Şimdi Ara

oto skill kullanırken menzil gösteririmi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
44.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıklayayım oto skill kullanırken bazı streamerlarda görüyorum büyük ihtimalle q ya basılı tutarsa menzil çıkıyor elini çekerse atıyor isterse direk bas çek ile oto gibide kullanabiliyor nasıl yapabilirim bunu

• oyun ici ayarlarda vardi biraz bakinirsan bulursun
  • Benimde ole ayarlar-oyun en alttaki tick
  • onlar shift kullanarak yapıyor. Skiller normal.. Ama shift skile basınca oto atıyor.
  • uzun basmakla alakası yok Hotkeys den ayarlayabiliyorsun. Default ayarlarda shift+Q smartcasttir. Sen oyunu smartcast oynuyorsan bunu tersine çevirebilirsin ya da kendine daha yakın gelen bir şey varsa öyle ayarla ben ctrl + q w e r normal cast atadım bazen menzil görmem gerekiyor ctrl basıp skill atıyorum onun haricinde smartcast is good.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMartinez -- 2 Haziran 2014; 10:40:36 >
  • HeroCrafter kullanıcısına yanıt
    adını hatırlıyormusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmant

adını hatırlıyormusun

Oto skill kullanırken menzil göster gibi bişeydi en altta olması lazım

Başlıkla aynı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kappa Face -- 2 Haziran 2014; 10:44:46 >
  • quote:

adını hatırlıyormusun

En altta tick atabileceğin tek şey var zaten. Bilmem ne ( oyun içi olabilir ) menzil göstergesi. Böyle bir şeydi galiba.
    Otomatik yapacaksın, sonra bunu seçeceksin. Basılı tutarsan menzil gösterir bıraktığında kullanır.
  • quote:

açıklayayım oto skill kullanırken bazı streamerlarda görüyorum büyük ihtimalle q ya basılı tutarsa menzil çıkıyor elini çekerse atıyor isterse direk bas çek ile oto gibide kullanabiliyor nasıl yapabilirim bunu

Bulamazsan nasıl yapıldığını akşam eve gidince anlatırım kardeş mobildeyim zor oluyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMartinez

quote:

açıklayayım oto skill kullanırken bazı streamerlarda görüyorum büyük ihtimalle q ya basılı tutarsa menzil çıkıyor elini çekerse atıyor isterse direk bas çek ile oto gibide kullanabiliyor nasıl yapabilirim bunu

Bulamazsan nasıl yapıldığını akşam eve gidince anlatırım kardeş mobildeyim zor oluyor :(

çok iyi olur dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNTHERoK

quote:

adını hatırlıyormusun

En altta tick atabileceğin tek şey var zaten. Bilmem ne ( oyun içi olabilir ) menzil göstergesi. Böyle bir şeydi galiba.
    Otomatik yapacaksın, sonra bunu seçeceksin. Basılı tutarsan menzil gösterir bıraktığında kullanır.

denedim hepsini olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lloyd6

quote:

quote:

adını hatırlıyormusun

denedim hepsini olmuyor

Alıntıları Göster
    Kısayol tuşlarını ayarladığın yerde en alta in, orada görürsün.

• quote:

quote:

quote:

adını hatırlıyormusun

denedim hepsini olmuyor

Peki nasıl oluyor söylenileni yaptığında ?
  • Menzilsiz nasil kullanican zaten onu da tuslari ayarladigin kismin en altinda bulursun boslugu tiklican iste ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

tamam hallettim abi nasıl dikkat etmem ya küçücük en alta koymuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lloyd6

quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

tamam hallettim abi nasıl dikkat etmem ya küçücük en alta koymuşlar

Alıntıları Göster
    oyuna gir kardeşim ESC tuşuna bas ondan sonra "Quick Cast All" butonuna tıkla, ardından alta doğru indiğinde Additional Hotkeys diye bir başlık göreceksin hemen altında sekmeler var. İlk sekme senin işini göreceğin yer. Abilities and summoner spells diyor, artı işaretine tıklayıp o sekmeyi aç. Normal Cast bölümü ve Quick Cast bölümü var. sen zaten tuş yapılandırmanı Quick cast ayarladığın için senin düzenleyeceğin alan normal cast alanı. Cast Spell 1-2-3-4 diye gidiyor göreceksin zaten. Şimdi ben kendime göre anlatacağım takılırsan sormakta çekinme. ben klavyede kendime en yatkın tuş olarak gördüğüm shift tuşuna ayarladım normal castleri. ama zaten shift tuşu smart caste ayarlı olduğu için sıkıntı çıkarıyor önce iptal etmelisin. Quick Cast sekmesine gel Shift + Q yazan yere tıkla mesela quick cast spell 1 için. sonra çıkan kutudan unbind e tıkla o zaman o kutu boş gözükecektir şimdi normal cast kısmında cast spell 1 i shift Q atayabilirsin. ctrl atamak aklına gelebilir ama o da şöyle bir skıntı oluyor bildiğiniz üzere skilleri verirken kısa yol olarak ctrl + skill kullanılıyor bu noktada sıkıntı çıkabilir. ben Euw 'de oynadığım için ingilizcelerine göre anlattım umarım yardımı dokunur.

@Charmant

• JMartinez kullanıcısına yanıt
    öncelikle çok teşekkür ederim ilgilendiğin için cidden.Dediğin şey mesela kendimden örnek veriyorum shift+q ile oto atıyorum normal q ile menzil çıkıyor böyle de alışabilirim oynayarak ayarları tam olarak anlamam için ingilizceye çevirip göz gezdirmem lazım ama şimdilik ayar bölümünü buldum halletim şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMartinez

oyuna gir kardeşim ESC tuşuna bas ondan sonra "Quick Cast All" butonuna tıkla, ardından alta doğru indiğinde Additional Hotkeys diye bir başlık göreceksin hemen altında sekmeler var. İlk sekme senin işini göreceğin yer. Abilities and summoner spells diyor, artı işaretine tıklayıp o sekmeyi aç. Normal Cast bölümü ve Quick Cast bölümü var. sen zaten tuş yapılandırmanı Quick cast ayarladığın için senin düzenleyeceğin alan normal cast alanı. Cast Spell 1-2-3-4 diye gidiyor göreceksin zaten. Şimdi ben kendime göre anlatacağım takılırsan sormakta çekinme. ben klavyede kendime en yatkın tuş olarak gördüğüm shift tuşuna ayarladım normal castleri. ama zaten shift tuşu smart caste ayarlı olduğu için sıkıntı çıkarıyor önce iptal etmelisin. Quick Cast sekmesine gel Shift + Q yazan yere tıkla mesela quick cast spell 1 için. sonra çıkan kutudan unbind e tıkla o zaman o kutu boş gözükecektir şimdi normal cast kısmında cast spell 1 i shift Q atayabilirsin. ctrl atamak aklına gelebilir ama o da şöyle bir skıntı oluyor bildiğiniz üzere skilleri verirken kısa yol olarak ctrl + skill kullanılıyor bu noktada sıkıntı çıkabilir. ben Euw 'de oynadığım için ingilizcelerine göre anlattım umarım yardımı dokunur.

@Charmant
    denedim şimdide sanki biraz zaman kaybı gibi geldi bana yavaşlıyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Aynen yavaşlama söz konusu ama diğer şekilde de kaçırma olasılığın biraz daha yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Aynen yavaşlama söz konusu ama diğer şekilde de kaçırma olasılığın biraz daha yüksek

ben sadece bazı herolarla smartcast oynuyorum. leesin ez gibi uzun menzillileri. blitzle falan smartcast oynanmıyor mesela. birde adclerde kaçma skillerini smartcast atıyorum genelde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.