Şimdi Ara

oto teyp hakkında yardım/öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    skoda fabia 2006 1,2 clasic aracım orjinal kaset çalarlı.. tabi radyo haricinde müzik dinlemek mümkün olmuyor.

geçenlerde nette usb destekli teyp fiyatlarına baktım 100-300 tl bandında dünya kadar teyp modeli gördüm.. youtubedan üstün körü birkaç video izledim takma sökme hakkında.. kolay bir iş gibi geldi
    neyse ne olur olmaz diye dün bir kaç oto ses sistemi kuran yerlerden fiyat aldım..
    benim internette 120-130 tl ye gördüğüm teyplere 300-400 tl fiyat çektiler montaj dahil..
    işin garip tarafı doble ekranlar var (android olmayan) nette 450-600 tl arası görüş kamerası hediye olan cihaza arkadaşlar; sadece teyp için 750, kamera olursa 1000 tl fiyat çektiler

açıkcası bu arkadaşlar beni düdüklemek istiyorlar... nette izlediğim videolara bakarak montaj yapabilirim gibi..

daha önce nette izleyerek laptop işlemci ve fan temizliği; akıllı telefon bataryası değişimi vb işler yaptım.. yani bakarak çok çabuk öğrenebilen biriyim.

acaba kendim orjinal teybi söküp usb destekli bir teyp bağlabilir miyim..

önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.. 100-300 tl bandında güzel bir teyp önerisi de yapabilirsiniz

edit:araçta sadece önde sağ ve sol da iki adet hoparlör var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 12 Ağustos 2020; 15:40:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.