Şimdi Ara

Oto Pazarındaki ibretlik araç satışımız

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
52
Cevap
1
Favori
1.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Oto Pazarındaki ibretlik araç satışımız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2240 Mesaj
    bızım aıle dostumuz var bır galerıcı mesela o bıze karsız araba satar bızde alırız ona karsız satarız hanı bın sat hesabı kıralık gıbı mesela araçlarda hasar kaydı vs olur sorun etmeyız sonrasında ben aracı vurmuşum o sekılde goturdum bıraktım onlarda hıc kuracalamadan aldılar yaptırdılar satılar böyle bir galericii dostunuz varsa bu ıslerı bılıyorsunuz yoksa zaten galerıcıden uzak durmak lazım.
    |
    |
    Ağrı Patnosta askerlik yapmış biri olarak yani olayı sanki kendim yaşamış gibi hissetim :D

Van Edremitten vapura bineceğiz ; ne zaman kalkacak diye soruyoruz ; az sonra ağabey, yarım saat geçiyor tekrar soruyoruz, az sonra ağabey, az sonra ağabey, 3 saat sonra kalktı
    quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

29750 fiyat yazdığım araca Ümraniye den bir galerici 25000 teklif etti telefonda. Neye dayanarak bu fiyatı veriyorsun dediğimde ise bizde ekmek yiyelim yap birşey dedi. O zaman sana 30 a bırakırım yanına 1 kasa da ekmek benden diyince ters ters konuşmaya başladı. Hadi hayorlı işler diyerek kapattım telefonu.

Üstat , biz ekmek yedirdik sansarlara, seni tebrik ederim :)

Sözüm size değil yanlış anlaşılmasın. Ben sadece ufak bir muhabbeti dile getirdim.25 e ona satacağıma 28e gerçek biniciye verdim. Galerici esnafını iyi bildiğim için ne alırım ne satarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1996 Renault 9 Broadway
  • Binbaşı
    1731 Mesaj
    Burda kendinizi suçlamayın, suçlanacak kişiler arabayı almayı düşünüpde galericinin 15 demesine kananlar. Şimdi gider aynı aracı galericiden 19a alırlar.

Orijinalden alıntı: hitman

Burda kendinizi suçlamayın, suçlanacak kişiler arabayı almayı düşünüpde galericinin 15 demesine kananlar. Şimdi gider aynı aracı galericiden 19a alırlar.

aynen üstat, umarım 17 bine anlaşıp son salisede vazgeçen ağabeyimiz pazarda aracı 19.750 TL'den görüp içi cız etmiştir.
    |
    |
    95 Broadway ... 2005 Megane 1.6 HB ... 98 Fiat Marea 1.6 ... 2006 Corolla 1.4 HB D4D ... 2010 Chevrolet Aveo NB 1.4 AT ... 2010 Accent Era 1.4 Select AT ... 2018 Hyundai i20 1.4 Style AT ... 2011 Clio 1.2 Grandtour Extreme... 2012 Fiat Fiorino Combi 1.3 Active...
  • Yarbay
    2764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Ağrı Patnosta askerlik yapmış biri olarak yani olayı sanki kendim yaşamış gibi hissetim :D

Van Edremitten vapura bineceğiz ; ne zaman kalkacak diye soruyoruz ; az sonra ağabey, yarım saat geçiyor tekrar soruyoruz, az sonra ağabey, az sonra ağabey, 3 saat sonra kalktı

Hocam van edremitte deniz mi varda vapura biniyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Hocam siz tecrübesizliğinizin kurbanı olmuşsunuz ve adamın ağına düşmüşsünüz.Satmıyorum diyememişsiniz.Olan olmuş boşverin.Ben galericilere(sahtekarlık yapanlar hariç) hiç kızmıyorum.Adamlar mesleği gereği ucuza alıp kar etmek için yüksek fiyattan satıp ticaret yapacak.Ben galericilerin her dediğine inanıp da onlara kendini teslim eden insanlarda suçu ararım.Acelesi olup bilerek galericiye ucuza veren adama da birşey demem.
    İki örnek vereyim 4 ay önce aracımı satışa çıkardım.Direk galerici akrabam yüksek fiyat istiyorsun 1000 lira aitına satalım diyerek teklifte bulunuyor.Hayrına demiyor bunu 1000 altına alacak aradaki 1000 lirayı cebe atacak.Acelem yok bu fiyattan alırlarsa satarım yoksa binerim dedim.2 gün sonra eyine arıyor bak bir müşteri var kaçırma 250 tl. aşağı fiyattan anlaşalım dedi.Ben de o müşteri bu aracı kaçırmak istemiyorsa versşn istediğim fiyatı dedim yine 250 cebe atma derdinde adam.Ama ticaret tapıyor birşey diyemem.Ben 1 hafta sonra istediğim fiyattan sattım.Biraz sabretmek ve makul fiyat istemek gerekiyor.

elimizdeki mal iyiyse soğukkanlı ve kararlı duruş gerekiyor. siz de öyle yapmışsınız.

• Yarbay
    4996 Mesaj
    Aracın ederi bellidir, senin kaça satmak istediğin bellidir şu fiyattan aşağı vermem dersin olay biter yok orasında burasında bilmemne varsa işine gelmeyen almasın bu tarz galericilere, al sat yapan vampirlere kanmayın. Dul fiyatına alıp kız oğlan kız diye pazarlamak bunların işi aman aman
    |
    |
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • DH Yönetici
    4571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

hocam kaç yaşında adamsınız bi hareket çekemediniz mi adama

üstat, araç benim olsa vermezdim . Arkadaş ile galerici arasındaki konışma cididye binince arkadaşı kenara çektim satma dedim, ancak sen boşver bir dakika deyince işi arkadaşa bıraktım. O da zaten hayır der diye bekledim ancak adamın basireti bağlandı, galerici öyle seri konuştu ki işi bitirdi :)
    |
    |
    95 Broadway ... 2005 Megane 1.6 HB ... 98 Fiat Marea 1.6 ... 2006 Corolla 1.4 HB D4D ... 2010 Chevrolet Aveo NB 1.4 AT ... 2010 Accent Era 1.4 Select AT ... 2018 Hyundai i20 1.4 Style AT ... 2011 Clio 1.2 Grandtour Extreme... 2012 Fiat Fiorino Combi 1.3 Active...
  • Binbaşı
    1226 Mesaj

Haklısınız. mal iyi olmasa bile iyi olmayan yönlerini belirtip gerekli indirimi yapıp piyasasına göre yine kararlı durmak önemli
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    galerici değil bildiğin hırsız uğursuz tayfası
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.