Şimdi Ara

Oto Led Far ve Bagaj Altı Kayan Led Sinyal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aliexpress'ten aldığım led far ve bagaj altı kayan led için bir video çektim. 2 üründen de memnun kaldığım için burada da arayan vardır diye paylaşmak istedim. Videonun açıklamalar kısmında ürünlerin bilgilerini de ekledim.

videoyu direk atmayı beceremedim o yüzden link paylaşıyorum →https://www.youtube.com/watch?v=sXYQXFP6NHU&t=33s

Açıklama kısmında ki yazıyı da buraya kopyalıyorum :
    Sipariş ve Led Far Takma İşlemleri

Aracımızın normal far ve sis farlarına uygun olan h4 ve h11 ampul tipinden siparişimizi verdik.
    Ürün elimize 22 günde ulaştı kutu ve ambalajlanması gayet dikkatli yapılmış olup ampüllerimizi sapasağlam teslim aldık.
    Led ampullerimizi herhangi bir oto elektrikçisine gidip taktırmamız 10 dakikamızı aldı.
    Ustamıza 20 lira işçilik bedeli ödedik.Pek bi işlem yaptığı söylenemez ancak 20 lira vermek içimizden geldi 🙂
    Görünüm olarak çok estetik bir görünüm sağladı.Tanıtım videomuzda bunu net olarak görebilirsiniz.
    Ayrıca uzun yola çıktığınızda sürüş zevkini ve güvenliğini bize sonuna kadar yaşatıyor. Led ampüllerimizi taktırdıktan sonra aşağıda aracımızın son haline ait fotoğraflara bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Aracınızın Farı Hangi Ampul tipine uygun ?

Arkadaşlar bu konuda çeşitli çözümler var, ben kendi otomobilimde hangi ampül tiplerinin kullanıldığını (genelde normal farlar ve sis farları için ayrı ampul tipleri kullanılıyor) Oto elektrikçime gittiğimde öğrendim. Oto elektrikçim baktığı gibi normal farlarda h4, sis farlarında ise h11 ampul kullanıldığını söylemişti. Diğer yöntemler ise araç kitapçığınızda far türünüz ampul tipiniz yer almaktadır araç kitapçığınız mevcutsa bulabilirsiniz son olarakta internette çoğu aracın hangi far tipine uygun olduğunu belirten sayfalar mevcut bu sayfalarda araştırma yapabilirsiniz.

Artıları

Küçük boyutlar, uyarlanabilir olmaları
    Çok düşük enerji tüketimi
    Mormal halojen farlardan daha sıcak bir renk tonuna sahip olmalarına rağmen halojen farlardan çok daha iyi aydınlatma performansı
    Normal farlara göre dikkat çekici estetik görünüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anlatbakim -- 18 Şubat 2019; 22:15:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.