Şimdi Ara

Oto silecek tanesi 8 tl (Metro market)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sileceklerin tanesi 8 tl. İçinden 9 aparat çıkıyor takmak için. Aracım golf 2 haftadır kullanıyorum memnunum.

http://catalogues.metro-group.com/metro-promosyonlar/metropost-22-oto/page/4-5
     Oto silecek tanesi 8 tl (Metro market)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 1 Kasım 2015; 16:32:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bosch da iyiymiş aslında etliktekinde varmıdır
  • fiyat bedava gibi bişey bence 5 lira toptancı fiyatı
  • [Deleted by Admins]

• Hangi araçlara uygun acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sat5

Aslında sileceğe ihtiyacım var ama her aracı uyar mı sizce? Aracım suzuki swift 2009

Silecekler in boyunu bilmiyorsan silecekleri sokup metroya git orda yardım ederler. Uymazsa almadan çıkarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 1 Kasım 2015; 16:31:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

bosch da iyiymiş aslında etliktekinde varmıdır

Var.
  • 4tl dışarda pahalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve001 -- 1 Kasım 2015; 16:47:22 >
  • tanesi 8 lira derken bir kutudan bir çift mi çıkıyor.. yoksa 1 adet silecek 8lira mı? 1 adet ise 8 lira çok değil mi

benim de silecekleri değiştirmem gerekiyor da, ona göre metro'ya gideyim diyorum
  • Fiyat normal. Bazı Bimeks'lerde kasanın önündeki büyük sepetlerde de oluyor 8tl. Aracım 2014 Yaris. Tek silecek var. Boyutu 70cm. Almıştım 2 tane. Uzun süre gidiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraulein -- 1 Kasım 2015; 17:27:52 >
  • Muz sileceklerde cama tam basma isi sikintili o yuzden uzman markalardan alinmali.inwells de silecekte iyidir.

• 2001 symbol uyumlu mudur? Bilen var mı
  • Stationwagon arka cama uyar mı acaba

• gecen benzinciden aldim ciftini 13 liraya, daha once bimde tekli 3 kusure satildi.

• Eşimin arabasına 3 yıl önce bu silecekten takmıştım. Hala düzgün bir şekilde siliyor. 2 kış geçirdi. O zaman hızlıal furyasından tanesini 3 TL'ye almıştım.
    Kendi arabama Bosch Aeroco sileceklerden aldım, 50 TL verdim çiftine. Daha bu yaz taktım Boschtan hiç memnun değilim.
    Silecek düzgün silmiyor. Sağa sola çok fazla su atıyor. Tırtırlı iz bırakıyor ve ses yapıyor.
    Ben öneririm bu silecekleri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.