Şimdi Ara

Otobüste Atletle Duran Dayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün otobüsteyim arka ikili koltukta 40 yaşlarında bi bayan oturuyo sonra 50 yaşlarında bi dayı geldi bayanın yanına oturdu üzerinde deri ceket böğrüne kadar açmış kıllar fışkırıyo sanırsın içine bişey giymemiş ama harbiden de öyleymiş biraz zaman geçti içerisi kalabalıklaştı sıcak oldu vs. derken tam inmek üzere kapıya yanaştım baktım dayı ceketi çıkardı atletle duruyo kadında hemen dibinde ne yapacağını şaşırdı adamdaki rahatlığa hayret ettim doğrusu

• Terledik yav hem ne varmış atlet işte bembeyaz şıkır şıkırım.
  • kasli zenciler giyince laf olmuyo da benim gariban dayim, cilekes vatandasim giyince laf oluyo.
  • Otobüs hangi hat
  • ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 28 Nisan 2014; 14:54:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

kasli zenciler giyince laf olmuyo da benim gariban dayim, cilekes vatandasim giyince laf oluyo.

• Bende giyerim ne var bunda.

Dayı sizin gibi ay kıçım açılır,oy penisimin ucu belli olur demiyor,medeni cesareti yüksek olan her zaman rahat hisseder kendini.

Banane kimin ne düşündüğünden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kasli zenciler giyince laf olmuyo da benim gariban dayim, cilekes vatandasim giyince laf oluyo.

Olm yapma lan

• alisırakaya kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum kısıklıdan üsküdara giden herhangi birine atladım sanırım 11y yavuztürk otobüsüydü.
  • quote:

Çünkü zenciler üstün ırk.

• quote:

+1
  • Ne olmuş yani dayıya sıcak basmış ceketlemi dursun

• quote:

+9
  • otobüs konusunu görünce benim bi konu vardı o aklıma geliyo hatta yazayım birini

ümraniyeden fikirtepeye gidicez 3 kişiyiz ama 2 bilet var yıl 1998 felan otostop çekip e-5'e inelim dedik ama ilk duran jeep üsküdar'a gidiyomuş neyse bindik

adam bizi bıraktı üsküdar askerlik şubesinin orda 2 numaraya binicez ama 2 bilet var neyse içimizden birisi arkadaş ortamında spastik özürlü numarası yapıyodu ona dedimki sen spastik özürlü taklidi yap sen ücretsiz binersin bizde bilet atar gideriz dedik olmaz felan dedi

bende o zaman sen başının çaresine bak diyince tamam lan ama gülemyin bırakırım yoksa taklidi dedi ve bindik otobüse bizimkini öyle görünce yer bile verdiler

• belki astımı var dayının ne biliyosun niye bu kadar ön yargılısınız he niye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevilesi adam

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

otobüs konusunu görünce benim bi konu vardı o aklıma geliyo hatta yazayım birini

ümraniyeden fikirtepeye gidicez 3 kişiyiz ama 2 bilet var yıl 1998 felan otostop çekip e-5'e inelim dedik ama ilk duran jeep üsküdar'a gidiyomuş neyse bindik

adam bizi bıraktı üsküdar askerlik şubesinin orda 2 numaraya binicez ama 2 bilet var neyse içimizden birisi arkadaş ortamında spastik özürlü numarası yapıyodu ona dedimki sen spastik özürlü taklidi yap sen ücretsiz binersin bizde bilet atar gideriz dedik olmaz felan dedi

bende o zaman sen başının çaresine bak diyince tamam lan ama gülemyin bırakırım yoksa taklidi dedi ve bindik otobüse bizimkini öyle görünce yer bile verdiler

Ben bunu daha önce okudum sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Bende giyerim ne var bunda.

Dayı sizin gibi ay kıçım açılır,oy penisimin ucu belli olur demiyor,medeni cesareti yüksek olan her zaman rahat hisseder kendini.

Banane kimin ne düşündüğünden.

Umarım o dayı bir gün Annenin yanına da oturur.
  • Psman kullanıcısına yanıt
    evet konum vardı zaten

http://forum.donanimhaber.com/m_62237992/f_//tm.htm#62237992
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

otobüs konusunu görünce benim bi konu vardı o aklıma geliyo hatta yazayım birini

Ben bunu daha önce okudum sanki

Bana da bi yerden tanıdık geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.