Şimdi Ara

Otobüslerdeki uydu anten (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
36.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sürekli varanda yolculuk ediyorum ama sürekli kopmalar yaşanıyor uydu yayınında istanbul ankara yolunda internette bir sorun olmuyor ama uydu kopuyor sürekli bir avrupa yakasınu izleyemedim o yüzden 3 sn ye geliyor 10 sn ye gidiyor
  • ben pamukkalede seyrettim araba neoplandı varanda araba markası neydi bende kopma fazla yaşanmadı
  • Varan setra varanın s317 hdh multımedia otobüslerinde her koltukta lcd ekran bulunuyor radyo ve televizyon izlenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 11 Ağustos 2007; 14:22:59 >
  • oooooo öle bi otobüs olduunu bile bilmiyodum setrayı biliyom ama her koltukta lcd süper ama yayının kesilmemesi lazım bide istersen başka firmaları dene ben pamukkale kullanıyordum şimdi şikayetçiyim ben bileti alırken arabanın markasını sordum beenmedim 3 sefer iptal ettim mercedes travego yla gelmek için 2 de seferim var travegoydu bizim araba bi geldi kıçıkırık man fortuna gittim adamla kavga ettim nie travego dediniz bana adam bana dediki man çok güzel övmeye başladı adama dedim kamyon alsan ne marka alırsın man alırım dedi bende dedim ama bu kamyon deil man ne anlar otobüs yapmaktan mecbur bindim ya sorun yaşamadım çok hızlı gfeldi güzeldi ama bana o yalanı söleyince birden gözden düştü....
  • Zaten man otobüslerin çoğu çakma bursada yapılıyoredirneden istanbula çağlar le geldim man otobüstü öldüm diyebilirim istanbuldan direk ankara varana bindim mis gibi deri koltuklar klima filan kendime geldim sonra laptopu açıp hemen internet süper
  • öle tabikide parayı bas kıyak bi şekilde gidersin ama ben varanlada gitsem arabamarkasını örenmeden gitmem bu benim pimpirikliyim ama kendime göre haklıyım mercedes dururken neden mana biniyimki
  • Bende hep sorarım varanın zor kalmadıkça delüx dışında öteki otobüslerine binmem
  • Bir de BELEDİYE OTOBÜSLERİNE koysalar şu aletten ya.

Birader kafanı eğ göremiyom televizyonu.

• quote:

Orjinalden alıntı: ALTEK

Bir de BELEDİYE OTOBÜSLERİNE koysalar şu aletten ya.

• şimdi adı ne bilmiyorumda, bikaç sene önce bi forumda okumuştum, galiba adına "tavşan anten" diyolardı :) bizde evde cm-cm sinyal arıyoruz :)
    yokmu bununda evde hazırlanabileni :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALTEK

Bir de BELEDİYE OTOBÜSLERİNE koysalar şu aletten ya.

Bi de lig tvyi koycaklar tam olur.90 dakika boyunca belediye otobüsü elamanları sabit

• Benim bildiğim kadarıyla içerisinde 10 kadar LNB var. Birisi almasa diğeri yakalıyor görüntüyü heralde.
  • tamamda 10 lnbyle olmaz biri yakalamadı diğeri yakaladı diosunda arada kesinti olur bi aksaklık olur öle bişe yok 10 lnb kuralı saçma bencehadi diyelim 10 lnb var bu 10 lnbyi nereye koydu otobüsün üstüne koysa 10 lnb 10 ayrı çanak heralde otobüsün üstü apartman üstüne döner
  • Arkadaşlar !
    3 hafta kadar önce İstanbul Fuar Merkezinde yapılan Uydu Teknolojileri fuarında bu anteni inceleme fırsatı buldum. Seyir halindeki araçlar ve deniz tekneleri için düşünülmüş bir sistem. Tamamen elektronik donanımlı. Hangi uyduya ayarlanmışsa otomatik olarak motor o yöne çeviriyor. Otobüs hareket halindeyken yön değiştirse bile bir kaç saniye içinde uyduyu yakalıyor. Fuarda kapağını açmışlar ve içi tamamen görülüyordu. Acayip manyak devreleri vardı.
    Ayrıca geçen hafta memlekete küçük bir yolculuk yaptım. Bizim otobüste bile vardı. Küçük bir ilçe firmasıydı. Muavine anteni sorduğumda " Civalı sistem var abi " demişti.
  • Benim ötöbüsler üzerin de yaptığım gözlerim de tepesin de topun yarısı kesilmis bir sey vardı sanırım o teknoloji onunla çalışıyor
  • Meraba.Ben Almanyada bu otobuslerin Yat larin kamyonlarin üzerine takilan uydu alicisinin firmasin da kisim sefligi yapiyorum.
    Sistem almanyada baya yaygin aile tipi arabalarda bile mevcut.Eger bu sistemden almak isteyen varsa yardimci olabilirim.
    Imail:aydost66@hotmail.de
    Tel.0049 2381 675769(Imailime sabit telefon hattinizi birakirsaniz size dönebiliriz...
  • Meraba.Ben Almanyada bu otobuslerin Yat larin kamyonlarin üzerine takilan uydu alicisinin firmasin da kisim sefligi yapiyorum.
    Sistem almanyada baya yaygin aile tipi arabalarda bile mevcut.Eger bu sistemden almak isteyen varsa yardimci olabilirim.
    Imail:aydost66@hotmail.de
    Tel.0049 2381 675769(Imailime sabit telefon hattinizi birakirsaniz size dönebiliriz...
  • Bu sistemi tüm teknolojisi ile NETA firması yüzde yüz yerli olarak üretmekte.Hatta yurtdışına giden otobüslerin fabrika çıkış olarak neta takılmakta.Ayrıntılı bilgileriwww.NETA.com.tr den alabilirsiniz.
  • Malesef son otobüs yolculuğumda tanıştığım sistem. Gündüz yolculuğu saat 13 ve 21 arasında yollardayız.

Otobüs kalktı belirli bi mesafeyi geçtik ve tvyi açtılar. Direk Serap Ezgü diye bi programcının programı. Aralıksız 2-3 saat sürüyor. O bitiyor şoförde manyak mıdır nedir bunun gibi yüzlerce program var başkasını açıyor. Kitap okuyum diyorum yan taraftaki teyzeler programı tartışıyor. Müzik dinle dinle sıkıldım başka bişe yapmam gerek. Saat 17,30 gibi kalktım şoförün yanına kadar gittim abi Atv'yi açsan, şimdi Avrupa Yakası falan vardır dedim adam reklam olsun açarız dedi, reklam girdi açtı falan 5-10 dk sonra o reklama girdi tekrar döndüler o salak programlara. Yolculuk işkence gibiydi. Programın konusu şu Ayşegül diye bi kız bulmuşlar rolüde annesini yıllardır görmemiş olmak, kıza ağla falan demişler sanırım, deli gibi ağlıyor kız. Sözde annesi bağlanıyor yayına "hayır sen yalan konuşuyorsun bıdı bıdı..." sunucu araya giriyor tabi reytingler tavan çünkü otobüsteki bayanların hepsi ekrana acır gözlerle bakıyor hatta bey amcalarda. Sunucu biraz yatıştırır gibi yapıp reklam giriyor. Reklam dönüşü tekrar başlıyor saçmalık. Beynimi dümdüz ettiler. Kaldırılsın şu uydu antenleri yaw. 2 tane saçma sapan film bile bunlardan iyiydi...

• ürünün satışı burada yapılıyor ancak fiyata dikkathttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=158359&productid=evnetamobilsat
    ürün siteside buhttp://www.neta.com.tr/mobilsat.htm
    meraklısına....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.