Şimdi Ara

Otobüste Büyük Abdestimi Yapabilir Miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kronik ishal rahatsizligim var. Önümüzdeki günlerde sehirlerarasi bir seyahat gerceklestirmem gerekiyor. Otobusteyken gelirse 5 dakika icinde gitmem gerekiyor. Otobus firmalarında boyle bir hizmet var mi? Hangi firmayla seyahat etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gördüğüm en baba şirket herkes uyurken gece 3,30 gibi birisi tuvaleti gelince petrol ofisi fln olmayınca yolda dağın ortasında mola vermişti firma işi belli olmaz şirket arabası ise iyi değilse herşey kötü...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    hocam riske girme durumun o kadar kötüyse.uçakla git mümkünse bence.en azından tuvalet var uçakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 6 Ocak 2016; 14:18:53 >
  • İstanbuldan Bodruma gitmiştim. Ulusoy ve Varanda tuvalet oluyor. Bir bak istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordofthelords

İstanbuldan Bodruma gitmiştim. Ulusoy ve Varanda tuvalet oluyor. Bir bak istersen.

Hocam bildigim kadariyla cogunda var ama aktif olarak kullanilmiyor depo olarak kullaniyorlar genelde. Siz gordunuz mu tuvalete giren cikan insanlari?

• Sisli etfal hastanesini hatirla ve teyze gibi atesle

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

quote:

İstanbuldan Bodruma gitmiştim. Ulusoy ve Varanda tuvalet oluyor. Bir bak istersen.

Hocam bildigim kadariyla cogunda var ama aktif olarak kullanilmiyor depo olarak kullaniyorlar genelde. Siz gordunuz mu tuvalete giren cikan insanlari?

Ön taraftadaydım. Bilmiyorum ama buram buram tuvalet kokuyordu otobüs. :D

• Geçmiş olsun. Bence uçakla gitme fikrini gözden geçir, perişan olma sonra saatlerce yollarda.
  • Kronik ne hocam ya yarıldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

quote:

Ön taraftadaydım. Bilmiyorum ama buram buram tuvalet kokuyordu otobüs. :D

Haydaaaa buram buram kokacaksa ben o tuvalete girdikten sonra yol bitene kadar cikamam linc ederler beni

• Reflor iç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.