Şimdi Ara

oto ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

General

2 adet
    Power Output
    204 Watts RMS x 1 channel at 4 ohms and ≤ 1% THD + N
    294 Watts RMS x 1 channel at 2 ohms, 14.4V supply and ≤ 1% THD + N

Signal-to-Noise Ratio
    77dBA (reference 1 watt into 4 ohms)

Dynamic Power
    320 watts at 2 ohms

Effective Damping Factor
    6.39 at 4 ohms

Frequency Response
    10Hz – 302Hz (–3dB)

Maximum input signal
    4.7V

Maximum sensitivity
    220mV

Output regulation
    0.098dB at 4 ohms

Remote bass-level control (optional)

12dB Built-in, variable, low-pass electronic crossover

Variable bass-boost control

One pair full-range preamp outputs

RCA low-level inputs

Dimensions (H x W x D)
    295mm x 313mm x 60mm

oto ses sistemi

• Amplificator auto 4 / 3 /2 canale, tehnologie MOSFET

• Putere de iesire:
    - 4 ohmi: 4 x 60 W RMS
    - 2 ohmi: 4 x 80 W RMS
    - 4 ohmi, in punte: 2 x 160 W RMS

• Raspuns in frecventa 10 Hz - 27 kHz

• Bass boost variabil 0-6 dB la 45 Hz

• Filtre low pass si high pass variabile 30 - 320 Hz (12 dB)

• Nivel maxim de intrare 6 V

• Selector mod de functionare 4 / 3 / 2 canale

• Dimensiuni: 337 x 260 x 56 mm

oto ses sistemi

SIFIR KUTUSUNDA ORİJİNAL USA JBL GTO6507c 16cm COMPONENT

· Oversized Plus One™ Woofer Cone

· High-Roll Butyl Rubber Surround

· 1" Edge-Driven Kaladex Tweeter

· I-Mount Multi Tweeter Mounting System

· 2-Way Outboard Crossover

· Mounting Hardware and Grilles Included SPECIFICATIONS Power Handling, RMS:70 Watts Power Handling, Peak: 210 Watts Frequency Response (±3dB): 70Hz - 21kHz Sensitivity: 92dB Mounting Depth: 2-5/16" Mid-Woofer, 1-3/16" Tweeter Cut-Out Diameter: 4-11/16" Mid-Woofer, 1-3/4" Tweeter Impedance: 4 Ohms...

oto ses sistemi

arkadaşlar bu ses sistemini almayı düşünüyorum en yukarıdaki amfiden 2 tane alıcam her woofer tek amfiyle beslicem diyer amfiyide tizler ve hoperlörler icin kullanıcam sizde degiştirmem gereken bişey varmı.bana araba teybi ile birlikte 1,450 denk geliyoo sizce nasıl ii doplamışmıyıım veyaa burda olanlardan kullanıpta mennun olmayan varmı

• fiyatına bişi diyemem ama neden o anfiden iki adet alıpta basları besliyosun bence saçma ona vericen parayla iyibi anfi alıp ikisini bir besle bence alternatör üç iki anfiyle zorlanır çoguzamanki üç üyle bence sorun çıkar birazda körü körüne yapılmıs bi sistem dah adikkatli olunmalı tam fiyatlarını bilmiyorum ama güvenebildigin bi tesisatçıdan iyibi fiyat al bence.fiyat derken tavsiye ettigi ürünlerle.
  • 2 amfinin fiyatı 500 milyon tutuyoo ayrı ayrı beslemenin ii olacagını düşündüm bu iki sub ı bu fiyata besleyebilcegim amfi biliyorsan yazarsan cok sevinirim bunları kendim topladım hepsinin aynı marka olması tercih ettim ama yanıldıgım yerleri yazarsanız SEVİRİM
  • yukarıdaki amfi 301.1, sana asıl gereken ise 601.1
  • ciftini beslemek icinmi yoksa sadece biri icinmi
  • arkadaşalar akıl vercek yokmuu bunları alıcammm
  • bunlara gto 755.6 amfi tak bence tek amfiyle bitir işi daha verimli olur
    2 amfide akü zorlanır tam verim alamazsın....
  • evet ustacım ama bas amfisi degil bi fark yaratırmı yani iki tane bas beslicem bide bu wooferlar güzelmi daha düzgün ses veren ve uygun fiyatı olan varsa yazarsanız cook sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: gossipmusty

ciftini beslemek icinmi yoksa sadece biri icinmi

Çifti için,
    zaten tek amfiyle işini görebilesin diye önerdim...
  • HEMEN SANA TAVSİYEKERİMİ HATALARINI SÖLİM SAKIN JBLENİN o WOOFER SERİSİNİ ALMA ÇOK KÖTÜ MIKNATISLAR GATALI İĞRENÇ YANIOLAR HEMEN... AMPHİ DERSEN AYNISI BENDE VAR GTO 75.2 GÜZEL GÜÇLÜ AMA BENCEDE SAÇMA İK İTANE ALMAK SANA TAVSİYEM TEYP OLARAK BAŞLİM SONY TEYP AL MESELA GT 300 YADA 200 NEYSE WOOFERA GEÇELİM JBL NİN 1000 wat max 250 rms veren gt4
    component düşündün hoparlorler harika....
    şimdi gelelim bunları beslicek amhiye şimdi sana sansui dicem ama bu güzel tesisata sansui gitmez ama sansuıiyi kötülemiyom züper amphileri var ama sana amphi olarak jbl 601.1
    amphi bek uyumlu olmadı
  • mr_flute ustacım cook sag ol dediklerini dikkate alıcam kabinler konusunda haklı oabilirsin benim arkadaşımda iki tane var burr burr diye cacık bi ses cıkartıyoo
  • ÖNEMLİ DEĞİL DOSTUM HER ZAMAN..
  • sana hem jbl hem jl audio ya da sony veya pioneer
    tüm bu firmaların hemen hemen ses sistemlerini kullanmış biri olarak söyleyeyim
    içlerinde en iyi JL Audio idi.
    JBL ler fazla dayanamadı. Tizler bir yıl içinde gitti
    Sony de ses kalitesi iyiydi pioneer de fena değildi ama en iyi JL Audio
    diğerlerine nazaran bi 100-200 dolar fark eder ama sorunsuz kullanırsın
  • saol ustacım 1 milyarla 1,5 arası bişey toplarmısınız bana deneyip kullananlar olursa cok sevinirim
  • abicim sana komp olarak infinity öneririm.. 70 hz de kaLdığı için hiç bass yok sadece ses aLırsın böLece sesi bozma oLayı daha aza indirgenir.. fiat oLarakta 150 civarıdır.. ama kaLite bişey olsun diorsan pioneer kavlar serisi çok süperdir.. ön kapıya 16 arka kapıya 13 cm Lik taktırdığında çıkan sesi hayranLıkLa dinLeyeceksin...ama fiatı tuzLudur 16 cm 220 13 cm 190 kağıttır.. sakın jbL taktırma hiç memnun kalmadığım bir hoparLördür.. anfiye geLince sansui çok iyi çözüm bence hem oLarak uygun hemde çok güçLü anfiLeri var.. mesaLa modeL oLarak hatırLamıyorum ama 1 ohmda 900 watt rms güç veren anfisi var.. buda demek max 1800 watt bass girebilirsin demektir.. rms oLarak tabikide.. buda yakLaşık 4 tane 306dvc demektir.. 1000 watt 400 rms Lik bass yani... sakın markaya aLdanma artı sansui nin arkasında pioneer var.. son oLarak bass a geLdiğimde.. çok gücLü bass istersen ve ucuz oLsun dersen cadence güzeL markadır.. diğer markaLarın eş değer gücte wooferLarından daha güclü ve tok bassLar verir... inş. yardımcı oLabiLmişimdir.. başka sorunLarın oLursa yardım etmeye çaLışırım.. öss nedeniyLe fazLa giremiyorum ama özeLden de yardımcı oLabiLirim... şimdiLik iyi akşamLar..

• haa yazmayı unuttum sakın sony hoparLörLere buLaşma tam pazar maLı diebileceğim kaLitede hopaLarLörLer... ve ana üniteyide kesinLikle ve kesinLikLe PİONEER dan baska marka aLma... pioneerda bu sistemi yönetebiLecek gücü göreceksin... dedikLerimi dikkate aLırsan memnuniyeti göreceksin..
  • saol ustacıım cook teşekkür ederim umarım öss sınavında başarılı olursun
  • saoLasın yardımcı oLabiLdiysem ne mutLu...bu konuda baska sorunLarın varsa yardımcı oLabilirim...
  • 1500 ytl ye kadar ses sistemi tavsiyesi
    -ana ünite jvc kdg 515...........235 usd
    -anfi jbl 601.1........................310 usd
    -woofer infinitykappa 122.7w ..215 usd
    -compenant (arka) clarion srs1726.....120 euro
    -compenant anfisi...jvc ks-ax3300......105 usd
    al sana sq nun tadını alabileceğin küçük bir bütçeye büyük şeyler sığdırılabileceğin kanıtı.kabini artık özel yaptırabilirsin.kablo seçiminide iyi bir montajcıya gidersen seni çok fazla üzmeyecek şekilde halleder.ama rca ların kaliteli olsun ona özellikle dikkat et.eline para geçtiğinde xetec yada jbl nin sinyal işlemcisini alırsan daha hoş akortlar duyabilirsin.
  • bu arada sakın pioneer yada sansuiye bulaşma.bunlar hakkında anlatılanlarada inanma.sana önerdiğim bu set ömürlüktür.hiç bir sorun çıkarmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.