Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
54.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada otobüslerde yaşanan garip olayları paylaşırsak komik şeyler çıkabilir.

Ben otobüslerde yaşanan kavgalardan başka birşey hatırlamıyorum .Fakat bir keresinde kadının birisi genç bir adama elinizi çeker misiniz demişti, adam sonraki durakta inmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isaac Mendez -- 25 Ekim 2008; 22:17:03 >
  • bizim burda şöförün tam yanındada bir koltuk var adam oraya oturmaya çalışırken dengesini kaybedip şöförün üstüne düşmüştü biz arkada yarılmıştık ne gündü behatırladım güldüm gene
  • biz arkadaşlarla arka koltukta gidiyoduk. 4-5 kız dolmuş için bekliyodu. tam dolmuş yavaşladığında kızların tipsiz olduğunu gördük arkadaş kapa camı kapa falan dedi camı kapadı. kızlar binmekten vazgeçti. şöför çok pis baktı dövcek sandım.
  • Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör
  • bi kere dolmuş tıklımtıklım dolu
    dışarda yağmur yağıyo , herkes ıslak ,herkesin suratında böyle bi sinir bi moral bozukluğu
    bi kaç genç var benle yaşıt
    telefonlarına garip bi zil sesi koymuşlar
    açsana ulan telefonuu falan die bağırıyo
    ama şiveli böyle
    garip bi ses
    çocukta açmıyo
    bilerek çaldırıuolar
    bütün minibüs gülme krizine girmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: assi

Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör

4:30 otobusune bın her gun bı vukuat.Şoforlerde de matrak
  • Otobuüs durakta yolcu aldı tam kalkacak koşa koşa bi kadın geldi saatte biraz geç olmuş şöför sinirli... Kadın sordu "otobus nerden gidiyor". Şöför : "yoldan gidiyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 25 Ekim 2008; 22:40:16 >
  • Geçende dershanden geliorm oturuyorum,tıklım tıklım önüme cırtlak yeşil bi pantolon giymiş koca kasnaklı bi gız geldi xD bende ona bakarken durağı kaçırdım 1 durak yürüdüm sonra xD
  • İstanbul 500T ye binde gör bakalım oalyları. Her bindiğimde bir olay
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

İstanbul 500T ye binde gör bakalım oalyları. Her bindiğimde bir olay

+1

facebookta grubumuz bile var
  • İstanbul 256 numara hiçbir olayla karşılaşılmayan tek otobüs heralde.
  • modifiyeli bir pejo da gene onun gibi bir apaçi şöför vardı.

Çocuk vitese bakıp

-amca bu niye titrio

Apaçi

-Suratında bir sırıtma ile 'niye seninki titremiyomu?

• İStanbul 29Ş ile İstinye Bayırını çıkarken aile ortamı oluşuyo
  • walla otobüste giderken arkadan birini gördüm ama saçları falan bir görsen kumral fönlü kat kat kestirmiş morumsu bi balyaj attırmış asker yeşili pantolon birde yeşil bady vardı üstünde arkadan görünce off bee hatuna bak hükümet gibi demiştim yanımdaki arkadaşa ama tam o anda nedense otobüs sustu herkes benim dediğimi duydu bir geçtik abi sakallı falan bir adam çıkmaz mı otobüs yerlerde
  • her sabah 32 numaraya bir kadın biniyor ve en ön koltuğ şöförün yanına oturuyor ve şöfere gene geç kaldın sen hep böylesin hepiniz böylesiniz falan filan sayıyor adamda hep sabrediyor ben olsam kapıyı açar atardım dışarı en ön doluydu bugün ve otobüste baya boş koltuk var ordaki kızı dürtüyor kay yana kay yana ben bıktım her sabah o kadını görmekte kadın bıkmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirman

walla otobüste giderken arkadan birini gördüm ama saçları falan bir görsen kumral fönlü kat kat kestirmiş morumsu bi balyaj attırmış asker yeşili pantolon birde yeşil bady vardı üstünde arkadan görünce off bee hatuna bak hükümet gibi demiştim yanımdaki arkadaşa ama tam o anda nedense otobüs sustu herkes benim dediğimi duydu bir geçtik abi sakallı falan bir adam çıkmaz mı otobüs yerlerde

ahahahahahah
  • Yaw bizim otobüslerde hiç sorun olmuyor
  • istek üzerine silinmiştir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macromedia -- 26 Ekim 2008; 0:10:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirman

walla otobüste giderken arkadan birini gördüm ama saçları falan bir görsen kumral fönlü kat kat kestirmiş morumsu bi balyaj attırmış asker yeşili pantolon birde yeşil bady vardı üstünde arkadan görünce off bee hatuna bak hükümet gibi demiştim yanımdaki arkadaşa ama tam o anda nedense otobüs sustu herkes benim dediğimi duydu bir geçtik abi sakallı falan bir adam çıkmaz mı otobüs yerlerde

• Yaşlı bir teyzenin gelip kafama çantasını vurması
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.