Şimdi Ara

Oto elektrikte çalışmak.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki yaz tatilinde sanayide mobilyacıda çalışıyordum fakat iş çok ağır gelmeye başladı. Sürekli ağır taşımak zorundasın. Ben kendimce düşündüm ve aklıma yatan bir meslek var. Sanayide oto elektrik bölümünde çalışsam ve mesleği öğrensem, ileride bu işi yapmam gerekirse yaparım. Eğer ki bu mesleği yaparsam ileride bana güzel para kazandırabilir mi? Oto elektriği seçme nedenim hem elektroniğe ve araçlara olan ilgimden dolayı. Teşekkürler.

• gerçekten usta olan adamlar çok iyi paralar kazanıyorlar ama çekirdekten yetişmen lazım. elin yatkınsa, merakın da varsa tabiki başarılı olursun para da kazanırsın. şansın bol olsun Allah işlerini rast getirsin genç arkadaşım
  • Sadece elektrik işi değil. Motor ustasının, kaportacının alanına girmeyen tüm sök tak işlerini elektrikçi yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elim çoğu mesleğe yatkın diyebilirim. Şu anda 17 yaşındayım ve öğrenmek için geç olduğunu düşünmüyorum. Araçları ayrı bir merakımda var diyebilirim. Onun dışında iki meslek arasında kaldım, ileriye dönük olarak sizce oto elektrikte mi yetişmeliyim yoksa tesisat işinde mi yetişmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KINGPIN -- 30 Mayıs 2020; 1:58:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.