Şimdi Ara

oto ses sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • saol ustacım yaa eger bunları uygun fiyara veya sorunsuz ikinci olan varsa elinde bana uşaşsın
  • dostum bak sana bu sistemlerin hepsini kullanmış bi arkaaş tavsiyesi.
    git ve şimdi bi JL AUDIO ses sistemi al
    hepsini kullandım ve kullandığım sistemler zamanlarında en iyileriydi(5 yıldır da kullanıyorum)
    alabilirsen git JL Audio al
  • musas arkadaşımız yaptıgı sistem ii degilmi jl düşündüm ama cokk baglıya geliyoo 1,5 bütcem var
  • bmw 116i hakkında konulu topice bak oradaki arkadaşa da JL önerdim o daha uygun ama iyi nir sistem bulmuştu ve JLdi gerçi full Jl değil ama iyi bir sistemdi
    sub ları ve arka kolonları JL yap yeter bi de amfiyi
    dieğrleri(ön kapı kolonları tweeter vs... başka marka yapabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malimusavir -- 19 Mart 2007; 20:30:14 >
  • iyi aslanımda hem 1.5 ytl em var diyorsun hemde ikinci el istiyorsun.al sana bomba gibi kadro daha ne istiyorsun.zaten 1.5 ytl var.işte sana sistem.sermayeden kar mı edeceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musas

bu arada sakın pioneer yada sansuiye bulaşma.bunlar hakkında anlatılanlarada inanma.sana önerdiğim bu set ömürlüktür.hiç bir sorun çıkarmaz.

ben iki markayada kefilim memnun kalınmazsa ben parasını ödeyeceğim arkadaşın... kendim arabamda kullanıyorum boschmann woofer bile müthiş kalite ses çıkarıyo anfi sayesinde.. 1 ohmda sürekli olarak 800 watt rms güç veriyor... anlamadığım olay neden pioneer a bu kadar karşısın??? giresun tarafLarına geLirsen sana canLı canLı aradaki farkLarı gösterebiLirim ozaman anLarsın demek istediğimi... herşey markada değiL ince ayarLarda biter abim.. pioneer da oLan menü ne cLarion da ne alpine da var... jL audio ya da Lafım yok pioneer dan da üstün oLduğuna eminim ama pioneer dediğin kadarda kötü değiL....

• hocam pioneer imi kötülemedim ama zamanında(5-6 yıl önce) 2500mark harcayıp aldığım pioneer sistemden aldığım sesin daha iyisini 1000 dolarlık JL Audio dan çıktını duyunca verdiğim paraya da lanet ettim pioneere de. lanet etmemin sebebi de pioneer in o zamanlar çok tanınmış olması
  • bana farkımı gösterceksin. güzel..bunu senin amatörlüğüne veriyorum.beni henüz tanımadığın için.ama kendimi malesef tanıtamıyorum.çünkü bu koca çenem yüzünden bazı patronlarla takıntıdayım.o yüzden menfaat icabı kendimi geriye çekiyorum.sana şöyle tanıtayım kendimi senin sadece resmini internette gördüğün markalırın 16 tanesinin bayisiyim.onlarca markanın yetkili servisiyim.bu işi profesyonel olarak 70 li yıllardan beri yapmaktayız.yurt dışında iki tane şubemiz var.oralarla abilerim ilgileniyor.yanımda kendi yetiştirdiğim montajcılarım çalışıyor.ayrıca servislilkerimiz içinde bünyemizde ustalar çalışmakta.bana pioneeri alpineyi yada başka markayı öğretecek birini tanımıyorum.sana hobilerimden bahsedeyim biraz.boş zamanlarda şirketin deposuna gider woofer yakarım.anfi ısıtırım.db in limitlerini zorlarım.arkadaşlarla aramızda sony pioneer şakası yaparız.gırgır hasanın eski cadillac ı na yaptığım son ayar ile stereo ramazanın m3 ünü db de bastırmasını gülerek seyrederim.dodge servetin bitmez tükenmez maillerine cevap veririm.bu arada dodge servet benim kim olduğumu öğrendi.tabiki stereo hıyarı sayesinde.ama sağlam çocukmuşki ağzını açmadı.dodge bizim guruba girmeye çalışıyor.dodgeservet alo duy beni.o düşündüğün mazda rx8 i nezaman aldın ve ona nezaman gırgırın sisteme benzer bir sistem yaptık ozaman belki düşünürüz.o külüstür lagunaya daha nezamana kadar binecektin bilmiyorum.bu arada adapazarından buraya kadar gelmek seni yormuyormu.iki haftada bir burdasın.bu ne be. zaten benim arabanın beyaz süet koltuğuna döktüğün fanta lekesini gördükçe seni öldüresim geliyor.onu hala temizletemedim.her maçın birde ikinci yarısı vardır.sen hele şu arabayı al......anladın sen onu

• ustacım sen satıyorsan bana söyledigin ürünleri o kadar emegin gecti senden alayım nedersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gossipmusty -- 19 Mart 2007; 23:15:43 >
  • olabilir aslında.sana bu ürünleri direk ithalatçısından adresine teslim göndertebilirim.hem böylelikle kimliğimizde açığa çıkmamış olur.ödemeyide murtaşın hesabına yaparsın.neden olmasın..
  • ustacım fiyatlar yukarıdaki yazdıgın fiyatlarmı eger farklıysa pm atarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: musas

bana farkımı gösterceksin. güzel..bunu senin amatörlüğüne veriyorum.beni henüz tanımadığın için.ama kendimi malesef tanıtamıyorum.çünkü bu koca çenem yüzünden bazı patronlarla takıntıdayım.o yüzden menfaat icabı kendimi geriye çekiyorum.sana şöyle tanıtayım kendimi senin sadece resmini internette gördüğün markalırın 16 tanesinin bayisiyim.onlarca markanın yetkili servisiyim.bu işi profesyonel olarak 70 li yıllardan beri yapmaktayız.yurt dışında iki tane şubemiz var.oralarla abilerim ilgileniyor.yanımda kendi yetiştirdiğim montajcılarım çalışıyor.ayrıca servislilkerimiz içinde bünyemizde ustalar çalışmakta.bana pioneeri alpineyi yada başka markayı öğretecek birini tanımıyorum.sana hobilerimden bahsedeyim biraz.boş zamanlarda şirketin deposuna gider woofer yakarım.anfi ısıtırım.db in limitlerini zorlarım.arkadaşlarla aramızda sony pioneer şakası yaparız.gırgır hasanın eski cadillac ı na yaptığım son ayar ile stereo ramazanın m3 ünü db de bastırmasını gülerek seyrederim.dodge servetin bitmez tükenmez maillerine cevap veririm.bu arada dodge servet benim kim olduğumu öğrendi.tabiki stereo hıyarı sayesinde.ama sağlam çocukmuşki ağzını açmadı.dodge bizim guruba girmeye çalışıyor.dodgeservet alo duy beni.o düşündüğün mazda rx8 i nezaman aldın ve ona nezaman gırgırın sisteme benzer bir sistem yaptık ozaman belki düşünürüz.o külüstür lagunaya daha nezamana kadar binecektin bilmiyorum.bu arada adapazarından buraya kadar gelmek seni yormuyormu.iki haftada bir burdasın.bu ne be. zaten benim arabanın beyaz süet koltuğuna döktüğün fanta lekesini gördükçe seni öldüresim geliyor.onu hala temizletemedim.her maçın birde ikinci yarısı vardır.sen hele şu arabayı al......anladın sen onu

hocam sen kusura bakma da bunları kim için yazdın anlayamadım
    yani bana mı tepki gösteriyosun başka bi arkadaşa mı?

• tepki banaydı ben anLadım da anLamadığım oLay şu pioneer konsoLLardan öLe kötü bahsediyorsunki kendim 3.18 e ufak tesisat döşedim pioneer konsoLdan aLdığım verimi hiç bi konsoLdan aLamadım... ben denediğim için söyLüyorum sanada saygıLıyım...

Tesisatım...
    KonsoL Pioneer 6800 4*50 mosfet
    Ön kapı Pioneer Kevlar 16 cm
    Arka Kapı Pioneer KevLar 13cm
    ŞuanLık 25 cm boschmann woofer
    Sansui 2500 1Ohm 900 watt rms anfi kuLLanıyorum...

kevlardan aLdığım sesi ne jbLden ne infinityden aLdım... çok kaLiteLi ses çıkarıyorlar gerçekten hakkını yiyemem daha iyiLeri yok demiyorum ama senin söyLediğin markaLarın kaLitesinden de şüphem yok ben 2 sene önce bi fuarda jL audio dinlemek için 50 ytL verdim adama.. yukarıdaki tesisattan yakışmayan sadece woofer oda kötü değiL güzeL ama güç oLarak sisteme yetmiyor... en yakın zamanda pioneer 306 dvc iLe değiştireceğim.. param olmadığı için pioneer taktırıyorum yoksa mtx veya jL audiodan şaşmam...

neyse abim bi hata yaptıysam özür diLerim... iyi payLasimLAr size...

• 1500 mılyar bütçen var ise eğer.....
    5 kanal bir ampli almalısın....
    2 takım component takımı bir tanede 30 cm bas işini görür....
    benim de sana tavsiyem....
    h500 esprit helix amfi 950 ytl....
    subwoofer jbl,helix,jlaudio,reaudio,en alt serıleri ortalama 200 ytl.....
    component ise helix esprit serisi,mbquart,dls, 500 ytl (iki takımı)
    1650 eder..ama ii bir montajla çok ii bir sistem sahibi olursun.....
  • sorun değil grand zerokendine iyi bak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.