Şimdi Ara

Oto ses sistemini bilgisayara bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben evime 1000 watt jbl subwoofer + 2 adet 130 watt sony tiz hoperlörü ve birde amfi bağlamak istiyorum. Güç kaynağı olarak 12 V 30 A fanlı bir adaptörüm var. Yalnız amfiyi daha alamadım. Kaç wattlık bir amfi yeter bilmiyorum araştırmaya devam ediyorum. Sormak istediğim konu şu 12 V 30 amperlik bir adaptör işimi görür mü bir amfiyi beslemek için ? Amfi en az 600 watt olacak onuda söyleyim. Yardım eden herkeze şimdiden teşekkür ederim.

• verim almak ıstıyosan 40 yada 50 amper olsa daha sağlam olur
  • 12v 30 a % 70 verim desek 21 a verir yani tam anlamıyla % 100 verim alacağın bir güç kaynagı yoktur büyük bi ihtimalle besleyecektir sadece cok yüksek baslarda ses keser ama o kadar da bas acmazsınız evde zaten
  • anfi olarak ben pioneer tsw309d4 e pioneer gm6500f kullanıyorum 4 kanal verimi oldukça güzel bende evde dinliyorum birde gmx 422 pioneer anfim var oda bası besliyodu sadece 2 kannallı yandı suanda faal degil 1 anfi kullanıyom
    besleme olarak 2 tane 10 a power sub 1tane 16 amper power sub 1 tane 15a power sub ım var suan 15 ve 16 yı kullanıyorum cok yüksek bas acmadıgım zaman yetiyor
    bası actıgım zaman cok yüksek acarsam ses kesiyor orta ve biraz daha sütüne cıkabiliyorum anca fulleyemiyorum suanda pioneer tsw309d4 ve 2 adet oval kullanıyorum pioneer 600 watt anfi yetiryor zorlamıyorum fazla zaten
  • Bilgiler için teşekkürler evde kullanacağım için pek ses açamam zaten ama çözemedim bir tek yer var bilgisayardan çıkıp amfiye nasıl girebilirim. Birde amfinin üzerinde ki B+, gnd ve rem uçları var onlar hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
  • ARKADAŞLAR MERHABA ;
    BENDE BİLGİSAYAR AMFİ İLE SUBWOOFER BAĞLAMAK İSTİYORUM 1 ADETDE 1000 W PİONNER SUBWOOFER 2 ADET 300 W PİONNER OVAL HOPARLÖR BAĞLAYACAM KAÇ W AMFİYE İHTİYACIM VAR BİLMİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LTFEN ACİLL ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan46100

ARKADAŞLAR MERHABA ;
    BENDE BİLGİSAYAR AMFİ İLE SUBWOOFER BAĞLAMAK İSTİYORUM 1 ADETDE 1000 W PİONNER SUBWOOFER 2 ADET 300 W PİONNER OVAL HOPARLÖR BAĞLAYACAM KAÇ W AMFİYE İHTİYACIM VAR BİLMİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LTFEN ACİLL ...

Amfi için bütçen ne hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.