Şimdi Ara

oto müzik tesisatı için yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba. İkinci aracım olan 50 binde orijinal şahin aracıma ilk defa teyp takacağım. Sadece hafta sonları gezerken biraz cengiz biraz da 90'lar dinlemek istiyorum. Elimde ana ünite olarak: pioneer mvh 195 ui var. kapılara elimde olan: pioneer 13 cm 3 yollu ts a1333i kullanmak istiyorum. torpido üst köşelerine tweeter olarak, elimde olan: kenwood kfc t40a kullanmak istiyorum. Amacım mütevazı bir tesisat kurup ara sıra dolaşırken müzik ihtiyacımı gidermek ve 27 yaşında kül tablasına sigara basılmamış aracımın sağını solunu delmemek. Bana yardımcı olmanızı istediğim konu şöyle ki: hoparlörlerim küçük olmasından dolayı bass seslerini yeteri kadar alamayacağım. Tesisatçı arkadaşım koltuk altı sub. önerdi fakat, paranı boşa harcama dediler. Kararsız kaldım. Bagaja tatmin edecek bir aktif subwoofer mı kullanayım, koltuk altı subwoofer mı? Diğer hoparlörleri amfiyle beslemeye ihtiyaç var mı?

• Zevk Bütçe Meselesi. Bana Sorarsan koltuk Altı Subwoofera O Kadar Para Vereceğine Bagaja Aktif Subwoofer Koy Satarkende Kolay Satarsın. Hoparlörlere Gelirsek Amplifikatöre Hoparlörler Baglanmazsa Verimli Ses Alamazsın. Muhakkak Hoparlorleri Amplifikatöre Bağlaman Gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayrettin003 -- 13 Aralık 2017; 16:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.