Şimdi Ara

Otobüs Vakası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6283 Mesaj
    Hikaye'yi birinci ağızdan aktarıyorum.

Otobüste yanımdaki kız feci osurdu benden başka kimse anlamadı onun osurduğunu çünkü yan yanaydık ve kendi kıç bölgemde titreşimi hissettim.
    Çok güzel kızdı aslında böyle bir şey yapması beni üzmüştü. Daha sonra koku hafiften yayılmaya ve kız da bunun farkında olduğu için kızarmaya başladı.

Tabi ben hiç durur muyum? Hemen camı açtım ve ayağa kalkarak; hanımlar beyler, az önce talihsiz bir
    şekilde minibüsün içine osurdum. Burnunuza çürük kavun kokusu gelebilir, aldırış etmeyin. Siz hiç
    osurmadınız mı? Sen şoför amca, akşam televizyonun karşısına yatıp ntv sporu açtığın zaman, burnunu karıştırırken hiç inletmedin mi ortalığı? Çocukların odada gülmedi mi hiç? Sen, şişman olan kız. Sen hiç deprem etkisi yaratmadın mı zeminde? Klozeti parçalamadın mı hiç? Beni hor görmeyin arkadaşlar, evet osurdum, ama bilinçli değildim. Sadece, osurdum. Diyerek gözyaşlarımla beraber oturdum. Yavaştan bir alkış sesiyle beraber yıkıldı minibüs. Şoför deli gibi kornaya basıyor ve herkes zart zurt osuruyordu sonra yanımdaki kızla göz göze geldik. Gözlerini kapatıp bana doğru eğildi. Heyecandan kalbim çıkacak gibi olmuştu. ben de gözlerimi hafif kapatıp eğildim. Ağzını uzattı hafif araladı, yaklaştık.. gargh diye bi geğirdi **k k***şesi, kendimden geçtim. Direkt gömdüm kafayı, müsait bi yerde indim. İyi yapmış mıyım
    beyler?

Alıntıdır.**

|
    |

• Er
    9 Mesaj
    Neden hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

And this is how it looks when I am standing on the edge
    And this is how I break apart when I finally hit the ground
    And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
    And this is how I disappear when I throw myself away

500px Steam
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    İyiymiş. Sonunu zebaniye bağlasan daha iyi olacak
    |
    |

Bizim hikayelerimizde zebanilere yer yok. Bizler dini bütün insanlarız.
    |
    |
    Bahsedilenler: Zodiac Killer
    Hatırlıyorum ben bunu ne gülmüştüm beh :D

Not:Mobil değişince smiley'lerin yarısı kaybolmuş üşendim şimdi düzenlemeye ':D' ile idare edin.
    |
    |
  • Yarbay
    8643 Mesaj
    80 yıllık ayıyım ben böyle mağara görmedim
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.