Şimdi Ara

Otobuste oturani zorla kaldiran teyze

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otobus tiklim tiklim teyze bunu gormesine ragmen zorla durdurdu dolmusu (dolmuscu dunden razi zaten). Binip iyice suzdu oturanlari hemen ondeki genc bir kiza usten asagi bakti "kalksanda otursak" dedi kiz kipkirmizi olup kalkti. Hayir birine yer veriyorsa biri saygisindan veriyordur demekki kiz saygisiz, senin oturma hakkin yok yani bi zorunluluk yok seni goren kalkicak diye. cok fena gicik kaptim kadina ya

Not:teyze dedigim 40 yasinda degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyy ben minibusteyken cingenenin teki geldi 2 tane, ayni o sekil bindiler burnu havada, laf yapmaya basladilar aralarinda "su cocuga baksana gencecikler yer vermiyorlar" diyor, ulan sanane dıbına kıydığım. Kalktim yer verdim hala laf yapiyor.

O andan sonra yer verme kriteri olusturdum oyle her buyuge yer vermiyorum. mesela tamam adam 50 yasinda ama bilek guresi yapsak kolumu kirar mesela. bunun yasla falan alakasi yok

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Aynen ihtiyaci olana vericeksin, yoksa kadin ayakta candy crush oynuyamiyor seker kiramiyor diye "kalkda biz oturalim" diyor.

• Ben kimseye yer vermiyorum. yaş sınırım var 75 yaş üstü ve gerçekten yasli, 2 kat olmuş insanlara veriyorum. biri benden yer istediğinde işten geldim yorgunum kusura bakmayın diyorum konuşmalarını d uymamak için kulaklık takıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden banada olurdu böyle şeyler ama sivasa geldim geleli hiç böyle bişeyle karşılaşmadım doğrusu.
  • Gerçekten ihtiyacı var gibi duranlara veriyorum ben de baston kullanan zar zor yürüyen yaşlılar ve hamile/çocuklu kadınlar

• Geçen otobüse zor yürüyen teyze bindi. En önde suriyeli 14-15 yaşında çocuk vardı. Teyze yer istedi vermedi Suriyeli. O otobüsün parasını biz ödedik, canımızı dişimize taktık atalarımız korkak it gibi ülkesini bırakıp kaçmadı savaştı şehit oldu bu ülkeyi bize emanet etti elin suriyelisi vatanını sattı kaçtı geldi birde herşey el koydular.

• Nah kalkarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.