Şimdi Ara

OTOBÜSTE KIZ BENİ GÖMDÜ !!! DAYI KURTARTI!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kiz sana yavsamadi diye kezban oldu ha?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmlerde gördüğünüz her şeyi denemeyin olm

• Hep csb

• Bu ülke cinsel açlığın afrikasıdır. Ben kadın olsam ben de konuşmazdım. Hele de nerede oturuyorsun diyen lafa giren biriyle. Kızların kezban olmasının sebebi erkeklerin abaza olmasıdır. Erkeklerin abaza olma sebebi de toplumun kadın-erkek ilişkisine bakış açısı yüzündendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 11 Ekim 2016; 19:23:10 >
  • Böyle Kezban erkek görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesencephelon

Böyle Kezban erkek görmedim

Hayırdır

• Sohbet

• konuya çok yanlış başlamışsın

bir dh li olarak tanışa bilirmiyiz bağyan desen şimdi kızla whatsapp konuşmalarını paylaşıyordun burada...

2, secenek yada durakta inince üstünü arayacaktın telefonum düştü yada çalındı rica etsem caldıra bilirmisiniz diyecektin kızda caldıracaktı sonra teli çıkartıp teşekkürler diyip eve gidecektin :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazate48 -- 11 Ekim 2016; 19:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazate48

konuya çok yanlış başlamışsın

bir dh li olarak tanışa bilirmiyiz bağyan desen şimdi kızla whatsapp konuşmalarını paylaşıyordun burada...

2, secenek yada durakta inince üstünü arayacaktın telefonum düştü yada çalındı rica etsem caldıra bilirmisiniz diyecektin kızda caldıracaktı sonra teli çıkartıp teşekkürler diyip eve gidecektin :)))

Kardo hadi ben saçmaladım bari sen yapma
    Senin dediğini yapmak için oscarlık olmasa da az oyunculuk gerektirir. Ben sade ve basit yolu tercih ettim bodoslama hödükledim. Şimdi şimdi aklım başıma geldi. Okuldan kafa kalmıyor ki

• Hocam bana nerede oturduğumu sorsanız bende söylemezdim.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    sen ikinci yöntemi dene bak nasıl işe yarıyor teşekküre gelirsin sonra

telefonumu düşürmüşüm rica etsem çaldırır mısız de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadınİstiyorum

Hocam bana nerede oturduğumu sorsanız bende söylemezdim.

Kesinlikle hak veriyorum , orada yaşadığım tamamen beyin bıncıklamasaydı*

Anladınız siz :)

• ortalık gün görmemiş abaza kaynıyor, adam kalkmış otobüste gördüğü kıza evini sormuş. kız gerekeni yapınca da kezban demiş. adam erkeğin kezbanı farkında değil.
  • Madem sordun hafif kivrak zekayla eger sizden once ben ineceksem kapiya yakin olayim filan deseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: MUCAH1T

Madem sordun hafif kivrak zekayla eger sizden once ben ineceksem kapiya yakin olayim filan deseydin

Vallaha aklıma geldi ama o an basiretim bağlandı resmen bro

• Dayı sana yürümüş aga. İlk nerede mi oturuyorsun dedi?

• bana kalırsa kız o dayı ile ölümüne muhabbet yapmanı ezik durumunu bastırmak olarak algılayacak ve var olan sanal egosunu bir katre daha yükselterek hayatına devam edecektir. kusura bakma kardeşim kendini rezil etmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozzarella sosu

bana kalırsa kız o dayı ile ölümüne muhabbet yapmanı ezik durumunu bastırmak olarak algılayacak ve var olan sanal egosunu bir katre daha yükselterek hayatına devam edecektir. kusura bakma kardeşim kendini rezil etmişsin

Aga ne anlarsa anlasın gece olunca olayın şokundan büyük ölçüde çıkmış durumdayım kız benle aynı durakta indi zaten sapık olan benim gibi muhabbet mi arar iner takip eder.. abazanlar yüzünden küçük teşebbüslerimiz panik atak geçirip heba oluyor. Bana kezban erkek modeli diyenler olmuş da laf açan benim sanki kız bişey sordu da biz mi tersledik

• Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    Sonra hemen msn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkrc

Dayı sana yürümüş aga. İlk nerede mi oturuyorsun dedi?

Dayıdaki performansın yarısı kızda olsaydı şuan başlık çok daha farklı olurdu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.