Şimdi Ara

Otobüste Tanıştığım Kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün otobüse bindim. Yer yoktu. Bi süre ayakta seyahat ettim. Güzel bir kız vardı. Onun yanı boşalınca oraya oturdum. Kız hiç telefondan başını kaldırmadı. Ben yola bakarken kızın Dh foruma girdigini farkettim. Tyt ayt bölümündeki konulara bakıyordu. Direkt Dh forum üyesi misin diye sordum. Bi garip baktı sanane der gibi. Sormasa mıydım la acaba dedim içimden o an. Hayır üye değilim ama tyt ayt bölümüne sık giriyorum diye cevap verdi. Muhabbet açıldı biraz üniversiteye başlayacakmış falan. Üninin ilk günlerini falan sordu ben de anlattım. Keyifli bir sohbet dönüyordu. Tam kahve içmeyi teklif edecektim ki otobüse bir yaşlı teyze bindi ve ben yer vermek zorunda kaldım teyzeye. Ben kalkınca kız yine telefonuna gömüldü. Teyze oturunca merhaba kızım dedi. Kız telefona daldığından mıdır nedir duymadı herhalde teyzeye cevap vermedi. Teyze "şimdiki gençler telefonla kafayı bozmuş" dedi kendi kendine sesli bir şekilde. Kız bu sefer duymuş olmalı ki sanane teyze seninle konuşmak zorunda mıyım dedi. Teyze bu sefer terbiyesiz şey dedi kıza. Kız sinirlendi. Yüzü kırmızılaşmaya başladı. bana öyle diyemezsin özür dileyeceksin dedi. Teyze aaa şuna bak hem suçlu hem güçlü dedi. Kız bu sefer sinirden titremeye başladı. Yüzünün rengi değişti ve bir anda zebaniye dönüşüp bağırarak teyzeye saldırdı. Otobüs durdu ve hepimiz kaçtık. Ben de koşa koşa uzaklaştım. İyiki kahve içmeyi teklif etmemişim.

• Temiz okuyun
  • Normalde blok atmam çok sık ama sanırım bunu hakettiniz, tebrikler :)
  • Okumaya sondan başlama alışkanlıgı kazandım sayenizde gazeteleri bile sondan okuyorum
  • Adorer kullanıcısına yanıt

Sonuç odaklı yaklaşım bu olsa gerek  

• Ulan o kadar belli ki şu konuların csb olduğu. Konuya girer girmez anında yakalıyorum zebaniyi. :D

• Uzun zamandır hasret kalmıştık zebani hikayelerine iyi geldi teşekkür ederim

• OKUMAYIN ZEBANİ

• Güzel bir kızdan sonra zebani olduğu anlaşılıyor la
  • ‘Bugün” den sonrasını bokumadım
  • Okumayın Xebany.
  • Dostum şu zebanileri bu kadar sona koymayın artık hemen bulunuyor.
  • Zebaniyi saklasaydn az hocam

• çok belli etmişsin zebani oldugunu

• Ctrl+F

Zebani

Enter

Konudan çık.

• Detective W. kullanıcısına yanıt

Breaking Bad; evet güzeldi güzeldi ama, hataları da vardı :)

• kız dh'e girdikten sonrasını okumadım
  • Ergence şeyler...
  • başlıktan belliydi ne halt olduğu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.