağına kel kafalı bişey

Üzerimde buz mavisi kot var iyice sıkıştım artık öyle yapıyom olmuyor yanımdaki neyin var die sordu sıkıştım dedim ...Gittim utana sıkıla bakarmısınız ben sıkıştım dedim ne yapacağız felan filan sordum sessizce saat gece 12.00 oldu bu arada ''ne yapimm sıkıştıysan yeni mola verdik geçseydin ya dedi ilerde mola var bekle ''yaww ben fısıldayarak söyledim o dangalak bağırrak cevap verdi o zaman da biraz kaçırdım zaten adamın ses tonunu duyunca yanda bir çanta gördüm şunun kel kafasıona geçirimmi şu çantayı diye baya düşündüm o zaman

neyse yerime tekrar geçtim ama kotun rengi değişmeye başladı artık ve uzzuuuuun bir ara sonra durdu otobüs hadi hit arkaya yap dedi ben fırladım bu arada saat sabahın 3ü herkes uyuyorrr
    ben arka tekere işemeye başladım tam da ne güzel işerken ''bu şoför Ne yapıyorsun kardeşim sen orada işe dediysek tekere mi işe dedik gel bari koltuğa işe oğlum diye otobüsün arka kapısından bana bağırıyor dingilll'' bwen de artık bağırmaya başladım yeter ulaannn yeterrrr nolmuş işediysek tekere işenmez diye bir kural mı var ............herkes uyandı tabiii millet yıkılıyor içerde benim sinirlerim alt üst üstüm başım sidik...sonra muavin felan araya girdi uttana sıkıla otobüse bindimm yüzümü gören gülerek öbür tafaf bakıyor Allahımmm ne rezillik gecenin bir yarısı her tarafım m ıslak dondumm dondumm iliklerim dondu sabaha kadar uyumadım sabah adanaya vardık başka bir arabaya bindim ve oradan iskenderuna geçtim

şansa bak yaa

şansa bak

ciddimisiniz bea

işe bak!
  • (metroda)
    -Abi üniversiteye gidiyor mu?
    -Gider paşam gider.
    -Direk mi gidiyo peki?
    -Yok şekerim kıvrıla kıvrıla gidiyor
    not:benim başımdan geçmedi, gördüm ben sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 15 Temmuz 2010; 2:07:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şiki şiki bi durum valla

Valla otobüsde hiç şiki şiki bi durum yaşamadım

O şiki şiki baba değilmiydi aldın mı çaldınmı naptıysan
  • Ayakta duran teyzeler vardı. Klasik ellerinde bı sürü poşet. O gün yolda çok polis vardı.söfor teyzelere polis gördüğünde eğilin teyze, tamam gecti kalkın teyEcim, eğil eğil gibi komutlar vermişti, gülmüştüm.

Bir de şoför dikzi aynadan bakıp durmadan var mı ücretini eksik veren diyip duruyordu. Adam şaşıydı meğer bize diyomus 15 krs eksik vermisiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro_diax

500t otobüsünde 13 - 14 yaşlarında zihinsel engelli bir çocukla şalvarlı kasketli babası otobüse bindiler. çocuk kendi kendine bağırıyordu, ağzından salyalar akıyordu. sonra yere çömeldi, sakin sakin durmaya başladı. pis bi koku geldi burnuma. meğersem çocuk s.çmak için çömelmiş yere. altında pantolon vardı çocuğun. babasıda farkına vardı olayın ama ses etmedi. çocuk ıkına ıkına bitirdi işini. sonra ayağa kalktı. paçalarından parça parça dökülmeye başladı dışkılar. birkaç durak sonra indi adam. çocuk yürürken hala paçalarından akıyordu. otobüse dökülen pisliklerin üzerine bastılar yolcular. bütün otobüsün yüzeyüne yayıldı. kimsede rahatsız olup bişi demedi. camı bile açmadılar. ter kokusu, ağız kokusu ve pislik kokusu birleşinde değişik bir aroma kapladı otobüsü.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtztkn

quote:

Orjinalden alıntı: Turşu Paşa

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

İstanbul 500T ye binde gör bakalım oalyları. Her bindiğimde bir olay

puhahahahahah ::::::D::D:D:D 500T yi gordum yere kapaklandim.. Hakkaten bomba bu hat herkes bir gun mutlaka binsin arkadaslar

beyler abartmiyorum bir keresinde adamin teki nalburdan mi nerden bilmiyorum DUŞAKABİN almış otobüsün içine sokmuştu gerisini siz düşünün

bir keresinde de herifin teki "abi daha ne milleti aliyorsun otobuse yer mi kaldi" diye isyan etmisti sofore.. arkadan ince cirtlak bir kadin sesi "kardes sen yenisin galiba zamanla alisirsin ben alistim" demisti :D:D

ağladmmm

google dan arattım buldum bu entry i içki masasında arkadaşlarla koptuk. audhasuıhdıaudhasuıdhasuıdsa
  • Sinop'tan otobüse bndik Samsun'a gidiyoruz.kanlıçay die bi yer var bilen bilir.orda bi kız bindi.üstü falan perişan baya rüküş.neyse muavin buna soruyo nerde ineceksin falan.kızın saçma saçma hareketleri var.ben sevgilimle buşulcam ben sevglmle blscam falan diyo meğer evden kaçmış samsuna buluşmaya gidiyomuş.akli dengesi yerinde değil.attılar otobüsten
    Samsun'da minibüste cereyan eden bi olay var bir de :) arkadaşım arka 5lide ortada oturuyo.haliyle tutunacak yer yok.şöfeer frene basınca bizim panpa öne fırlıyor.otobüs karışıyo falan.biri diyo kadın fırladı arkadas da o zamn 17-18 yaşlarında.hem gülmüştük hem sinir olmustuk.
  • ben otobüste hep kusardım :)
  • arkadaşla otobüse bindik tıka basa ön kapnın tam arkasında sıkışıyoruz duraklara geldiğinde şöföre abi açma kapıyı açma diyorum. 4 durak böle gittikten sonra 5. durakta afeti gçrdüm otobüs yolcu almak için durmuştu abi ne olursun ön kapıyı aç ön kapıdan yolcu al demiştim :)) herkes pert
  • otubuste arkaya doğru ilerleyin diyodu adamda niye ön taraf beşka bi yermi gidiyor dedi millet koptu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turşu Paşa

IETT - 500T

Adını bir otobüse 500 türkü sığdırmasından aldığı rivayet ediliyor..

Shaun of the dead , yaz okuluna giderken 500 es e biniyordum pazartesi hariç fazla dolu olmuyordu ama arka arkaya 3 tane gelen 500T tıka basa dolu oluyordu
  • hareket halindeki otobusun kapali kapisindan dusmek, bu basarmak zor olmamisti benim icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

İstanbul 256 numara hiçbir olayla karşılaşılmayan tek otobüs heralde.

temiz bir otobüstür ataşehirde oturuyosun galiba
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.