Şimdi Ara

otobüste duracak düğmesine basmaya utanıyorum (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  otobüste duracak düğmesine basmaya utanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Aynı sorun bendede var aslında.

Hadi lan yalancı sen utanmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePrice -- 12 Temmuz 2011; 18:04:15 >
  • gamlı baykuş şaka yaptığını söyle lütfen :)
  • gamsız olsa utanır mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pyth0n

sen taksi de çeviremezsin

bir kere caddenin karşısında arkadaşı görmüştüm, el salladım ona... taksi kendisine el salladığımı sanmış ve durmuş. ben de utancımdan bindim, 6-7 km ötede evime giden otobüslerin geçtiği yere yakın bir yerde indim ve oradan otobüse binip geri döndüm.

komik mi?

zaaaaaaa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pyth0n

sen taksi de çeviremezsin

bir kere caddenin karşısında arkadaşı görmüştüm, el salladım ona... taksi kendisine el salladığımı sanmış ve durmuş. ben de utancımdan bindim, 6-7 km ötede evime giden otobüslerin geçtiği yere yakın bir yerde indim ve oradan otobüse binip geri döndüm.

komik mi?

zaaaaaaa

Xdéééééééééééééééééé
  • Araba al istediğin zaman frene basar durursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph S.

Araba al istediğin zaman frene basar durursun.

ama bu sefer de arkamdaki sürücü durmak zorunda kalacak? yollarda bir araçlık yer de dolduracağım
  • Profilindeki şu yazıyı görmediniz mi ?

quote:

profilime girip beni 98'li sanıp mesajlarında bunu belirten sazanlar hoş gelmişsiniz, iyi ki varsınız.

İyi kandırıyosun milleti , ben de 2000 yapıcam bi ara sonra konu açıcam güzel troll olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph S.

Araba al istediğin zaman frene basar durursun.

nokta konulmuştur daha kimse mesaj atmasın :)) bu arada geçen bende bir taksi çevirdim hala dönüyor .
  • Vay be adam 2 sayfadır iyi dalga geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasim888

ölü taklidi,yap yaka paça indirirler

kaptan orta kapı dersen de direk atarlar aşağı..
  • lan tam bende biraz okuduktan sonra gamlı sen bizi yiyorsun diyecektim. Sanırım kendisi gayet prensipli ve duyarlı biri
    çünkü araba başlığında sürücülük öğrenmek isteyen ve araba tavsiyesi isteyen birine çemkiriyordu.

Muhtemelen son zamanlarda geyiğin tavan yapması üzerine bir trollük de ben yaratıyim dedi. (Anladım ben onu)
  • Anksiyete, bunu araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevksiz

Anksiyete, bunu araştır.

peki
  • ulaşıma çözüm buldum. metro ile yapıyorum ulaşımımı. evin oradan giden otobüs istasyonun orada duruyor, istasyonda da inecek her zaman oluyor. ben de inip metro ile devam ediyorum. dönüşte de oradan otobüse biniyorum, nasılsa evim son durakta olduğundan sorun olmuyor
  • şimdi bişey derdimde ağzımı bozmak istemiyorum
  • Benim ortaokulda bi arkadaş vardı aynı senin gibi düğmeye basamazı ineceği yerde biri inerse öyle inerdi.Ama inen olmayınca son durağı beklerdi hergün eve geç kalırdı.Ama şimdi otobüslere para bile vermiyor
  • O değil de, minibüste kimse müsait bir yerde ineceğim diyemiyor herhalde.. Müsait bir yerde dediğimde minibüsün yarısı ayaklanıp iniyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.