Şimdi Ara

OTOBÜSTE KIZ BENİ GÖMDÜ !!! DAYI KURTARTI!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi otobüste tanıştığın kıza tanımadan nerde oturuyorsun diye sorulmaz be saat bile sorulurda bildiğin sapıkça bir soru ülkemizdeki cinsel açlığı düşünürsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence dayı kızı kurtarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Kanlı Çizmeli1155

• Bilader otobüste bana da nerde oturuon desen ben de kezbanlaşırım
  • Ireneo kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam :)
    Orada ne dediğimi ölçemedim bir an heyecan yaptım. Ama sağlam tecrübe oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

ben de diyorum hiç tanımadığım bi kızla sohbet nasıl başlatırım, "nerde oturuyon" dehşet fikir

nerde oturuyon?

• Kekkük mimimi

• Nerde oturuyon diye sor sapık gibi kız olağan bir cevap versin sonra kezban barzo gibi girme o zaman muhabbete

• yanlış yapmışsın kardeş. müzik dinlicektimde,yakında inecekseniz burdan geçmeniz için inmem gerek biliyorsunuz deyip bağlıcaktın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 12 Ekim 2016; 9:37:17 >
  • Sohbet olmalı.
  • nerede oturuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

yanlış yapmışsın kardeş. müzik dinlicektimde,yakında inecekseniz burdan geçmeniz için inmem gerek biliyorsunuz deyip bağlıcaktın.

İşte tam olarak bu! Kendimden bile beklemeyeceğim bir soru sordum bugüne kadar dalga geçtiğim insanların ahı tuttu sanırım

• Kardeş nerde oturuyorsun?

•  OTOBÜSTE KIZ BENİ GÖMDÜ !!! DAYI KURTARTI!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şükür bugünde başkası yerine utandık.
  • Kardeşim aslında muhabbete başlarken sorduğun soru o kadar da uç bir soru değil.Şöyle söyliyim; Avrupada herhangi bir ülkede ya da Amerika, Canada gibi ülkelerde metroda bir kadına nerede oturuyorsun diye sorsan " 86. caddede", "x sokakta ya siz?" gibi gülümsemeyle beraber cevaplar alabilirsin.Ancak sıkıntı sorudan çok sorulan ülkede.Burası Özgecanların, ne bileyim barış gelinlerinin, turistlerin, yolda yürüyenlerin v.s. kaçırılıp tecavüz edildiği bir ülke.Dolayısıyla bu ülkede kızların erkeklerle arasına mesafe koyması, duvar örmesi artık normal karşılanmalı.Zaten kızlarımız gerek yaşadıkları, gerek okuyup izlediklerinden dolayı doğal olarak bu oto savunma içgüdüleriyle büyüyorlar.Sen çok temiz bir kardeşimiz olabilirsin, ancak çevreden dolayı maalesef sen de potansiyel bir sapık ya da her kıza yürüyen bir erkek olarak görülüyorsun karşı cins tarafından.Demek istediğim; çok da takma kafana...

• MERHABA YOKSA SELAMUN ALEYKÜM MÜ DEMELİYDİM EHE:) diye konuya giriş yapman lazımdı sonra İNEKLİYONURSUN Dİ Mİ EHEHE demen lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlike81

Kardeşim aslında muhabbete başlarken sorduğun soru o kadar da uç bir soru değil.Şöyle söyliyim; Avrupada herhangi bir ülkede ya da Amerika, Canada gibi ülkelerde metroda bir kadına nerede oturuyorsun diye sorsan " 86. caddede", "x sokakta ya siz?" gibi gülümsemeyle beraber cevaplar alabilirsin.Ancak sıkıntı sorudan çok sorulan ülkede.Burası Özgecanların, ne bileyim barış gelinlerinin, turistlerin, yolda yürüyenlerin v.s. kaçırılıp tecavüz edildiği bir ülke.Dolayısıyla bu ülkede kızların erkeklerle arasına mesafe koyması, duvar örmesi artık normal karşılanmalı.Zaten kızlarımız gerek yaşadıkları, gerek okuyup izlediklerinden dolayı doğal olarak bu oto savunma içgüdüleriyle büyüyorlar.Sen çok temiz bir kardeşimiz olabilirsin, ancak çevreden dolayı maalesef sen de potansiyel bir sapık ya da her kıza yürüyen bir erkek olarak görülüyorsun karşı cins tarafından.Demek istediğim; çok da takma kafana...

Bu yapıcı yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam gerçekten tespitleriniz çok yerinde.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buban nabiyo deseydin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.