Şimdi Ara

Otobüste maske takmayan kişiyle yaşadığım dialog (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Otobüsü durdurup yolun ortasında indirmek lazım böyle şerefsizleri . Ulan nefes darlığın varsa otur evinde gerizekalı herif . Milleti zehirlemeye ne hakkın var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cahilliğiniz nickinize yansımış diyecektim ama yazdığınızdan daha çok cahillik akıyor viladayı alıp geceleğim .

•  nice troll

• quote:

Orijinalden alıntı: Zihnin Geleceği

nice troll

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bug'a girmiş belli ki, bi kapatıp açsaydınız  

• Hocam galiba adamın nefes darlığı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Otobüsü durdurup yolun ortasında indirmek lazım böyle şerefsizleri . Ulan nefes darlığın varsa otur evinde gerizekalı herif . Milleti zehirlemeye ne hakkın var ?

adam belki kızını okutuyor? para kazanmasın mı?

hayatında 5 kuruş kazanmamış, baba parası ile yaşayan forum üyeleri sıktı artık

adamın tüm masraflarını karşılayacak mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu maske olayı çıktığından beri herkeste nefes darlığı, astım vs. başladı zaten.

• Keşke beyin nakli yapılabilse bazılarının gerçekten yanmış durumda . Yahu banane isterse hasta çocuğu olsun , o maskeyi takmazsa hasta ise başkasına bulaştıracak , değilse başkasından hastalık kapıp yine başkalarına bulaştıracak kusura bakmayın burada insanların sağlığını tehlikeye atıyor ne yapıyorsa yapsın başkalarını riske atamaz . Belki adam hasta orda birine bulaştırdı , bulaştırdığı kişi evdeki şeker ve astım hastası 5 yaşındaki çocuğuna bulaştırdı ve çocuk vefat etti bu durumda ne olacak ? Baba parası nerden çıktı pardon ? Herkesi kendiniz gibi sanmayın .

• Bende de astım var. Ama çalışmak zorundayız. Çünkü riskli kronik hastalık grubuna girmiyormuş. KOAH filen giriyor yani.

Nefes darlığı olan kişinin maske konusunda çok dikkatli olması gerekiyor. Nefes darlığım var diye maske takmamak çok büyük hata.

Bende 13 senedir sinüzit ve astım var. 4 kere burun ameliyatı oldum. Halen burun tıkalı, burundan nefes alamıyorum. Ama ben maskeyi takıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 15 Eylül 2020; 10:6:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.