Şimdi Ara

otobusler ıptal esyalar nolacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. bildiğiniz üzere otobüs seferleri iptal ben de üniversite okuyordum eşyalarım okuduğum şehirde kaldı. 3 valiz eşya var onları nasıl yollayabiliriz arkadaşlar daha önce böyle bir deneyimi olan var mıdır?

• bak şimdi diyorum ki salgın var ne olacağı belli değil adı üstünde SALGIN anlatabiliyormuyum salgın var dünyada belirsiz bir hüküm var Allahtan başka kimse bilmiyor sende ona göre baştan davranırsın artık çok geç ileride ne olacağı belli değil bu saatten sonra her yer kapandı açık olan bir yer yok anlaştık mı
    evde kal,evde kal,evde kal
  • bırak eşyalar kalsın önemli mi?
    salgın olduğunu biliyordun okullar zaten tatil edilmişti eline telefon alıp poker mi oynadın ?
  • insanlar can derdinde
  • Kargo firmaları çalışıyor, birisi girip yollasın.
  • dephyr kullanıcısına yanıt
    kardesım 15 gün tatıl dıye esyaları ona gore aldık yanımıza sen 4 senedir yaşadığın tüm eşyaları bırakıp gidebilir misin?
  • Eastron E kullanıcısına yanıt
    bla bla car yükle telefona . valizini getirecek birini bulursun önemli olan oradan verecek biri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eastron

kardesım 15 gün tatıl dıye esyaları ona gore aldık yanımıza sen 4 senedir yaşadığın tüm eşyaları bırakıp gidebilir misin?
    bak şimdi diyorum ki salgın var ne olacağı belli değil adı üstünde SALGIN anlatabiliyormuyum salgın var dünyada belirsiz bir hüküm var Allahtan başka kimse bilmiyor sende ona göre baştan davranırsın artık çok geç ileride ne olacağı belli değil bu saatten sonra her yer kapandı açık olan bir yer yok anlaştık mı
    evde kal,evde kal,evde kal
  • Konudakiler boş yapmış benimde eşyalarım kaldı kardeşim olaylar durgunlaşınca yasaklar kalkınca gidip alıcam eşyalarım yurtta ki dolabımda kilitli duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyecen kardeş mecbur sıkıntı şimdi seyahat etmek

Boş yapanları da çok takma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben evden komple çıkcam, bosa kira odeyemem. 3-4 ay okul yok gibi. Kisisel arabayla gitmek lazım. Baska turlu zor gibi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoksa bir kamyonet tutmak azsa bir tanıdıktan ticari araç bulup gidip onla getirmek başka çare yok.
  • çok sağolun beyler teşekkür ederim bende boşa kıra vermek istemiyorum artık kargoya verecekler oradan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.