Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar?? (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
427
Cevap
10
Favori
54.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: reçel_yapan_arı

quote:

Orjinalden alıntı: assi

Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör

4:30 otobusune bın her gun bı vukuat.Şoforlerde de matrak

huleheyt birileri fivetwentyfive demiş yarılıyorum ya hergun ayrı bi vukuat.Şöförler zaten özel seçilmiş ruh hastası hepsi

Geçen gün soğuktan arka bölümüm uyuşmuştu.Çarşının sonuna geldi durdu falan arka kapıları açmadı adam.Arkadaşla ben de asıldık kapıya arkanın bi önündekine açtık millet oraya yığıldı falan.Benle arkadaş oturduk sonra millet binmeye devam ediyodu ordan.Şöför gelip "Rahat mı oluyo" böyle dedi.Kızın biri de "kıçımız dondu açsaydın o zaman dedi" adam o sinirle bütün kapıları kapattı direk bastı metroya gittik ama gülmekten yerelere yatıyoduk.Bide inerken herkes adamın taklidini yapıyodu
  • Sözün bittiği Yer. İZMİR- 525
    Bu otobüse binmelisiniz. Daha Lisedeyim ama 3-4 kere binme fırsatım oldu.
    Kamikaze de bu kadar heyecan olmaz. Şöförler F1 den alınmış sanki. Bu otobüslerle Tümseklerde tam gaz yapıyorlar
    Birkere bindiğimde arkadaki 4-5 kişi arka cama yapışmıştı. Sonra iyice yüklendiler ve Cam aşağı indi. Ne koptum orda ama
     Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

• Otobüste son hız E-5 de giderken ben ve 2 arkadaşm oturuyoruz bir arkadaş da ayakta kapıya 10 cm var yok arası kapı bir anda bir açıldı çocuk aşağı uçacaktı kravatından yakaladım kaptan duur diye bağarıyoruz adam devam herifi de çekemiyoruz içeriye o hızda gidiyoruz kapı açık kravat artık öyl sıktı ki çocuğun yüzü kıpkırmızı oldu adamın gömlek rüzgardan salnnaıyor saçları uçuyor falan nasıl küfürler uçuyor kaptana dur dursana ana avrat neyse en sonunda kapı kendiliğinden kapandı da birşey olmadı

otobüse bindik biner binmez hızla hareket etti ben de o hızla koridorda kendimi tutamadan koştum koştum ve en arkda 4 lüde oturan bayanın kucağına hopTabi rengim domatesle eşdeğer hale gelmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

Otobüste son hız E-5 de giderken ben ve 2 arkadaşm oturuyoruz bir arkadaş da ayakta kapıya 10 cm var yok arası kapı bir anda bir açıldı çocuk aşağı uçacaktı kravatından yakaladım kaptan duur diye bağarıyoruz adam devam herifi de çekemiyoruz içeriye o hızda gidiyoruz kapı açık kravat artık öyl sıktı ki çocuğun yüzü kıpkırmızı oldu adamın gömlek rüzgardan salnnaıyor saçları uçuyor falan nasıl küfürler uçuyor kaptana dur dursana ana avrat neyse en sonunda kapı kendiliğinden kapandı da birşey olmadı

otobüse bindik biner binmez hızla hareket etti ben de o hızla koridorda kendimi tutamadan koştum koştum ve en arkda 4 lüde oturan bayanın kucağına hopTabi rengim domatesle eşdeğer hale gelmişti

Diğer yerlere fazla gülemedim adam ölebilirdide =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

İzmir'de 34'e binen var mı?

Artık normal bir belediye otobüsünden çok okul servisi olarak hizmet veriyor... Allah'ın dağındaki okulumuza giden 2 otobüsten birisi.

Otobüsün zenci bir şoförü vardı bir ara. Bazı günler sabahın köründe durakta sadece ben olurdum. Adamın bir muhabbeti vardı ki baştan aşağı küfür. Herifle konuşamıyorsun adam gibi. Yenişehir'e kadar yalnızım, sonrasında 1-2 kişi binmeye başlıyor.

Otobüste yalnız olduğum zamanlar adamın dediklerine "Hee, hee..." deyip geçiyordum. Manyak bir adamdı ya...

hangi okuLda okuyosun
  • ++++++++
  • ++++
  • bugün otobüsü kaçırmışım okula gidicektim dolmuşa bindim tam okula gelicez 100-200mt kaldı dolmuşun sağ ön aks kırıldı tekerlek ters döndü telefonum olsaydı foto çekicektim
  • Okul gezisi bitti otobüse bineceğiz.. Gezi sırasında bir hoca ağaçtan elma koparmak için zıpladığında yere düştü, komik bir görüntü oluştu. Bizim arkadaş Mürteza'da bunu bize otobüste tekrar güle güle (anırarak güler kendisi) anlatıyor. Servis daha kalkmadı, millet yeni yeni biniyor. Biz de buna gülüyoruz. Sonra düşen hoca Mürteza'nın arkasında sessizce belirdi. Adam hâlâ yüksek sesle anlatmaya devam ediyor. Biz de hocanın geldiğini söylemedik, gülmeye devam, ama düşüşe değil, Mürteza'nın durumuna gülüyoruz. Arkasını döndüğünde yüzünün halini görmeniz lazımdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: assi

Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör

olayları görebilmesı ıcın once bınmesı gerekmezmı:)
    oda cok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: erco35coast

otobusde drift heyecanı :D

yok böyle bişey.
  • ++++
  • 500 T ile okula gidiyoruz 5 kişi. Neyse Halicin orada bir durakta inip okulun otobüsüne aktarma olucaz. Ama hangi durak karar veremedik. Sabahın 8i dışarsı buz gibi camlar buğulu... Otobüsün arka kapı açıldı arkadaşa dedim hadi abi iniyoruz. Kalabalık içinden çıkmak zaman alıyor tabi.. neyse arkadaş tam zıpladı dışarı doğru şöför kapıyı kapadı ve hareket etti.. çocuğun ayağı sıkıştı iki kere sekti sonra papucu otobüsün içinde kaldı tabi biz içerde 4 kişi yarıldık gülmekten sonra baktık tüm otobüs kopmuş :D

Bir keresinde de köprü durağında inecez. 4 kişi indik 1 arkadaşta çantasını toparladı arkamızdan iniyordu. Otobüs hareket etti ama arka kapısı açık.. Çocuk otobüsün hareket ettiğini görünce can avliyle atladı otobüsten çocuk 4-5 takla attı köprü durağında :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: rørø

500 T ile okula gidiyoruz 5 kişi. Neyse Halicin orada bir durakta inip okulun otobüsüne aktarma olucaz. Ama hangi durak karar veremedik. Sabahın 8i dışarsı buz gibi camlar buğulu... Otobüsün arka kapı açıldı arkadaşa dedim hadi abi iniyoruz. Kalabalık içinden çıkmak zaman alıyor tabi.. neyse arkadaş tam zıpladı dışarı doğru şöför kapıyı kapadı ve hareket etti.. çocuğun ayağı sıkıştı iki kere sekti sonra papucu otobüsün içinde kaldı tabi biz içerde 4 kişi yarıldık gülmekten sonra baktık tüm otobüs kopmuş :D

Bir keresinde de köprü durağında inecez. 4 kişi indik 1 arkadaşta çantasını toparladı arkamızdan iniyordu. Otobüs hareket etti ama arka kapısı açık.. Çocuk otobüsün hareket ettiğini görünce can avliyle atladı otobüsten çocuk 4-5 takla attı köprü durağında :D

• eminönünden bindim paşaçayırına gidiyorum yol da uzun git git bilmiyor bi zaman sonra sızmısım ve ne kdar salyam varsa kazagıma akmıs ve uyandıgımda hala agzımda salya sallanıyordu.

ne rezillikti be
  • quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

eminönünden bindim paşaçayırına gidiyorum yol da uzun git git bilmiyor bi zaman sonra sızmısım ve ne kdar salyam varsa kazagıma akmıs ve uyandıgımda hala agzımda salya sallanıyordu.

ne rezillikti be

ya bu bazen banada oluo sabah kalktıgımda
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.