Şimdi Ara

Otobüste koltuğu yatıran elemanla kavga ettik (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
1
Favori
23.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
260 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yatıranı haklı bulanlanların boy 110 kilo 30 heralde
    standart olana dik anca sığıyoz biri kucağıma koltuğunu yatırırsa uyarırım
    uymazsa okşarım bişey derse kucağıma yattın yapacaklarıma rıza gösteriyorsun demek ki derim.
  • Arkanızda koltuğu tekmeleyen çığlık atan çocuk varsa yolculuğunuz rezil oldu demektir. Bana öndeki koltuğu yatıran denk
    gelmedi çok şükür ama hep çocuklu aileler denk geliyor arka sıraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 17 Ocak 2018; 18:4:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laaap diye koltuğu indirmek saygısızlıktır. Bi kaç cm yatırırsın ama dibine kadar yatırmamak lazım eğer bedenen büyük bir problemin yoksa

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Ankara - İstanbul hızlı treninde sistem aynen bu şekilde çalışıyor ve çok mantıklı biner binmez oh be çok şükür dedim, her otobüse bindiğimizde aynı koltuk gerginliği çıkıyor kıçıkırık bi sorunu çözemedi otobüs firmaları. Zaten bu ülkedeki otobüs firmalarından herhangi bir şey beklememeli bu istediğimiz de fazla lüks kaçar bunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Ankara - İstanbul hızlı treninde sistem aynen bu şekilde çalışıyor ve çok mantıklı biner binmez oh be çok şükür dedim, her otobüse bindiğimizde aynı koltuk gerginliği çıkıyor kıçıkırık bi sorunu çözemedi otobüs firmaları. Zaten bu ülkedeki otobüs firmalarından herhangi bir şey beklememeli bu istediğimiz de fazla lüks kaçar bunlara

Aslında otobüs firmalarından ziyade otobüs üreticilerinde iş bitiyor. TR yollarında en çok MAN NEOPLAN,Mercedes Travego ve tourismolar, Setra ve Yeni Temsalar var. Man neoplan ve Setra lar Almanyada üretiliyor. İnsanlar medeni orda koltuk yatırmayı vs sorun olmuyordur. Ama burda öyle değil. Avrupa kadar medeni değiliz. Mercedes ve Temsalar burda üretiliyor. Yahu yolculardan,muavinlerden ve şoförlerden hiç mi geri bildirim almıyorlar. Yada kendileri hiç mi araştırmıyorlar bu sorunu nasıl çözeriz. Nasıl geliştirebiliriz diye. ? Nasılsa satıyor koyver gitsin diyorlar anlaşılan.

• sakin olmak lazim.

• Konu hortladığına göre 1 ay boyunca olayı farklı şahitlerden dinleyebiliriz

Konuş yol şeridi olay nasıl oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Aslında otobüs firmalarından ziyade otobüs üreticilerinde iş bitiyor. TR yollarında en çok MAN NEOPLAN,Mercedes Travego ve tourismolar, Setra ve Yeni Temsalar var. Man neoplan ve Setra lar Almanyada üretiliyor. İnsanlar medeni orda koltuk yatırmayı vs sorun olmuyordur. Ama burda öyle değil. Avrupa kadar medeni değiliz. Mercedes ve Temsalar burda üretiliyor. Yahu yolculardan,muavinlerden ve şoförlerden hiç mi geri bildirim almıyorlar. Yada kendileri hiç mi araştırmıyorlar bu sorunu nasıl çözeriz. Nasıl geliştirebiliriz diye. ? Nasılsa satıyor koyver gitsin diyorlar anlaşılan.

Alıntıları Göster
    Bildigim kadariyla otobusu bos alip, koltuklari firmalar ayri siparis veriyor. Sanirim artik bu is bitti. Cunku 2018 sifir travegolarda koltuk aralari cok genis. Ondeki ne kadar yatirirsa yatirsin senin burnuna girniyor, giremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Bildigim kadariyla otobusu bos alip, koltuklari firmalar ayri siparis veriyor. Sanirim artik bu is bitti. Cunku 2018 sifir travegolarda koltuk aralari cok genis. Ondeki ne kadar yatirirsa yatirsin senin burnuna girniyor, giremiyor.

Alıntıları Göster
    Tourismada dar 2018 hemde cok dar ayni sorun var.

Ama temsa safir, safir plus, maraton,

Man neoplan 2018 de sorun yok cunku bayagi genis.

Setrada da oyle bir sıkıntı yok.

• Bu ne lan buraya da dolmuş kekolar

Koltuk yatırmayı destekleyen düşüncesizlere bak 200 beğeni filan almışlar

Yazık lan

• Hala bitmedi mi şu koltuk yatırmaya karşı olan psikolojisi bozuk insanlar ya? Allah’tan bana denk gelmiyor hiç ama çok sinir bozucu. Milletin rahatını kaçırmak hobi haline gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün uçakta yanımda bir arkadaşım var onun önündeki herif koltuğu yatırdı, adam yabancı, arkadaşın da boyu uzun sığmıyor bir de koltuk yatınca rica etti koltuğu kaldırması için. Herif döndü mal mal bakıyor artist artist birşeyler zırvaladı koltuğu kaldırdı ama hala söyleniyor bir ara söylenirken arkasına döndü göz göze geldik, ne var lan gibisinden el kol yaptım, bu ötmeye başladı rahatsız oluyorsa şurada boş koltuk var oraya geçebilir diye. Ben de dedim koltuğu yatıracaksan sen oraya geç yatır biz burada iyiyiz. Bu hala mırın kırın ediyor, iyice sinirlendim bağırdım dön lan önüne diye, sonra süt dökmüş kediye döndü, daha kısık sesle konuşurmusun falan yaptı, konuşamam dedim. Adamı mikerler. Akıllı olacaksın, kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok.
  • Off en sevdiğim erkek tipi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-863A03C10

Off en sevdiğim erkek tipi
    Teşekkür ederim hayatım

• Ben uzun boylu yabancı arkadaşın için söylemiştim.

Neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-863A03C10

Ben uzun boylu yabancı arkadaşın için söylemiştim.

Neyse...

Arkadasim yabanci degil koltugu yatiran adam yabanci

Neyse...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.